Zavrieť

Porady

Usporiadat
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Nepochopila si pointu. O kolko sa znizila nezamestnanost postavenim dialnic? Skusim nemysliet na naklady a komu cestoval 40% zisk. :-)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

alabut Pozri príspevok
Nepochopila si pointu. O kolko sa znizila nezamestnanost postavenim dialnic? Skusim nemysliet na naklady a komu cestoval 40% zisk. :-)
Jazdíš po dialnici?
Nech hovorí kto chce čo chce ale začínal som jazdiť v 93-ťom čas čo som strávil na cestách sa nedá porovnať
Najviac sa pohlo za Mečiara Trnava -Ladce i keď v polovičnom profile ale to bola zmena v rýchlosti najmä som sa nemusel báť skoro ráno kolízie s debilnými neosvetlenými cyklistami.
Náš známy Cigáň na bicykli sa mi tam k mojej veľkej ľútosti nevyskytol už by som aj z basy bol doma. potom sa postavilo za osem rokov osem kilometrov Ladce - PB a z nízkymi úrokmi niekoľkokrát drahšie ako s Mečiarovými preklenovacími úvermi s 30% úrokom dnes konečne žilina Trnava nákladiakom 2 hodiny. Inak cesta pre konský poťah by bola neporovnateľne lacnejšia.
0 0
Martin2000 Martin2000

Martin2000 je offline (nepripojený) Martin2000

Kradni vždy s úsmevom
!
0 0
Takmerstarec Takmerstarec

Takmerstarec je offline (nepripojený) Takmerstarec

Kde sadaju stiahnut plagaty na dnesny protest?
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

IVETA N Pozri príspevok
pýtam sa kedy by to mali podľa teba urobiť a akým spôsobom , alebo či ešte majú chuť niečo urobiť.Zober si nejakú neviem napr,,štatistiku,, akí ľudia sú nezamestnaní aká to je vlastne ,,vzorka,, ľudí /nechcem nikoho uraziť a ani spochybňovať ich vzdelanie a vedomosti, niekedy je obyčajný človek ktorý má trebárs len tú strednú školu ,,múdrejší,, ako taký, ktorý ma VŠ / a zákonite musí na ,,čelo nastúpiť niekto, kto sa tomu ,,rozumie,,ktorý si ich zastane nedá sa nikým zmanipulovať a či je niekto ochotný niesť kožu na trh za druhých.Lebo mentalita ná s SLOVÁKOV je ,,zvláštna,,. Aj organizátorom v tých prvotných protestoch vyčítali,že sú neohrabaní , nevedia formulovať požiadavky atď..Tak prečo sa nepridali teraz k týmto protestom myslím si , že sami to nikdy neurobia mali šancu a ako to dopadá protesty utíchajú , volič je dezorientovaný .A oklamaní a im podobní sa nechajú klamať ďalej.Veď sľuby sa sľubujú a predvolebné guláše sa rozdávajú ......
Keby sa aj tak stalo tak určite by sa to nevolalo ,,nežná revolúcia,,.
A tí, čo mrzli v uliciach sa nepridali? A rozprávať na pódiách všetci nemôžu. Ak by nebolo tých v uliciach, ich počiatočného tlaku, určite by sme sa nedožili okrúhleho stola v STV, ku ktorému by ktokoľvek dotiahol pánov politikov, či poslancov, zoči-voči občanovi z protestu v ulici. všetci mali možnosť on-line vidieť, kto nám vládne. Osočovanie, vyvyšovanie sa nad ostatných, odmietanie odpovedať na jednoduché otázky, fabulovanie, nezmyselné konštrukcie. To sú naši politici v priamom prenose. Ako vždy.
A čo sa týka nezamestnaných, tak stačí vedieť, že sú to najmä vyhodení z práce päťdesiatnici, keď už zahraničnému investorovi nahrabané stačilo, absolventi stredných a vysokých škôl, lebo plánované hospodárstvo máme už dávno v realite pojmom neznámym, ešte naši spoluobčania rómskej komunity, ktorí aj keby náhodou boli sebelepší, tak do práce ich nikto neprijme preto, lebo....no a tí ostatní. Za to X si doplníme podľa vlastného osobného poznania. Že sú organizátori neohrabaní je 50:50, tak ako to bolo prezentované aj za okrúhlym stolom.
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

Vďaka tým čo mrzli v uliciach, vďaka tým ktorí nabrali odvahu a vystúpili na pódiach .Len si myslím a já osobne som očakávala , že postupne sa bude pridávať viac a viac ľudí./asi som moc naivná/.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

IVETA N Pozri príspevok
Vďaka tým čo mrzli v uliciach, vďaka tým ktorí nabrali odvahu a vystúpili na pódiach .Len si myslím a já osobne som očakávala , že postupne sa bude pridávať viac a viac ľudí./asi som moc naivná/.
V piatok bude ďalší protest. Pridáš sa?
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

je v Bratislave ? keď je tam tak to neprídem, nemám ako , ale ver tomu v Nitre som bola a taktiež som mrzla chcela som sa pridať aj k diskutujúcim,žial nie som obdarená darom reči..Mám veľkú, trému a najbližšie keď sa bude konať v NITRE tak idem s transparentom ,, poradou proti gorile,, kto je s NITRY môže sa pridať dohodneme sa a dáme stretko na proteste a potom hajde na teplý čaj....
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať