Zavrieť

Porady

Nemocnice v Bratislave!

Napíšte sem, prosím svoje skúsenosti s bratislavskými nemocnicami, hlavne s personálom a jeho prístupom. Po meisaci skúsim tému vyhodnotiť. Roman.
Usporiadat
Roman zvedavý Roman zvedavý

Roman zvedavý je offline (nepripojený) Roman zvedavý

ALDA Pozri príspevok
Bola som v Prahe-bolo super /teda myslím operácia a liečenie ako aj personál/-ušné odd.
V Modre-už tam nemocnica nie je, ale nikdy v živote som si žiadala, iba ak v bezvedomí - interné odd.
U Kocha - po štyroch dňoch si ma konečne všimli- všetko dopadlo dobre aj vďaka vtedy začínajúcemu MUDr. Cupánikovi, ktorému som predpovedala, že bude primárom a stalo sa, neviem či tiež nie je nem. zrušená
V Šulekovej-super zachránili ma, myslím, že už nemocn. neexistuje
V Bezručke -super- chirurgia
V poslednom období Vojenská nemocnica v BA výborný personál a aj prostredie.-interné, dôkladne vyšetrenie celého človeka
Vnučka bola na Kramároch, perfektný personál, prostredie sa mi nepáčilo, ale bolo čisté.-chirurgia

Nebudem spomínať nemocnicu v Nitre, kde som bola ako dieťa, bola to hrúza, ale bolo to dávno, pradávno, snažím sa tú nočnú moru zabudnúť.-ušné, infekčné odd.
ďakujem Hela
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Vie mi niekto poradiť? Mám v nemocnici mamičku. Má 92 rokov a zápal žlčníka. V žlčníku má kameň 4 cm. Keď ju prijali do nemocnice bola dehydrovaná a v žalostnom stave. Keby sme neboli trvali na prijatí do nemocnice, nikto by ju tam neposlal. Krv má vcelku OK, už aj zápal ustúpil, ale nevieme čo ďaľej. Doktor navrhne asi operáciu, ale už s veľkým rizikom. Je mi hrozne, neviem čo urobiť. Neexistuje v Bratislave, alebo niekde inde nejaká špičková klinika, kde operujú rizikových pacientov? Mamička bola do teraz samostatná, má sice veľa rokov, ale mne je to tak ľúto a strašne by som jej chcela pomôcť.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nemocnice v Bratislave! 22-06-09
Roman zvedavý Pozri príspevok
Napíšte sem, prosím svoje skúsenosti s bratislavskými nemocnicami, hlavne s personálom a jeho prístupom. Po meisaci skúsim tému vyhodnotiť. Roman.
......koľkého že to je dnes ???.....17.1.2007.........či ?...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

vema Pozri príspevok
Vie mi niekto poradiť? Mám v nemocnici mamičku. Má 92 rokov a zápal žlčníka. V žlčníku má kameň 4 cm. Keď ju prijali do nemocnice bola dehydrovaná a v žalostnom stave. Keby sme neboli trvali na prijatí do nemocnice, nikto by ju tam neposlal. Krv má vcelku OK, už aj zápal ustúpil, ale nevieme čo ďaľej. Doktor navrhne asi operáciu, ale už s veľkým rizikom. Je mi hrozne, neviem čo urobiť. Neexistuje v Bratislave, alebo niekde inde nejaká špičková klinika, kde operujú rizikových pacientov? Mamička bola do teraz samostatná, má sice veľa rokov, ale mne je to tak ľúto a strašne by som jej chcela pomôcť.
Posúvam
0 0
bobiku bobiku

bobiku je offline (nepripojený) bobiku

[QUOTE=ALDA;1081023]Ak je človek skutočne chorý, nerozmýšľa nad klimatizáciou /ktorá by mňa osobne položila/, ani nadštandartom, ale aby mi určili správnu diagnózu, nasadili správne lieky a pod., je väčšinou na odd. s intenzívnou starostlivosťou. Potom je to už o niečom inom. Už už si všíma aj okolie. Takže raď.

No úplne nesúhlasím...ja som ťažko chorá a ked idem do nemocnice, tak si rada zaplatím nadštandard (že ked už tam mám byť, tak nech je to aspoň čo najviac znesiteľné), len škoda, že čistá izba, polohovacia a pohodlná posteľ, televízor, chladnička, samostatné WC a sprcha musia byť v našich nemocniciach ako nadštandard! Ved v zahraničí to býva štandard
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
buchač Pozri príspevok
......koľkého že to je dnes ???.....17.1.2007.........či ?...

No ta zvedavost romanovi dlho nevydrzala.
0 0
bobiku bobiku

bobiku je offline (nepripojený) bobiku

Asi mal fakt "seriózny" záujem na túto tému.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať