Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Iruška je offline (nepripojený) Iruška

    Iruška
    Tomasped trnava. Zostali našimi dlžnikmi a nemôžem sa s nimi nijako skontaktovať.ďakujem

    daskka je offline (nepripojený) daskka

    daskka
    zdravím,

    nepoznám tie spoločnosti, a neskúšali ste podať návrh na vydanie platobného rozkazu?

    .... mimo témy, ja som toľko krát rozmýšľala nad jednou vec, že keby mne nejaký neplatič dlhoval sumičku, a je to takýto dopravca, že by som si od neho najala vozidlo alebo proste niečo, čo by oni museli fakturovať mne a potom po zrealizovaní služby proste tiež nezaplatím
    ja viem, trošku padnuté nahlavu, nedomyslené a všelijaké, ale keby sa to dalo zrealizovať...jaaaaaaaaj, to by bolo

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    Iruska, ak má táto firma do činenia s dopravou a špedíciou, nech Ťa neprekvapí, že možno svoje peniažky už neuvidíte. Na špedície prišla druhá vlna krachu. Tie silnejšie, čo prežili začiatkom roka začali globálne mať problémy s neplatičmi a spustila sa lavína likvidícií špedičiek. Každý každému dlhuje.

    Iruška je offline (nepripojený) Iruška

    Iruška
    veru sú to špedičné firmy, ďakujem za povzbudenie, ale pomaly sa s tým zmierňujem.Ďakujem

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Tiež sa obávam, keďže ide o sro-čky, či si niečo u nich pomôžeš.
    Napríklad Tomasped dlží sociálke vyše 30 tisíc Eur a Logi Expres 9800 Eur....

    Vie mi prosím niekto podať informáciu o firme Logi expres s.ro. Zvolen a firme

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.