Zavrieť

Porady

HACCP PRI VYROBE PIZZE A DONASKOVA SLUZBA

Dobry den momentalne riesim tuto problematiku.Potreboval by som PORADIT ako to ma vyzerat.Keby bol niekto zlaty a poslal mi predlohu.Dost vela som sa tu uz o problematike HACCP dozvedel,za co Vam poradakom dakujem.Ci je lepsie oslovit firmu ,ktora sa tym zaobera nech mi to vypracuju?Co to moze stat?Este jedna otazocka,ked podam na hygiene ziadost o schvalenie prevadzky tam mi povedia ake predpisi ma splnat priestor na prevadzkovanie?napr.vyska obkladu stien v miestnosti 1,30m?Kolko zachodov,ake satne a.t.d.?Za vsetky odpovede a nazory Vam vopred dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Na hygiene ti všetko povedia a dajú zoznam čo máš kde vybaviť ako zariadiť, tu na porade je aj pár vzorov..trošku si pohladaj..tu niečo prikladám
    http://www.poling.sk/haccp/prevadzko...-doplnenie.pdf
    http://www.poling.sk/haccp/haccp-vzor-na-doplnenie.pdf
    http://www.porada.sk/t7104-p8-obchod...i-a-haccp.html

    http://www.porada.sk/t157070-pizzeri...z-a-haccp.html

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Hygiena ti nebude kontrolovať doklady od stroja, stroj musí byť čistý umytý...každý stroj má aj vytlačené štítky priamo na stroji..
    Hlavne sa zaujímaj či stroj funguje,kolko má rokov a je v dobrom stave

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    dan Pozri príspevok
    Hygiena ti nebude kontrolovať doklady od stroja, stroj musí byť čistý umytý...každý stroj má aj vytlačené štítky priamo na stroji..
    Hlavne sa zaujímaj či stroj funguje,kolko má rokov a je v dobrom stave
    výrobný stroj budú kontrolovať.

    MIRBULLO Pozri príspevok
    a nemozes mi tu hodit nejaku tu ukazku ako to ma vyzerat?Idem teraz kupovat kuch.robot,treba sa mi po to tahat na druhu stranu republiky a mam obavy,ze mi clovek ukaze nejaky zdrap papiera,ktory nebude pravy.No a na hygiene ma poslu s mojim robotom do kovosrotu.DIK
    Na nové normy už nemám taký certifikát, už roky nevyrábame. My sme museli si papiere zháňať až v Čechách.
    Klasický stroj, čo nesúvisí s výrobou, ten nemusia kontrolovať. Skús pozrieť čo píšu na záručnom liste, resp. v návode.
    Kuchynský robot považujem skôr za pomôcku, prístroj, a nie za výrobný stroj.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    MIRBULLO Pozri príspevok
    Chcem sa este informovat ci na vybavenie kuchyne mozem pouzit take zariadenie napr.pec,miesic,robot nerezovy stol,ktore kupim od ruky nie nove.Nemusia mat tieto stroje a zariadenia nejake osvedcenia?Dakujem za odpoved.
    stroje na výrobu musia mať osvedčenie, certifikát, niečo také, nemusia byť nové, ale musia spĺňať normy EU.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    aha,
    ak Ti bude robot miešať surové cesto, že ty dáš suroviny, ako múku a ostatné prísady, tak to určite hygienu bude zaujímať. To by sa dalo považovať za výrobný stroj. Pravdepodobne aj tá pec.
    Ja som mala na mysli nejaký malý robot.

    MIRBULLO je offline (nepripojený) MIRBULLO

    MIRBULLO
    Dan velmi pekne Ti dakujem,velmi si mi s tym pomohol.Presne takuto ukazku som potreboval.Este raz dik

    MIRBULLO je offline (nepripojený) MIRBULLO

    MIRBULLO
    Chcem sa este informovat ci na vybavenie kuchyne mozem pouzit take zariadenie napr.pec,miesic,robot nerezovy stol,ktore kupim od ruky nie nove.Nemusia mat tieto stroje a zariadenia nejake osvedcenia?Dakujem za odpoved.

    MIRBULLO je offline (nepripojený) MIRBULLO

    MIRBULLO
    a nemozes mi tu hodit nejaku tu ukazku ako to ma vyzerat?Idem teraz kupovat kuch.robot,treba sa mi po to tahat na druhu stranu republiky a mam obavy,ze mi clovek ukaze nejaky zdrap papiera,ktory nebude pravy.No a na hygiene ma poslu s mojim robotom do kovosrotu.DIK

    MIRBULLO je offline (nepripojený) MIRBULLO

    MIRBULLO
    No vravis,ze to je len pomocka nie vyrobny stroj.No ja budem mat na prevadzke len velky kuchynsky robot,ktory bude sluzit na miesanie cesta a struhanie syra a tiez pec na pecenie.Takze podla Teba mi to hygiena nebude kontrolovat?

    HACCP PRI VYROBE PIZZE A DONASKOVA SLUZBA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.