Zavrieť

Porady

piaculum - som obeť

ahojte všetci na tejto stránke, dozvedela som sa od nej od mojej psychologičky.Snáď tu nájde POMOC - ktorú tak veľmi potrebujem.Som bezmocná,pretože môj bývalý "ani neviem ako ho mám nazvať", neboli sme manželia mi neustále robí zo života katastrofu. VEĽMI POTREBUJEM PRÁVNE PORADENSTVO. PROSÍM VÁS POMOŽTE MI.
Usporiadat
piaculum piaculum

piaculum je offline (nepripojený) piaculum

ahoj všetci na stránke,

ozaj po dlhej dobe somsa ozvala, prešla som si najprv peklom.....potom trochou radosti ...a opäť peklom. Ale spetne som sa vrátila ku všetkým komentárom tu na stránke, kto sa ako vyjadril (či pomocou ktorú som tak VEĽMI POTRBOBALA - ALEBO AJ VÝSMECHOm ). No presne toto sa odohrávalo aj počas riešenia mojich vážnych starostí.....a ostalo to na výsmechu. KORELA mala pravdu vo svojich príspevkoch....pochopila, čo cítim, a ako všetko prežívam. Ale nie každý ma pochopenie - len ten, kto má srdiečko na tom správnom mieste, nie je povýšenecký, a samozrejme vie čo je to utrpenie......
Výsmech, neochota, a spôsobenie potupy inému oveľa zranitelnejšiemu človeku, alebo tvoru je to najstrašnejšie, čo vôbec môže existovať...je to skoro akoby ste mali rakovinu, ktorá vás pomaly zožiera.
Ponižovaná som dodnes, políciou, bývalým ex-idiotom, lebo má peniaze, prokuratúrou, .... pochopenie som našla jedine u ŽENY-advokátky.
všetkých pozdravujem, prajem...aby toto nik nik nik nezažil.....


s pozdravom piaculum
3 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
Držím palčeky, aby už bolo len a len lepšie a aby si vždy našla silu pre správny smer v živote!
2 0
piaculum piaculum

piaculum je offline (nepripojený) piaculum

Ingrid Ondruskova Pozri príspevok
Držím palčeky, aby už bolo len a len lepšie a aby si vždy našla silu pre správny smer v živote!
Veľmi pekne ďakujem Ingrid, povzbudzujúce riadky, ďakujem ti.
0 0
piaculum piaculum

piaculum je offline (nepripojený) piaculum

pepsikova Pozri príspevok
..no..ja teda fakt nechcem byť hnusná na piaculum..ale- ak má problém, tak ho hneď napíše,aby ľudia mohli reagovať a nebude čakať, až sa nejaký právnik ozve..mimochodom, trestné oznámenie sa nepíše samo doma, to sa podáva na polícii, tam sa spisuje predmet oznámenia, píšu ho policajti, ktorí dostanú podnet, spolu s podávateľom, ten musí byť prítomný..myslím, že toto už dnes vie každý..no a keďže neviem doteraz, čoho sa to násilie týkalo, to čo napísala, nie je veľa, tak to nechám tak..
..myslím si, že ak aj nemá možnosť sa pravidelne dostať k internetu, to, že tu napísala prvý príspevok, mohla využiť na to, že napíše podrobne, aby bolo v čom radiť...a ešte: psychológ, akýkoľvek, je človek rozhľadený, teda nepošle klienta hľadať pomoc na internet..
..toto sú len moje myšlienky, fin..
No, nie je to vždy tak jednoduché, ako písanie riadkov, ale aj tak vám ozaj všetkým veľmi dakujem
piaculum
0 0
piaculum piaculum

piaculum je offline (nepripojený) piaculum

jnovota Pozri príspevok
Vždy kým sa pustíš niečo riešiť, zváž :

- čo do toho vložíš
- čo z toho dostaneš
- či máš na to dosť energie

Takže niekedy môže vyjsť, že napriek jasnej pravde, sa o ňu neoplatí oficiálne bojovať.
Nedá mi, aby som nereagovala, lebo aj ked človek komu je veľmi ublížené naberie z posledných síl odhodlanie bojova (v úvodzovkách) očakáva, že to bude ako na húsenkovej dráhe.
Môj nebohý ocino mi vždy hovorieval, že z bojiska utekajú len "zbabelci"...A ja som bola a aj som v takej situácii, že odísť - znamená prehra...ešte väčšia bolesť...prenasledovanie spomienok...a zrútenie, ktoré ešte raz zažiť nechcem.

Ak by to bolo tak ako si napísala...nikdy by nevišli na javo skutočnosti o ženách, matkách, družkách...a podobne, ktoré boli sú aj budú zažívať "PEKLO" a stým aj ich celá rodina, pokiaľ ju majú. Ale samozrejme všetci svoj názor, no zistila som aspoň, ako funguje naša justícia. Ach jáááj..... a to je tá húsenková dráha o ktorej som písala. Aj ked človek pookreje,naberie silu...príde policajt...atď..atď.... Ale nevzdám sa nikdy, aj keby som mala "bojovať" až do posledných síl.
Piaculum
0 0
piaculum piaculum

piaculum je offline (nepripojený) piaculum

jnovota Pozri príspevok
To "vložíš / dostaneš" som myslel v tej úplne najširšej forme (peniaze/čas/emocie/zdravie/povesť )
Áno, tak až teraz je to presnejšie. Hlavne to zdravie a tá povesť, no a v neposlednom rade spravodlivosť - aj ked je to mocno ťažké, no usilujem sa - ako mnoho dalších duší-žien, ktoré sú úplne na dne a smerujú krôčik po krôčiku späť. Je to ozaj ťažký "boj"


Piaculum
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

piaculum Pozri príspevok
Áno, tak až teraz je to presnejšie. Hlavne to zdravie a tá povesť, no a v neposlednom rade spravodlivosť - aj ked je to mocno ťažké, no usilujem sa - ako mnoho dalších duší-žien, ktoré sú úplne na dne a smerujú krôčik po krôčiku späť. Je to ozaj ťažký "boj"


Piaculum
Teraz som si uvedomila, že sú to už tri roky!
Je dôležité, že ste už na ceste vpred, nestagnujete. Veľmi vám želám, aby ste boli úspešná a našli pokoj v duši, verili si a dosiahli lepšiu budúcnosť.
Ešte bude dobre. :-)
Prajem všetko dobré.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ešte si dovolím vyzdvihnúť príspevok od Dana9 http://www.porada.sk/t129930-p5-piac...ml#post1277766, aby človek zároveň podal oznámenie aj na prokuratúru okrem polície.
Na okraj k čerstvému prípadu z Pezinka, kedy polícia zrejme podcenila situáciu http://crepiny.noviny.sk/zdravie/26-...chologovi.html
Nestalo sa to po prvýkrát.
Nemajú všetci ľudia najmä dnes na právnika, takže ešte raz vďaka za radu - pripojiť do prípadu aj prokurátora.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať