Zavrieť

Porady

Koľko stojí založenie s.r.o.?

Muž
Dobrý deň,
prosím Vás, poradil by mi niekto, na koľko víde založenie s.r.o. bez pomoci nejakej firmy čo sa tym zaobera? Povedzme ze zakladne imanie bude 1 euro (ako to planuju uzakoniť), tak k tomu ešte koľko budem potrebovať za kolky a nejake poplatky? Ďakujem za odpovede.
Usporiadat
peto1310 peto1310

peto1310 je offline (nepripojený) peto1310

a ak mam zi 5000 a kupim napr. material ako drevo za 3000, cize mi zostane 2000 ... tak sa nic nedeje, lebo ja ten majetok mam, len v inej forme, vsak ?
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
peto1310 Pozri príspevok
a ak mam zi 5000 a kupim napr. material ako drevo za 3000, cize mi zostane 2000 ... tak sa nic nedeje, lebo ja ten majetok mam, len v inej forme, vsak ?

Presne tak.....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

peto1310 Pozri príspevok
a ak mam zi 5000 a kupim napr. material ako drevo za 3000, cize mi zostane 2000 ... tak sa nic nedeje, lebo ja ten majetok mam, len v inej forme, vsak ?
dobre sa učíš
0 0
peto1310 peto1310

peto1310 je offline (nepripojený) peto1310

srska Pozri príspevok
dobre sa učíš
vdaka, snazim sa
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
derek191919 Pozri príspevok
takže ak mam teraz živnosť a podal by som to elektronicky tak ma to víde na plus mínu 170 euro? A čo ked mi to vrátia (napr. so súdu), že tam nebudem mať niečo v poriadku, zasa budem musiet platit poplatky?
Sú ľudia znalí tejto problematiky a ak by Tvoj návrh náhodou odmietli, vieme poradiť s nápravou. Už sa nič nedopláca na súdnych poplatkoch a v prípade elektronického podania ani neprichádzaš o výhodu úspory 50 % súdneho poplatku.
0 0
Ester plus Ester plus

Ester plus je offline (nepripojený) Ester plus

dragan.michal Pozri príspevok
Väčšina firiem, čo používajú elektronický podpis Ti to spravia do 331 eur.
S dph alebo bez dph je tých 331 eur?
0 0
sroservis sroservis

sroservis je offline (nepripojený) sroservis

Ceny by sa mali uvadzat konecne, tj aj s DPH, ak sluzbu poskytuje platca dph.
Vacsina z nas vsak nie je platcom dph, pretoze to predrazuje sluzby v porovnani s konkurenciou.
Peekny den.
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Ester plus Pozri príspevok
S dph alebo bez dph je tých 331 eur?
Ak aj poskytovateľ služby, ktorý uviedol cenu 331.- Eur je platiteľ DPH z toho 165,75 Eur nepodlieha DPH. Súdne poplatky totiž neobsahujú DPH.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať