Zavrieť

Porady

nove prieskumy e-shopov

Nechcem aby ste toto brali ako temu ktotra tu bola dlho ale chcel by som aby sme sa podelili o svoje nove predajne skusenosti ohladom predaja...zaujimalo by ma a myslim,ze nie len mna ako sa Vam dari s predajom za posledny mesiac-v com podnikate a ako Vam ide predaj za posledny mesiac maximalne dva.Dakujem vsetkym kt. sa zapojili o tento prieskum
Usporiadat
Lucius-IL Lucius-IL

Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

Lucius-IL Pozri príspevok
Nechcem aby ste toto brali ako temu ktotra tu bola dlho ale chcel by som aby sme sa podelili o svoje nove predajne skusenosti ohladom predaja...zaujimalo by ma a myslim,ze nie len mna ako sa Vam dari s predajom za posledny mesiac-v com podnikate a ako Vam ide predaj za posledny mesiac maximalne dva.Dakujem vsetkym kt. sa zapojili o tento prieskum
Nikto z Vas nema ochotu zucastnit sa?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

No dobre teda:
hobby potreby
oproti roku 2008 cca 20% rast každý mesiac
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
neviem ci sa tu nebudeme opakovat stale ti isti, autovybava.sk nazov hovori za vsetko stale viac objednavok, takze rast a chystam dalsie nove veci. ale stale si neozval ci sa to uz u teba lepsi len mi neposielaj SS tam som plny
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

padro Pozri príspevok
neviem ci sa tu nebudeme opakovat stale ti isti, autovybava.sk nazov hovori za vsetko stale viac objednavok, takze rast a chystam dalsie nove veci. ale stale si neozval ci sa to uz u teba lepsi len mi neposielaj SS tam som plny
ja som pre zmenu jemne zúžila sortiment, teda venujem sa tomu hlavnemu a "vychovala" som si aj konkurenciu
Ale na druhú stranu, viac peňazí mám v sklade, t.j. v tovare, ktorý mám okamžite k dispozicii a rozšírila som pravidelne akcie, kde napríklad zlacním istý sortiment, pripadne istý čas posielam bez poštovného.
A dala som viac peňazí do reklamy. Ale ja mám sortiment, ku ktorému nie je problém urobiť cielenú reklamu.
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

ja sa vyjadrim az cca o mesiac, moj eshop je este v priprave.
Idem si spravit eshop s hodinkami, aj to len z toho dovodu aby som si overil ci si dokazem spravit efektivnu kampan or nie. :P
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
dragan.michal Pozri príspevok
ja sa vyjadrim az cca o mesiac, moj eshop je este v priprave.
Idem si spravit eshop s hodinkami, aj to len z toho dovodu aby som si overil ci si dokazem spravit efektivnu kampan or nie. :P
tak to potom poznam jedneho z najv. tvojich konkurentov hodinky.sk
0 0
Lucius-IL Lucius-IL

Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

nezlepsilo sa to vobec idem zmenit strategiu a skusit to znova
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Lucius-IL Pozri príspevok
nezlepsilo sa to vobec idem zmenit strategiu a skusit to znova
možno keby si začal v takom oktobri, tak by to bolo iné - pekný rozbeh a tym by si si postupne ziskal tú správnu návštevnosť.
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

Lucius-IL Pozri príspevok
nezlepsilo sa to vobec idem zmenit strategiu a skusit to znova
a ako ju idem zmenit?
0 0
alickaa alickaa

alickaa je offline (nepripojený) alickaa

to by aj mna zaujimalo, ako ides zmenit stratégiu?
Nuž ja mam "otvorené" mesiac a zatial som mala 5 objednavok (4x známi a 1 cudzí), ale inak nic, iba niekto sem tam da nejaku otazku,... neviem si poriadne poradit so seo...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Tak ste ma prinútili siahnuť do štatistík.

Začínala som v 2. polroku 2006. Prvá objednávka v 9/2006. V 10/2006 prišlo 6 objednávok, v 11/2006 1, v 12/2006 objednávky.

V roku 2007 som sa zaregistrovala do všetkých možných vyhľadávačov a počet objednávok mierne stúpol, vyšlo to priemerne na 10 objednávok mesačne.

Dnes by som sa už zrejme dokázala pri malých nárokoch týmto aj uživiť. Ale na druhú stranu priznávam, že v podstate všetky zarobené peniaze idú do rozvoja - nakoľko mám dodavateľov v zahraničí, stále musím napríklad zväčšovať sklad
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Lucius-IL tak som si po nejakom case pozrel tvoj eshop, a to tam mas skutocne udaje??? v case 23:00 54 ludi online? v sekcii najpredavanejsie 10 predanych veci minimalne, sekcia "napisali nam" ti vypisuju spokojni zakaznici, tak tebe sa to potom riadne rozbehlo, a pozeram ze tu na porade uz ten shop aj predavas,... alebo zeby to bolo inak hmm?
0 0
biom biom

biom je offline (nepripojený) biom

len tak pomimo aky to mas e shop ?
0 0
silviamb silviamb

silviamb je offline (nepripojený) silviamb

Ja mam e-shop so znackovym oblecenim, zacala som v decembri minuleho roku, vtedy to bolo fajn - na prvy mesiac 14 objednavok, januar bol tiez dobry, vo februari uz nastal pokles, v marci nic moc - a to som este nevedela, ze april a maj budu uplne zufale. Paradoxne, vtedy som zacala s reklamou Adwords, takze efekt z nej nula bodov. Teraz pracujem na zmene "strategie", studujem literaturu, pracujem na blogoch (aj ked na prvy pohlad vyzeraju od veci, ciel je jasny :-))), v juni je to teraz trosku lepsie - teda oproti aprilu a maju, takze dufam, ze sa to rozbehne. Kazdopadne mi vlial nadej Daskin prispevok. Som rozhodnuta vydrzat :-)
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
neviem ci to nie je zlym produktom, ja si oblecenie cez net nekupim asi nikdy, clovek ma problem vybrat nieco v kamennom obchode, aby mu pasovalo. ... tak ja som mal v juni 2008 66 objednavok, teraz zatial za jun 150 objednavok
Naposledy upravil padro : 22.06.09 at 13:35
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
inak samozrejme mat reklamu len jedneho typu napr. adwords nestaci... len taky maly poznatok v sobotu v TV novinach hovorili o hasiacich pristrojoch do auta, do 2 minut som mal objednavku, a zapar minut si 40 ludi pozeralo hasiaci pristroj, na dalsi den prislo 6 objednavok na ne, takze zaposobit mozu aj ine faktory
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

silviamb Pozri príspevok
Ja mam e-shop so znackovym oblecenim, zacala som v decembri minuleho roku, vtedy to bolo fajn - na prvy mesiac 14 objednavok, januar bol tiez dobry, vo februari uz nastal pokles, v marci nic moc - a to som este nevedela, ze april a maj budu uplne zufale. Paradoxne, vtedy som zacala s reklamou Adwords, takze efekt z nej nula bodov. Teraz pracujem na zmene "strategie", studujem literaturu, pracujem na blogoch (aj ked na prvy pohlad vyzeraju od veci, ciel je jasny :-))), v juni je to teraz trosku lepsie - teda oproti aprilu a maju, takze dufam, ze sa to rozbehne. Kazdopadne mi vlial nadej Daskin prispevok. Som rozhodnuta vydrzat :-)

jasne, treba vydržať, nevzdávať to. Treba si veriť a ono to iste pôjde.

Držím palce
0 0
ami2 ami2

ami2 je offline (nepripojený) ami2

Ahoj.Ja začínam s dietnou stravou/dietnastrava.sk/ . Pre zákazníkov funkčná je od 1.6.2009 a zatiaľ jedna objednávka.Nič povzbudzujúce.Plánujem výrazne rošíriť bio a racio potraviny.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
ami2 asi by to chcelo viac reklamy, ale zaciatky su tazke, inak sa mi ten shop paci ale co by som ja zmenil okamzite je email: dietnastrava@windowslive.com to "windowslive.com" je strasneee
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
a este postovne daj si nejaku pevnu sumu, pochybujem ze sa niekomu chce ratat podla tarif posty, s tym maju aj postarky problem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať