Zavrieť

Porady

Eshop v katalogoch

Zdravim. Nevie mi niekto poradit v kolkych katalogoch by bolo dobre mat zaregistrovany eshop? Momentalne mam v styroch, je to postacujuce? Pripadne keby niekto vedel odporucit nejake dobre katalogy bol by som vdacny. Dakujem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
iv@n iv@n

iv@n je offline (nepripojený) iv@n

mshop Pozri príspevok
ja mám e-shop už vyše rok... niesom pomali v žiadnom katalogu registrovaný, moja stránka má pagerank 3 a ak zadávaš konkrétny produkt do google ktorý predávam tak som vždy ako prvý odkaz...a hlavne niesom pomali v žiadom katalógu...stačí si platiť google adwords...
takže vdaka adwords máš PR3 a tvoje stránky sa umiestňujú v top SERPs na predávané produkty?
fíha, čo sa tu človek všetko nedozvie.
a cookies si občas premažeš?
0 0
sklipo sklipo

sklipo je offline (nepripojený) sklipo

minimalna hodnota ale predsa je.treba registrovat do kvalitnych katalogov s vysim page rankom. atomer, nemozes popriet ze to ma pozitivny vplyv na SEO. uz len pre vysie pozicie v prirodzenych vysledkoch vyhladavania. ked sa web dostane zadarmo hore v prirodzenych vysledkoch, netreba potom platit drahu PPC reklamu. je hlupost tvrdenie ze registacia do katalogov je strata casu. je to zaklad reklamy a SEO. podla mna by to mal byt prvy krok po zalozeni web stranky.
0 0
Atomer.sk Atomer.sk

Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac
sklipo Pozri príspevok
je to zaklad reklamy a SEO.
Ked myslis :-)
0 0
zolik2001 zolik2001

zolik2001 je offline (nepripojený) zolik2001

ja som po otvoreni webu cisto iba registracia do katalogov bez reklamy bol po vlozeni do google najdrahsieho klucoveho slova za ktore by som musel zaplatit kto vie kolko za klik skoncil na 6tej strane. Nie zle na zaciatok nie? Takze oplati sa registrovat ci nie???
0 0
sklipo sklipo

sklipo je offline (nepripojený) sklipo

nemyslim,viem. kazdy ma na to iny nazor a ja ho zdielam s drvivou vacsinou ludi co sa v tomto pohybuju. usudzujem aspon podla x SK a CZ blogov o SEO a marketingu co mam precitane...
0 0
peter007 peter007

peter007 je offline (nepripojený) peter007

odporúčam registrovať aj do katalógu firiem www.MojeObchody.sk
0 0
agromaster agromaster

agromaster je offline (nepripojený) agromaster

internet marketer
mam jednu stranku, ktoru som zo zaciatku pomaly ako mi vychadzal cas pridaval do vsetkych slovenskych a ceskych katalogov. Po rokoch som na nu nemal cas a takmer zabudol, lebo som sa venoval dalsim svojim strankam. na novych strankach som robil aktivne SEO vsetkymi moznymi sposobmi a dosahoval som velmi dobre vysledky. Bol som na Google na prvej strane zo 40 milionov stranok na moje preferovane klucove slova. Potom prisiel 24. april 2012 Google Panda Penguine update a vsetky moje SEO preoptimalizovane stranky sa stratili do nenavratna. Zachranila ma vsak moja stara zabudnuta stranka, ktora je teraz v Google na prvej strane a prvy link. prisaham ze na tej stranke som roky nic nerobil, len tie registracie do slov. a ceskych katalogov v dobe jej zaciatku.
1 0
Tim S. Tim S.

Tim S. je offline (nepripojený) Tim S.

Všeobecne sa odporúča registrovať eshopy, do čo najväčšieho počtu katalógov, ktoré poskytujú možnosť registrácie webstránok bezplatne. Na internete je dostupných niekoľko zoznamov katalógov internetových obchodov, napr.: http://katalog-zoznam.szm.com/katalo...vych-obchodov/
0 0
Miroslav Fitoš Miroslav Fitoš

Miroslav Fitoš je offline (nepripojený) Miroslav Fitoš

http://404m.com/2011/09/10/50-zpusob...-zpetny-odkaz/

Tu odporúčam jeden článok, ktorý napísal jeden český bloger. Aspoň tak pre inšpiráciu ako získavať spätné odkazy.

Ďalej, ak neviete, kde získať odkazy,pozrite sa na konkurenciu. Dnes už máme dosť webových stránok, ktoré vám povedia, aké odkazy má konkurencia(najlepší je asi ahrefs.com). Takže nie je ne škodu, robiť, to, čo má osvedčené napríklad konkurencia. Dá sa tak získať množstvo miest, kde môžete umiestniť spätné odkazy.

Čo sa registrácie do katalógov týka ja osobne registrujem, ale dokázal by som ich spočítať na prstoch mojich rúk. Veľkú hodnotu tomu nedávam.

A nakoniec netreba zabúdať ani na OnPage SEO, to je tiež veľmi dôležité. V posledných rokoch tiež silnie ako hodnotiaci prvok vek stránky. Staršie stránky sú na tom jednoznačne lepšie.
0 0
michal.juraj michal.juraj

michal.juraj je offline (nepripojený) michal.juraj

Podľa toho, čo viem, registrácia do katalógov webu neuškodí, ale ani nejako výrazne nepomôže. Jedna vec, ktorá môže pomôcť je neregistrovať ich s nejakými všeobecnými popismi, aké majú všetky ostatné eshopy, ale vymyslieť vlastné, unikátne popisy.
Snáď to pomôže.
0 0
Jack_spk Jack_spk

Jack_spk je offline (nepripojený) Jack_spk

Osobne si myslím, že tie katalógy určite nejakú váhu majú - hlavne pri local SEO.

https://www.spk.sk/seo-optimalizacia-wordpress/
0 0
kn-alka kn-alka

kn-alka je teraz online kn-alka

Jarka jméno mé :)
reaguješ na 9 rokov starú tému
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať