Zavrieť

Porady

Faktúra

Prosím Vás, som tu nová a chcela by som si stiahnuť predtlačené tlačivo na vystavenie faktúry. Účtujem v JU ručne. Doteraz som vypisovala faktúry na zakúpené tlačivá písacím strojom. Nemám účtovný program, ale faktúry by som si chcela vypisovať na počítači. Poradí mi niekto? Ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Džanka je offline (nepripojený) Džanka

    Džanka
    Ahojte.
    Snažila som sa tu nájsť, ako má vyzerať fa, ale nenašla som. Môžte mi prosím poradiť, či na fa majú byť rozpísané všetky fakturované položky jednotlivo, alebo stačí napísať jednou sumou s odvolávkou na dodací list, ktorý je súčasťou faktúry?
    Ďakujem

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    staci na fakturu napisat napr:
    Fakturacia dodavky podla dodacieho listu cislo XXXXX

    pripadne faktura moze zaroven sluzit ako dodaci list, kde namiesto dodacieho listu vypises rovno fakturu s polozkami...zalezi od softu v akom robis...

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    monibo
    Prosím Vás, som tu nová a chcela by som si stiahnuť predtlačené tlačivo na vystavenie faktúry. Účtujem v JU ručne. Doteraz som vypisovala faktúry na zakúpené tlačivá písacím strojom. Nemám účtovný program, ale faktúry by som si chcela vypisovať na počítači. Poradí mi niekto? Ďakujem!
    Lenka, len som jej to trochu zjednodušila, ale je pravda, že na tej stránke nájde ešte oveľa viac tvojich zázrakov.

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    nebolo by lepsie hodit tie faktury do excelu a zaroven vyplnit aj vzorce na prepocet DPH a sumar? nech clovek nemusi mat v ruke kalkulacku ...

    Džanka je offline (nepripojený) Džanka

    Džanka
    Ďakujem za odpoveď.
    Strašne ma mýli to, že naši dodávatelia /všetci/ mi dávajú aj DL s jednotlivými položkami aj FA s jednotlivými položkami.

    Peterika je offline (nepripojený) Peterika

    Peterika
    ............možno pomôže / myslím, že sa nachádza aj niekde tu na porade

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.