Zavrieť

Porady

Som pripojená,ale nejde mi to:-))))

Ahojte všetci..poprosím o radu:
Mám pripojenie na net cez T-com už dlhší čas,taktiež už dávno používam Mozillu firefox ale....od včerajška mi nejde spustiť internet Klikám na ikonku Mozilli a niekedy sa net nespustí vobec a inokedy sa ukáže a hned zmizne Takto to spravím aj 15x a potom ho "osvieti ako aj teraz a som tu!
Pripojenie mám stále,len sa mi to nechce otvoriť--čo s tým môže byť??
dala som skontrolovať disky a sú čisté,ale včera som stiahla jeden crack,ktorý mi po chvíli z compu zmizol!! a aj sa mi net hned zavreltak som z toho jeleň...poradte prosím-všetkým dakujem
Usporiadat
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

Vlado40 Pozri príspevok
Každý má svoje "osvedčené" metódy,ktorými sa stará o PC,ale ani jedna nie je spoľahlivá na 100% a pri páde systému prídeš o všetko.Takže pravidelne si zálohuj svoje údaje a pracuj spokojne s tým , že je všetko OK.
Ved skúsim teda Avg..a uvidím,čo bude robiť comp....hlavne,nech mi to net nespomalí,to by ma hnevalo

Tá free veria je len dočasná,alebo len zjednodušená ako avast home?
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

FREE verzia je zjednodušená ako AVAST Free.

Ešte nezabudni:Spybot - Search & Destroy

http://www.safer-networking.org/en/download/index.html
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

Vlado40 Pozri príspevok
FREE verzia je zjednodušená ako AVAST Free.

Ešte nezabudni:Spybot - Search & Destroy

http://www.safer-networking.org/en/download/index.html
Vladko..chceš ma zabiť????to je zas čo?
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Program proti spyware, adware a podobne.Týmto si daj občas preskenovať PC.Potom zapni imunizácia.
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

Vlado40 Pozri príspevok
Program proti spyware, adware a podobne.Týmto si očas preskenuj PC.
Aja som sa domnievala,že to robí sám avast mám to stiahnuť priamo z tej stránky,či si ho mám nájsť inde,,nie že zas naťahám kone a červy..xixi
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Samozrejme z tej stránky.Toto je "PORADA.SK" na ktorú ,sa môžeš spoľahnúť nie byť v strachu čo sa stane.
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

Vlado40 Pozri príspevok
Samozrejme z tej stránky.Toto je "PORADA.SK" na ktorú ,sa môžeš spoľahnúť nie byť v strachu čo sa stane.
Tak to som rada..lebo po mojich skúsenostiach s ludmi,už verím akurát tak sebe No a teraz aj Tebe,,,xi xi ...vyskúšam a dám info neskor...dakujem máš bodík:-)
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Ďakujem,ale nie som tu sám kto Ti poradí.Sme tu kolektív , ktorý rád pomôže druhému , lebo to niekedy môže byť naopak.
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

A ja bod nedostanem????
Ale nie pohoda, poradime ked sa da. Tu to robim zadarmo
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

uno81
Samotný Avast, AVG a iné antivírové programy chránia PC pred tým, aby sa ti v PC usadila kadejaká háveď (vírusy, trojany a pod.) Niektoré majú ešte aj funkcie na ochranu voči spyware (http://sk.wikipedia.org/wiki/Spyware ), adware (http://sk.wikipedia.org/wiki/Adware ), malware (http://sk.wikipedia.org/wiki/Malware ), no tie väčšinou sú platené. Ak by sa použili antivírové programy tzv. FREE, tak potom ochranu doplníš ďalšími programami proti vyššie uvedeným hrozbám. Všetky programy pracujú tzv. na pozadí, celá komunikácia zo siete (netu) prejde najskôr cez týchto "strážcov" a až potom sa to uvoľní. Pokiaľ títo "strážcovia" objavia hrozbu, tak väčšinou už túto ďalej nepustí (pokiaľ to však užívateľ sám nepovolí) a často sa odpojí od nebezpečnej stránky.

Tak to som rada..lebo po mojich skúsenostiach s ludmi,už verím akurát tak sebe
Niekto ťa teda musel PORIADNE sklamať! To na PORADE si väčšinou pomáhame, ako sa dá (niekedy aj s humorom, alebo podpichovaním - bez tohto "korenia" by to nebola sranda), nik za svoju radu nepýta slávobrány, každý radí ako vie a aké má skúsenosti.

Musíš len PORADE viacej veriť.


(Uff, ale som sa rozkecal)
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

salvosko Pozri príspevok
A ja bod nedostanem????
Ale nie pohoda, poradime ked sa da. Tu to robim zadarmo
Juj,,ved som šla dať aj Tebe a napísalo mi to ,že nemôžemTak skúsim teraz,,ja rada za dobré rady podakujem
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

salvosko Pozri príspevok
Vzdy iba JEDEN antivirus treba mat, nie viacej naraz lebo potom je to velmi velmi vlemi zle.
Tak už to šlo:-)))ale ešte si mi neprezradil,prečo je to velmi,velmi ,velmi zle
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

misoft Pozri príspevok
uno81
Samotný Avast, AVG a iné antivírové programy chránia PC pred tým, aby sa ti v PC usadila kadejaká háveď (vírusy, trojany a pod.) Niektoré majú ešte aj funkcie na ochranu voči spyware (http://sk.wikipedia.org/wiki/Spyware ), adware (http://sk.wikipedia.org/wiki/Adware ), malware (http://sk.wikipedia.org/wiki/Malware ), no tie väčšinou sú platené. Ak by sa použili antivírové programy tzv. FREE, tak potom ochranu doplníš ďalšími programami proti vyššie uvedeným hrozbám. Všetky programy pracujú tzv. na pozadí, celá komunikácia zo siete (netu) prejde najskôr cez týchto "strážcov" a až potom sa to uvoľní. Pokiaľ títo "strážcovia" objavia hrozbu, tak väčšinou už túto ďalej nepustí (pokiaľ to však užívateľ sám nepovolí) a často sa odpojí od nebezpečnej stránky.



Niekto ťa teda musel PORIADNE sklamať! To na PORADE si väčšinou pomáhame, ako sa dá (niekedy aj s humorom, alebo podpichovaním - bez tohto "korenia" by to nebola sranda), nik za svoju radu nepýta slávobrány, každý radí ako vie a aké má skúsenosti.

Musíš len PORADE viacej veriť.


(Uff, ale som sa rozkecal)
Tak toto bolo naozaj plnohodnotné Ja zase nie som až taký úplný antitalent na compy,,väčšinou si všetko ohladne počítača robím sama,ale zas 100% všetko neviem To by som už bola mooc dokonalábodík-dík
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

uno81 Pozri príspevok
Tak už to šlo:-)))ale ešte si mi neprezradil,prečo je to velmi,velmi ,velmi zle
To je ako sa dve abo viac zien biju o jedneho chlapa ... dtto.
Detaily osobne
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

uno81 Pozri príspevok
Juj,,ved som šla dať aj Tebe a napísalo mi to ,že nemôžemTak skúsim teraz,,ja rada za dobré rady podakujem
Nerob si z toho hlavu, ja som vacsinou ten zly co hlada ine riesnie ako zbytok ... pohoda. Som ta druha strana a preto si na tychto veciach nepotrpim.
Pomozem aby som aspon nieco dobre urobilv zivote.
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

salvosko Pozri príspevok
Nerob si z toho hlavu, ja som vacsinou ten zly co hlada ine riesnie ako zbytok ... pohoda. Som ta druha strana a preto si na tychto veciach nepotrpim.
Pomozem aby som aspon nieco dobre urobilv zivote.

Tak to sme dvaja---nemôžeme byť všetci na rovnakom brehu

Samozrejme moje dík patrí všetkým....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

salvosko
To je ako sa dve abo viac zien biju o jedneho chlapa ... dtto.
Veľmi jasne a stručne vysvetlené . A presne!
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

A som zase nahraná,,,z ničoho nič mi po pár dnoch začal počítač zamrzať--niekedy mi nejde ani naštartovať..aj 3-4x dám restart!Včera mi to celý den nešlo,nešiel net otvoriť ani s týmto novým prehľadávačom a ani len "tento počítač" sa neotvorí správne...len mi tam behá nejaká baterka a hľadá!!!nedostanem sa ani k čisteniu disku,ani k ničomu vo Windovs a neviem si otvoriť tým pádom ani druhú polovicu disku,kde mám zálohy Mám tu kopec foto atd..hrôza...ale je zaujímavé,že malý skúsil hrať hru Age of Empire a šlo mu to !!!ved aj hry fungujú cez OS....
Dnes som si vyčistila skrinu a náhodou mi šiel zapnúť aspon net,ale zložky nejdú...čos tým preboha je???A včera mi to viackrát odišlo tak,že mi zmizli ikonky aj spodná lišta a ostala len "tapeta" a bud len reštart,alebo zadný vypínačVed takto to odpálim celéNejaký dobrý nápad?nemá Win.poškodené nejaké súbory a preto nefunguje správne?Viem to aj sama dať do poriadku?

A má vetranie v zime vplyv na spustenie počítača??nepoškodzuje ho to?mám comp hned pod oknom

Dakujem všetkým,už somz toho fakt zúfala a počítať potrebujem...
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Neviem či v Tvojom prípade nebude rýchlejšie preinštalovať windows ,ako hľadať chybu.Ak by to robilo aj potom ,tak môžeme hľadať chyby.Chybu môžu robiť aj pamäte.Ak máš dve tak jednu vyber , vyskúšaj a potom naopak.Na svoje disky sa môžeš pozrieť cez CD Greenie.Stiahni , napáľ na CD a z toho CD zapni PC cez boot. PC.

http://www.greenie.sk/stiahnutie.html
Naposledy upravil Vlado40 : 15.02.10 at 10:08
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

Vlado40 Pozri príspevok
Neviem či v Tvojom prípade nebude rýchlejšie preinštalovať windows ,ako hľadať chybu.Ak by to robilo aj potom ,tak môžeme hľadať chyby.Chybu môžu robiť aj pamäte.Ak máš dve tak jednu vyber , vyskúšaj a potom naopak.Na svoje disky sa môžeš pozrieť cez CD Greenie.Stiahni , napáľ na CD a z toho CD zapni PC cez boot. PC.

http://www.greenie.sk/stiahnutie.html
VLadko,skúsila som spustiť kontrolu disku cez avast,vyhodilo mi to zas trojana,či čo,dala som to do truhlya potom mi tabulka zmizla a avast sa ukončil a nejde spustiť Nechce sa mi moc do novej inštalácie Windovs,zas všetko nahadzovať atd Robila som to v novembri,ked mi kamoš menil žalúdok v PC....
Nerozumiem poslednej vete...je to zjavne nejaký program,čo si mám stiahnuť ,napáliť a potom "Z toho CD zapni Pc cez boot.Pc?????To v tom programe taká zložka??aj by som kašlala na tento Windovs,len si potrebujem ešte pozálohovať foto,nestihla som všetko...mám disk rozdelený na dve časti a na tej druhej,kde nie je Windovs mám tie foto a videa rodinné a nechcem o to prísť!! Tak skúsim Tvoju radu...kamoš,čo mi pomáha s PC býva dalej a je zrovna chorý,,jááj ked sa darí Asi to bude tými vírmi,ako ich zabijem",ked ma k sebe nepustia??aj teraz som sa dostala na net až na 5krát

Dakujem aj iným za prípadnú pomoc ako odstrániť vír,či dostať sa nejak na disky!!!

P.S. a idem mrk aj na tie pamäte..mám dve:-))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať