Zavrieť

Porady

Samozber jahôd

Začala sezóna jahôd. Prosím, neviete mi poradiť, kde by som si samozberom mohla zaobstarať jahody ? Od Žiliny po Trnavu. Kedysi sme chodievali /hlavne železničiari/ do Veselého pri Piešťanoch, Čachtíc, Bánoviec nad B.,... ale neviem či tento systém ešte funguje. Ak viete vo Vašom okolí o takejto možností dajte vedieť...čím skôr, kým je to aktuálne...Ďakujem.
Usporiadat
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

No márnosť, naše len začínajú kvitnúť a tu kdesi sa už aj zbiera. Wau.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
durisovad Pozri príspevok
http://www.fructop.sk/
Ako som sa tu docitala, zacinaju v pondelok. Od Rajky je to sice dost daleko, ale ak chces, oprobuj.
Doporučujem všetkým jahodochtivým aby si najskôr info o jahodách z fructop najskôr overili.Majú síce dve polia ale jedno je pod vodou.http://picasaweb.google.sk/107564108...51729182140146Pred pár hodinami som šiel okolo a stále je to potopené.
4 0
snortman snortman

snortman je offline (nepripojený) snortman

Samozber jahod začal V Banovciach nad Bebravou už 3.6.Cena za kg je 1,2 €. Doda zberu od 7,00 do 19,00 pondelok až sobota / podla dozrievania.
0 0
tina01 tina01

tina01 je offline (nepripojený) tina01

Včera sme boli oberať,začal sa zber v Návojovciach .Pod vodou je pole,kde je kukurica,jahody pod vodou nie sú.Je pod nimi slama a sucho.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

a takéto krásne sú v Bánovciach, dnes ráno natrhané....podstlané slamou, takže sa dobre oberali
Snímek 049.jpg  
0 0
mazanova mazanova

mazanova je offline (nepripojený) mazanova

PeterNR Pozri príspevok
Ahojte, poradíte prosím samozber, alebo dobrý zdroj jahôd s možnosťou dohodnúť si cenu, v okolí Nitry? Na tržnici som sa babiek pýtal, ale majú tam stále dosť drahô... Ďakujem!

PeterNR
Novozámčania - suseda na chalupe mi hovorila, že na Trnovskej ceste v Nových Zámkoch je samozber - 1 kg/1.-€ - údajne to reklamovali - iba neviem či neboli zaplavení? - ozvite sa ak ste tam niekto bol...
0 0
Iconka Iconka

Iconka je offline (nepripojený) Iconka

mám rada prírodu ako takú
Zdravim vsetkych z okolia BN, som Banovcanka..ale k teme, ja som dnes bola na jahody v Rakoluboch (pri NM) a jahody su krasne, velke, na slame za 1,1€. Za pol hodku sme dvaja mali v pohode nazbierane.
0 0
Iconka Iconka

Iconka je offline (nepripojený) Iconka

mám rada prírodu ako takú
este foto tych z Rakolub
jahody.jpg  
0 0
lizard88 lizard88

lizard88 je offline (nepripojený) lizard88

ahojček, prosím ťa je tam otvorené aj v nedeľu v tých Rakoluboch?
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je teraz online Jana Motyčková

a v sobotu?
0 0
Iconka Iconka

Iconka je offline (nepripojený) Iconka

mám rada prírodu ako takú
Myslim, ze aj cez vikend, ale radsej si tam zavolajte 0915648627
0 0
Milas265 Milas265

Milas265 je offline (nepripojený) Milas265

Horná Streda..1,1 samozber 2 kúpa..
http://www.abrod.sk/kontakty.html
0 0
Fanny62 Fanny62

Fanny62 je offline (nepripojený) Fanny62

Ahojte, neviete niekto kedy začína zber jahôd v Rakoluboch? Alebo neviete niekto náhodou telefon? Na googli som kontakt nevedela nájsť. Ďakujem
0 0
Mirka D Mirka D

Mirka D je offline (nepripojený) Mirka D

Som z Ba. Neviete poradiť, kam by som mohla tento rok ísť "samozberať" jahody?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Fanny62 Pozri príspevok
Ahojte, neviete niekto kedy začína zber jahôd v Rakoluboch? Alebo neviete niekto náhodou telefon? Na googli som kontakt nevedela nájsť. Ďakujem
Chýba poriadna reklamakontakt nájdeš v odkaze http://www.abrod.sk/kontakty.html
3 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Včerajší zber lesných jahôd
lesné jahody19.6.11 (1).jpg  
lesné jahody19.6.11 (5).jpg  
lesnéjahody19.6.11.jpg  
1/1
3 0
kačenka kačenka

kačenka je offline (nepripojený) kačenka

Vlastas Pozri príspevok
Včerajší zber lesných jahôd

to muselo byť vône, až sem to cítiť.
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
neskutočne krásne voňali a hlavne chutili, nikdy som toľko lesných jahôdok nezjedla....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Opätovne obnovujem túto tému. Blíži sa sezóna zberu jahôd a bolo by dobré, keby ste tu pridali informácie, kde sa už začali zberať jahody. Konkrétne mňa zaujímajú Návojovce a Ostratice. Nech sú informácie v jednej téme.
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Sezóna začína už na budúci týždeň napr. pozri stránku PLANTEX. Mňa by ale zaujímalo skôr či niekto pozná jahodové plantáže niekde v okolí Košíc??? Dajte avízo.

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať