Zavrieť

Porady

Realiťák ušiel aj s peniazmi...

Kupili sme dom cez realitku.15.8.2011 nam prisiel list z katastra o povoleni vkladu.do 30dni sa mali povodny majitelia vystahovat do bytu ktory im mala zabezpecit(kupit) ta ista realitka.Lenze "pan" z realitky sa vyparil aj s ich peniazmi.Asi o tyzden sa vratil s tym ze ma financne problemy a prosil nas aby sme tam tych ludi este mesiac nechali byvat.No a uz ten mesiac presiel a on im stale peniaze nevyplatil a oni odtial odist nechcu.Mame pravo ich vyhodit?Ak ano tak ako?LV mame.
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

To oni dali peniaze do ruk realitakovi?

Makler urcite patril pod nejaku realitnu kancelariu. Mali by ste sa obratit na vedenie tejto realitky,snad budu mat zaujem vec co najskor vyriesit

Mozno by bolo dobre napisat aj nazov realitky...
2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misko a zuzka misko a zuzka

misko a zuzka je offline (nepripojený) misko a zuzka

Nikto iny v tej realitke nieje
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
alebo meno realitaka
0 0
mamina jana mamina jana

mamina jana je offline (nepripojený) mamina jana

ahoj, poprosím aj ja názov realitky, brat s priateľkou si idú kupovať byt, tak aby som im mohla dodať info na akú realitku si majú dať pozor.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misko a zuzka Pozri príspevok
Nikto iny v tej realitke nieje
..

..a to on je majiteľ, realitný agent a všetko okolo v jednej osobe?..dosť nepravdepodobné...tak daj odkiaľ je,ak je taký , ako píšeš!...


(...myslíš, že bolo správne čakať mesiac, potom ďalší mesiac a teraz písať sem?..dnešná registrácia,a ešte stále čakáš,dávno ste mali dať na políciu, ktovie, kolko ľudí oklamal....teda, ak je toto pravda...)
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

nie je to prvy ani posledny priopad, stale som doporucovala odovzdavat peniaze do notarskeho depozitu (nie bankoveho), a nechat si robit zmluvy autorizovanym pravnikom, zo skusenosti viem, ze vacsina nadalej riesi taketo obchoidy cez RK, napriek mnohym doporuceniam na googli, a preto mnohym by som dala odobrat OP, (aj kvoli inym podpisovym suhlasom scvojej slucky)no a k pripadu, ak bola sprostredkovatelska zmluva v zmysle, ze RK zastupouje predavajuceho vratane toho, ze on prevezme kupnu sumu, a ak kupujuci ma tieto dokady, tak kupujuceho nemusi zaujimat dalsi osud RK a predavajucich (treba vsetky zmluvne podmienky preskumat)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misko a zuzka Pozri príspevok
Nikto iny v tej realitke nieje
...smola ......

Mame pravo ich vyhodit?Ak ano tak ako?LV mame.
...hm , ťažká dilema ....

LV máte ...
Oni predávali , vy kupovali ...

Ak áno ..????.....ako ???........šak normálne ...

do 30dni sa mali povodny majitelia vystahovat do bytu ktory im mala zabezpecit(kupit) ta ista realitka.
Ale aj tak ...obabral ich ...tých 30 dni potreboval akurát na to , aby kataster zaevidoval nový LV ...

Vy nemáte peniaze a " nemáte " zatiaľ ani byt ...

Oni " majú " zatiaľ byt a nemajú prachy ...


Na morálke je asi ťažko staviať teraz ....kvôli menším problémom sa ľudia naťahujú , po súdoch vláčia ...
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

ide o to, ci kupujuci odovzdali kupnu sumu opravnenej osobe,vies, aj ja ti mozem sprostredkovat predaj eiffelovky, a zobrat v zastupeni kupnu cenu, no a potom dovi, dopo
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

no nech nie som tak negativna, samozrejme, existuju sudy, takze da sa neopravnene obohatenie vymahat, tak ako aj ine prava
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...chvílku mi o tom povídej .......dva roky sa domáham svojho ....má šťastie , že sa ja do ťurmy nechcem dostať ...
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

ten prispevok bol na povzbudenie, vies, nadej umiera posledna, len nech neumrieme skor
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
moni .....ja som tie love už odpísal ....čert to ber .....jeden súd som vyhral ...neporiešim už nič -nedá sa totiž ...
...čakám na ten druhý ...hrozí danej osobe 3 - 5 na tvrdo ....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
mona091 Dnes, 21:31
ten prispevok bol na povzbudenie, vies, nadej umiera posledna, len nech neumrieme skor ..

..neni sa kam ponáhľať...
0 0
misko a zuzka misko a zuzka

misko a zuzka je offline (nepripojený) misko a zuzka

Tak este raz pre tych ktory to nepochopili: My sme vyplatili peniaze na cislo uctu ktore bolo stanovene v kupnej zmluve ktoru si vypracovali predavajuci z realitkou cez ktoru ten dom predavali(svojim podpisom na zmluve suhlasili s tym aby sme peniaze poslali na jeho ucet)!!!!Na toho realitaka uz oni podali trestne oznamenie a tych podvedenych ludi je podstatne viac ako sa dozvedeli na policii!!!ale on dalej vykonava realitnu cinnost a nic sa s tym nerobi.NAS ALE ZAUJIMA AKO TYCH POVODNYCH MAJITELOV DOSTAT Z DOMU VON!!!!!!!!!!My sme im uz pomohli dost a do nekonecna tam ostat nemozu!(meno realitky:RUZA REALITY RUZOMBEROK R.Uhrina)
Naposledy upravil misko a zuzka : 20.11.11 at 08:40
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misko a zuzka Pozri príspevok
Tak este raz pre tych ktory to nepochopili: My sme vyplatili peniaze na cislo uctu ktore bolo stanovene v kupnej zmluve ktoru si vypracovali predavajuci z realitkou cez ktoru ten dom predavali(svojim podpisom na zmluve suhlasili s tym aby sme peniaze poslali na jeho ucet)!!!!Na toho realitaka uz oni podali trestne oznamenie a tych podvedenych ludi je podstatne viac ako sa dozvedeli na policii!!!ale on dalej vykonava realitnu cinnost a nic sa s tym nerobi.NAS ALE ZAUJIMA AKO TYCH POVODNYCH MAJITELOV DOSTAT Z DOMU VON!!!!!!!!!!My sme im uz pomohli dost a do nekonecna tam ostat nemozu!(meno realitky:RUZA REALITY RUZOMBEROK R.Uhrina)
Mame pravo ich vyhodit?Ak ano tak ako?LV mame.
Ak áno ..????.....ako ???........šak normálne ...
http://www.porada.sk/t180701-realita...ml#post1897797



misko a zuzka ...........................pochopili ???.........či ......????????????????????


...pre úplnosť dodám .....


1. Ak by mali problém a veliký , poriešiš cez súd a následne exekučným konaním deložuješ ...proste majú smolu ...ak ovšem LV je na Tvoje/vaše meno/á ...

2. Je aj druhá možnosť .............
Naposledy upravil buchač : 20.11.11 at 09:02
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Este napis jedno dolezite info. Kto figuruje na aktualnom LV ako majitel bytu?
0 0
lienocka001 lienocka001

lienocka001 je offline (nepripojený) lienocka001

na LV uz firuguju oni novi majitelia ak som spravne pochopila.... takze ja by som im poslala doporuceny list do vlastnych ruk s tym ze na zaklade kupnej zmluvy c. zo dna sa maju do datumu toho a toho vystahovat kedze tak neucinili tak ziadas aby byt vypratali do datumu .... inak prides vymenis zamky a hotovo.... a das im termin na vypratanie bytu pripadne im to ulozis do nejakeho skladu.... prosto postras ich...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
misko a zuzka Pozri príspevok
Tak este raz pre tych ktory to nepochopili: My sme vyplatili peniaze na cislo uctu ktore bolo stanovene v kupnej zmluve ktoru si vypracovali predavajuci z realitkou cez ktoru ten dom predavali(svojim podpisom na zmluve suhlasili s tym aby sme peniaze poslali na jeho ucet)!!!!Na toho realitaka uz oni podali trestne oznamenie a tych podvedenych ludi je podstatne viac ako sa dozvedeli na policii!!!ale on dalej vykonava realitnu cinnost a nic sa s tym nerobi.NAS ALE ZAUJIMA AKO TYCH POVODNYCH MAJITELOV DOSTAT Z DOMU VON!!!!!!!!!!My sme im uz pomohli dost a do nekonecna tam ostat nemozu!(meno realitky:RUZA REALITY RUZOMBEROK R.Uhrina)
A platia vám aspoň nájomné, keď už bývajú vo vašom dome? Veď im to patrične zvýšte.
1 0
misko a zuzka misko a zuzka

misko a zuzka je offline (nepripojený) misko a zuzka

Ano na LV sme ako majitelia pisany my.Najom nam neplatia pretoze su vo financnej krize a este aj manzel je zdravotne postihnuty po porazke a maju este aj 15rocnu dceru.Takze by sme im chceli aj nejako pomoct ziskat tie peniaze od RK spät.Ale ako????ked je nanho podanych asi 8 trestnych oznameni a nerobi sa s tym nic!!!!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať