Zavrieť

Porady

meno pre dieta

ahojte,

hladam typ na pekne meno asi skor pre dievcatko ale pripadne aj pre chlapceka, kedze pohlavie nie je na 100% iste,
nejake, ktore by sa hodilo k menu prvej dcerky Timea a k priezvisku, v ktorom mame r aj č :-)
premyslam nad menom Lea zatial..
mate nejake napady?
Usporiadat
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Mária27 Pozri príspevok
U nás na dedine keď bola prvá Renáta, babka ju vola Anička, lebo to vždy zabudla
A ešte Denisu musel dedko mať napísanú na dlani
nečuduj sa dedkovi.Kámoška pracovala v kuchyni, kde sme sa chodili stravovať..narodila sa jej prvá vnučka a keď som sa opýtala na meno, tak zahlásila na celú jedáleň: "Evka, ako som ti to vravela ,že sa volá moja vnučka?"
volala sa Saskia a aj keď sa mi to meno páči, tiež ho bolo potrebné mať na dlani zapísané,aby som si spomenula.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Ice dive Pozri príspevok
no kolegyniná mama robí na pôrodníckom oddelení na východe... a minulý týždeň sa jednej mamine od našich menšinových spoluobčanov narodila dcéra, ktorej dala do rodného listu meno "Džesika" (s Dž...!!!!) dieťa bude mať kopec radosti, ak bude niečo vybavovať resp. sa niekde podpisovať...
Oni maju celkovo zmysel pre humor.S dcerou chodi do skoly Sandokan Cicko ci to ma aj v rodnom neviem,ale nikto mu inak nepovie - ani ucitelky,tak na tom asi nieco bude.....
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

lujza.j Pozri príspevok
ako vieš, že sa bude podpisovať, alebo sa bude vedieť podpísať ja som raz jednému "opálenému" povedala, že nech sa podpíše - naše stretnutie bolo úradné a on úplne bez problémov na miesto pre podpis švihol XXX a ešte Dž to je dosť zložité
no minimálne na tlačivo o sociálne dávky niečo napísať bude musieť...
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

magno Pozri príspevok
Oni maju celkovo zmysel pre humor.S dcerou chodi do skoly Sandokan Cicko ci to ma aj v rodnom neviem,ale nikto mu inak nepovie - ani ucitelky,tak na tom asi nieco bude.....
inak neviem si predstaviť ako bude taký človek existovať v živote... napr. kriminoviny JOJ... policia obvinila z kradeže dreva v Slovenskom raji Sandokana C.....(neviem či z takéhoto mena sa smiať či plakať...)
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ice dive Pozri príspevok
inak neviem si predstaviť ako bude taký človek existovať v živote... napr. kriminoviny JOJ... policia obvinila z kradeže dreva v Slovenskom raji Sandokana C.....(neviem či z takéhoto mena sa smiať či plakať...)
Keby len z mena.....
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Jednej znamej sa pred rokmi narodili dvojicky-chlapci. Dala im moderne a trochu nevsedne mena na tu dobu Henrich a Arnold.
Chuderka ich babka si to nikdy nevedela zapamatať, tak ich cely zivot oslovovala " chlapci"...
Naposledy upravil arizona : 10.01.11 at 21:50
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Ice dive Pozri príspevok
inak neviem si predstaviť ako bude taký človek existovať v živote... napr. kriminoviny JOJ... policia obvinila z kradeže dreva v Slovenskom raji Sandokana C.....(neviem či z takéhoto mena sa smiať či plakať...)
...........uz sa prejavila moja kreativita mohli by potom k tomu pustat uvodnu skladbu z toho serialu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ice dive Pozri príspevok
no minimálne na tlačivo o sociálne dávky niečo napísať bude musieť...
to je síce pravda, ale mnou popisovaná situácia bola niečo podobné a dopadlo to s 3X
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

aj snahu treba ocenit
0 0
andamante andamante

andamante je offline (nepripojený) andamante

"Lea je pekné meno- cieľavedomá, v živote väčšinou šťastná a bezproblémová. Ako dieťa slniečko, obľúbená medzi priateľmi. Vládne Jupiter a Neptún. Odporúčam vo všetkých znameniach."

alla66 ako to vies? ja som praveze nasla len take nenodbre popisy tohto mena, ze unavena a gazella, antilopa a pod.
0 0
andamante andamante

andamante je offline (nepripojený) andamante

dakujem vam vsetkym za kazdy jeden prispevok,
vobec nechcem, aby ste za mna vymysleli meno pre moje dieta, len nazory a navrhy su vzdy cenne,
tak este raz dakujem :-)
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

moje 5 mesačné krstniatko je Ema
Ešte ako tu spomínali, keď sa mi pred 12 rokmi narodila dcéra, dali sme meno Simona, moja vtedy 72 ročná babka si ho tiež nevedela zapamätať, prvé dni u nej bola "miňonka", potom sme jej meno Simonka radšej napísali na papier a bol pokoj
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať