Zavrieť

Porady

Chorvátsko v septembri

Je ešte v Chorvátsku začiatkom septembra pekne počasie a teplo?Dá sa ešte v pohode kúpať?Ktorú lokalitu by ste mi na september odporučili, asi už nižšie k juhu alebo aj na severe bude ešte teplo?Neviete akú hlásia dlhodobú predpoveď počasia pre Chorvátsko na september?
Usporiadat
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

elis33 Pozri príspevok
Je ešte v Chorvátsku začiatkom septembra pekne počasie a teplo?Dá sa ešte v pohode kúpať?Ktorú lokalitu by ste mi na september odporučili, asi už nižšie k juhu alebo aj na severe bude ešte teplo?Neviete akú hlásia dlhodobú predpoveď počasia pre Chorvátsko na september?

Ahoj ja chodim kazdy rok do HRT prvy septembrovy tyzden /spajam to so sviatkami a chcem sa vyhnut vsetkym turistom/ a vzdy bolo velmi velmi teplo. Ja osobne som rada ze uz nie je 38C ale iba "slusnych" 30C.

Tiez chodim na sever, nechce sa mi cestovat dalsich 10 hodin niekam dole na Makarsku, takze u mna to bola Istria/Pula alebo Crikvenica, Senj.

No a ta dlhodoba predpoved? Skor mam skusenosti ze nevedia odhadnut ani na dva dni dopredu nie to este mesiac... takze... max 10 dni dopredu a to pozeram na www.weather.com a www.windguru.cz
0 0
makiki makiki

makiki je offline (nepripojený) makiki

ja idem tiez a kazdy rok chodim prvy a druhy septembrovy tyzden uz len tak si vychutnat prirodu a prazdnejsie plaze
zatial kazdy rok v pohode minuly rok som mal asi 2 skarede dni
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ja chodím previdelne , najvačšia istota na teplo je na Makarskej , dovod- pohorie Biokovo zabraňuje prenikaniu mrakov na pobrežie.
Istriu by som neriskoval a čo sa týka vzdialenosti tak pre vychodniarov je rozdiel km zanedbateľný.
Košice-Pula 870km , Košice-Makarska 1.060km.
Naposledy upravil pivko : 05.08.10 at 12:38
0 0
Ma-Ba Ma-Ba

Ma-Ba je offline (nepripojený) Ma-Ba

Súhlasím, máme podobnú niekoľkoročnú skúsenosť. Chodíme takmer pravidelne do Podgory. Raz sme boli dokonca posledný septembrový týždeň vrátili sme sa 2.októbra a bolo krásne. Okrem jedného dňa kedy po búrke cez deň strašne fúkalo a potom bolo zas dobre.
0 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

My sme boli minulý rok v Drašniciach od 12. septembra na 7 dní a hoci cez deň bolo teplo, more už bolo chladnejšie, tri dni pršalo a bola veľká búrka. Turistov málo, pláže prázdne, chýbal nám ten tradičný cestovný ruch.
0 0
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

zk24 Pozri príspevok
Tiez chodim na sever, nechce sa mi cestovat dalsich 10 hodin niekam dole na Makarsku, takze u mna to bola Istria/Pula alebo Crikvenica, Senj.
Tak pred pár dnami som tam na okolí pobehoval, a nepáčili sa mi tam pláže, tak som skúsil Fažana ca 8 km od Puly. takmer bez chyby, ježkovia nič, medúzy nič, pláže pekné, piza za ca 4,30€, nie veľa ruchu, deteské vodné atrakcie blízko avšak platené. Aj ubytko sa dalo za celkom gut cenu pre 5 ludí ca 15€/osoba.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

jojom Pozri príspevok
Tak pred pár dnami som tam na okolí pobehoval, a nepáčili sa mi tam pláže, tak som skúsil Fažana ca 8 km od Puly. takmer bez chyby, ježkovia nič, medúzy nič, pláže pekné, piza za ca 4,30€, nie veľa ruchu, deteské vodné atrakcie blízko avšak platené. Aj ubytko sa dalo za celkom gut cenu pre 5 ludí ca 15€/osoba.
Vo Fazane som bola v 2009, a tiez mozem len odporucit. V Senj bola krajsia priroda, podla mna.
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

elis33 Pozri príspevok
Je ešte v Chorvátsku začiatkom septembra pekne počasie a teplo?Dá sa ešte v pohode kúpať?Ktorú lokalitu by ste mi na september odporučili, asi už nižšie k juhu alebo aj na severe bude ešte teplo?Neviete akú hlásia dlhodobú predpoveď počasia pre Chorvátsko na september?
v Chorvatsku sme boli aj na prelome augusta a septembra, počasie bolo akotak dobré, dva dni nám pršalo, ale dalo sa to zvládnuť, určite je teplejšie na juhu ako na severe, ale zase dlhšia cesta.
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Chystame sa aj my v septembri. No chcem len vediet, to moze ist na plaz hocikde aj pes? Mam uplne ine info z roznych CK kde som si to preverovala. Ubytovanie mame hned na plazi, tak by som nechcela, aby pes musel cucat v izbe zavrety.
0 0
ekomama ekomama

ekomama je offline (nepripojený) ekomama

Ja som tam bol v polovicke septembra pred dvomi rokmi. Boli sme uplne pri hraniciach so Slovinskom. Kupali sme sa kazdy den.
0 0
lapapa lapapa

lapapa je offline (nepripojený) lapapa

Ahoj, my sme boli minuly rok posledny augustovy tyzden v Brodarici, 2 km za Sibenikom a majitel apartmanov vravel, ze tam je stabilne pocasie a teplo do zaciatku oktobra. Tento rok ideme az 10.9., este o nieco nizsie smerom k Splitu, tak snad nas pocasie nesklame.
0 0
airin.nice airin.nice

airin.nice je offline (nepripojený) airin.nice

aj my zvazujeme ist dole v tychto dnoch, len stale ma brzdia predpovede pocasia a cyklona nad Atlantikom, ktora nevesti nic dobre.......Inac pred dvomi rokmi-v roku 2008 sme v termine od 9.9.-19.9. zazili najchladnejsie pocasie na Makarskej-bolo tam neuveritelnych 14C a neustaly dazd.Ked sme sa vracali domov na vrcholkoch hor bol normalne sneh....
takze teraz u nas nastava tiez dilema-ist, alebo neist...-to je otazka..
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Sneh na Biokove som zažila aj v koncom druhej júnovej dekády, počasie je fenomén, ktorý sa nedá dlhodobo predvídať, je to otázka šťastia.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
airin.nice Pozri príspevok
aj my zvazujeme ist dole v tychto dnoch, len stale ma brzdia predpovede pocasia a cyklona nad Atlantikom, ktora nevesti nic dobre.......Inac pred dvomi rokmi-v roku 2008 sme v termine od 9.9.-19.9. zazili najchladnejsie pocasie na Makarskej-bolo tam neuveritelnych 14C a neustaly dazd.Ked sme sa vracali domov na vrcholkoch hor bol normalne sneh....
takze teraz u nas nastava tiez dilema-ist, alebo neist...-to je otazka..
Zajtra štartujem , atlantik od Tučepov ďaleko
http://www.accuweather.com/sk/hr/spl...uick-look.aspx
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pivko Pozri príspevok
Zajtra štartujem , atlantik od Tučepov ďaleko
http://www.accuweather.com/sk/hr/spl...uick-look.aspx
.... sretan put a už si aj za mňa
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

želimo puno sunca
0 0
airin.nice airin.nice

airin.nice je offline (nepripojený) airin.nice

.)tak prajem prijemny pobyt....ja som zaistila aj dalsi termin-od 4.9.-tak hadam aj cyklona dovtedy zmeni smer.)
0 0
airin.nice airin.nice

airin.nice je offline (nepripojený) airin.nice

pivko Pozri príspevok
Zajtra štartujem , atlantik od Tučepov ďaleko
http://www.accuweather.com/sk/hr/spl...uick-look.aspx
mrkla som aj odporucanu stranku, teda ale 1.9.-nic moc...21C.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pivko mrkol s aj www.DHMZ.hr? prognoza za 7 dana?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať