Zavrieť

Porady

Potlacenie zapalu v tele.

alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ako pomoct domacimi prostriedkami potlacit, ci odstranit neznamy zapal v tele.
Usporiadat
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
alaya1 Pozri príspevok
Ako pomoct domacimi prostriedkami potlacit, ci odstranit neznamy zapal v tele.
Odskúšané , naozaj to funguje
http://www.wobenzym.sk/verejnost/inf...4/Default.aspx
6 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tak musim tzo konzultovat, dakujem, rada by som aj cajiky, bylinky a pod.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Na maximum posilniť imunitu.To znamená uľahčiť organizmu fungovanie.Ciže vyhádzať zo stravy ťažké jedlá,po strave sa nemáš cítiť ustatá a veľa oddychovať a spať.Zihľavový čaj,najviac 2 deci ráno na lačno,maximum 3 týždne,ale nie že ho pôjdeš kúpiť,nazbieraj si.Na posilnenie môžeš aj lipu,mladé orechové listy,medovku,jahodové a malinové listy.Odšťaviť zeleninu a piť šťavičky,ale tiež nie veľa ,vo všeobecnosti zelenina každej farby a trocha.A potom pri tom aj zostan.Aha a zabudla som,prestan sa hnevať.Zlosť ked človek v sebe dusí,ubližuje si viac ako keby mal E.coli.
4 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

alaya1 Pozri príspevok
Ako pomoct domacimi prostriedkami potlacit, ci odstranit neznamy zapal v tele.
Skús aj výťažky z aloe vera http://aloeverask.blogspot.com/2009/...aloe-vera.html
Ak chceš len bylinky, tak určite čaj z repíka, mám s tým skúsenosti, v našej rodine sa varili odjakživa bylinkové čaje, moji rodičia si sami bylinky zbierali. Poradiť sa treba v predajni liečivých bylín, čo s čím sa môže kombinovať.
pozri aj tu http://zivot.lesk.cas.sk/clanok/4148...bylinkami.html
4 0
Nokerla Nokerla

Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

Aky zapal?..... pri silnom zapale mozu bylinky zmiernit zapal, ale nemusia ho vediet vyliecit, alebo to moze trvat veeelmi dlho.
Najprv treba zistit kde ten zapal je a preco tam je.
3 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

BXLmiami Pozri príspevok
Na maximum posilniť imunitu.To znamená uľahčiť organizmu fungovanie.Ciže vyhádzať zo stravy ťažké jedlá,po strave sa nemáš cítiť ustatá a veľa oddychovať a spať.Zihľavový čaj,najviac 2 deci ráno na lačno,maximum 3 týždne,ale nie že ho pôjdeš kúpiť,nazbieraj si.Na posilnenie môžeš aj lipu,mladé orechové listy,medovku,jahodové a malinové listy.Odšťaviť zeleninu a piť šťavičky,ale tiež nie veľa ,vo všeobecnosti zelenina každej farby a trocha.A potom pri tom aj zostan.Aha a zabudla som,prestan sa hnevať.Zlosť ked človek v sebe dusí,ubližuje si viac ako keby mal E.coli.
E.coli sa normálne vyskytuje v ľudskom organizme,je to dobrá baktéria,vytvára vitamín K.....to,že sa premnoží a zvrhne,je iná vec....
0 0
Ajk& Ajk&

Ajk& je offline (nepripojený) Ajk&

Veľa, veľa chodiť a pri tých prechádzkach si nazbierať liečivky: t.č. momentálne baza, ešte kde nekvitne aj žihľava, skorocel, praslička...Nejesť tableky, každá má vedľajšie účinky. Ak je zápal na koži, tak sa dá samozrejme lokálne aplikovať masť z lekárne. Jesť aktuálne ovocie, teda keď je jeho sezóna u nás a nie v Afrike, u nás je jún: jahody, ríbezle, čerešne, o chvíľu baza (kráľovná v zdravom ovocí), reďkovka, cibuľka,veľa chrenu (aj listy ako obklad na zápal), mladý hrášok, o chvíľu fazuľka, mrkvička atď... Ak nemáš záhradu, tak si nájdi tú najchudobnejšiu babku (ktorá nemá peniaze na hnojivá) a od nej kupuj zeleninu, ovocie, vajíčka a možno ti predá aj sliepočku, ak chová kozičku tak aj mliečko. Žiadne umelé doplnky vo forme tabletiek, lebo sa staneš rezistentnou a keď budeš odkázaná na tabletky, tak ti jednoducho - nezaberú.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

baby, dakujem za rady, ale naozaj ja tto mam akutne, neviedia kde. mam ine velmi vazne problemy, tak mi asi nova mrkva nepomoze momentalne. Hladala som alternativu k liekom, ktore ci chcem, ci nie brat musim. Zial.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Vyuzijem tuto temu, lebo si myslim, neviem, mozno sa mylim, ze mam tiez zapal v palci na lavej ruke..totiz pred mesiacom som cakala u zubarky asi dve hod. v horucej cakarni a ked som vosla do ambulancie ako keby som vosla do chladnicky, mali pustenu klimatizaciu tak, ze fukalo na mna a pobudla som v kresle asi pol hodinku..hned na druhy den ma zacala svrbet dlan, bolest v prste, nic som neudrzala v ruke, trhalo a asi tyzden strasne bolesti, tak odvtedy nahrievam biolampou a bolest ustupila..uz som len trosku grimblava....takze moze to byt z tej klimatizacie, alebo..
0 0
Nokerla Nokerla

Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

Adi,
skor to vidim na zapal nervu.
1 0
kaivorus kaivorus

kaivorus je offline (nepripojený) kaivorus

radšej so servítkou, ale pravdivo, ...ten, ktorý hľadá správnosť riešenia odstranovania zdr. problémov, na rôznych úrovniach bytia... ...viac
áno , môže to byť z klimatizácie, v ktorej sa nachádza veľmi veľa mikroorganizmov,...
napadli ti určite lymfatické uzliny na krku, a tam sa zakotvili,...
myslím si , že to nie je zápal nervu, ale mikroorganizmy ti spôsobili obmedzenie priechodu cievneho lymfatického riečišťa...,atď, atď
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

kaivorus Pozri príspevok
áno , môže to byť z klimatizácie, v ktorej sa nachádza veľmi veľa mikroorganizmov,...
napadli ti určite lymfatické uzliny na krku, a tam sa zakotvili,...
myslím si , že to nie je zápal nervu, ale mikroorganizmy ti spôsobili obmedzenie priechodu cievneho lymfatického riečišťa...,atď, atď
..a co myslis, treba ist s tym k lekarovi, alebo mi to prejde tym nahrievanim lampou bioptron..pobolieva ma ten prst uz len pri zmychani pradla a tak...
dakujem za radu
0 0
vnucik7 vnucik7

vnucik7 je offline (nepripojený) vnucik7

Jednoznačne skúste pijavice.Tie určite pomôžu!!!
0 0
rektora rektora

rektora je offline (nepripojený) rektora

ahoj vnucik7 kde sa dajú pijavice zohnať?
0 0
vnucik7 vnucik7

vnucik7 je offline (nepripojený) vnucik7

dajú sa u terapeutov,napr.v rim sobote,ale už je viac tých,čo sa stým zaoberajú.pozrite si inzeráty a nájdete určite.
0 0
rektora rektora

rektora je offline (nepripojený) rektora

na aké choroby sú pijavice vhodné? A ak to nie je tajomstvo, tak kde v R.S. sa tomu venujú, mala by som záujem, ďakujem za odpoveď.
0 0
vnucik7 vnucik7

vnucik7 je offline (nepripojený) vnucik7

sú vhodné prakticky na všetko,hlavne zápalové ochorenia a veľa ďalšieho.bolo by to na vaľa písania,ak chcete skúste zavolať 0902376653 tam sa môžte dozvedieť viac.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Colostrum ste skusali?
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

vnucik7 Pozri príspevok
Jednoznačne skúste pijavice.Tie určite pomôžu!!!
..pocula som o uspesnej liecbe pijavicami..mne pomohla lampa bioptron..prst ma prestal boliet
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať