Zavrieť

Porady

Témy ktoré su na Porade TABU .

Rád by som sa spýtal prečo na tejto stránke sa nemože diskutovať na také témy ako sú

aktualne politické dianie, porušovanie zákonov policiou,regionalna politika a samospráva,

určité / nazvem ich okrajové/ obchodné činnosti, praktizovanie náboženstva , chov psov

a iné /časom doplním/
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Treba to asi brať tak,že určití zaslúžili Poráďaci si tu ROBILI, čo CHCELI ....

Uzatvarali témy podĺa svojho vkusu,potľapkávali sa po chrbte/obrazne/ a riadili Poradu podĺa toho ako to vyhovovalo IM.

Ja som ICH vyzýval,že nech urobia Poradu LEN o účtovníctve a ostatné témy nech ZRUŠIA !

Vidím však,že sa tak nestalo, Porada zostala MULTISPEKTRÁLNA a zdravá kritika je užitočná .
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

No, ako funguje Porada? Porada funguje supiš. Ja na bráchu, brácha na mne. Jasnovidecké sklony poniektorých poraďákov, čo vedia vycítiť, kto sa skrýva za novozaloženým nickom je skutočným prínosom. Je teda potrebné pred založením tém takýchto " privandrovalcov " rovno vylúčiť nové nicky. Sú tu aj dôležitejšie pikantérie, ako to, či je téma založená duplicitne. Keď kliknem na úvodnú stránku Porady, tak ako prvú medzi najzaujímavejšími vidím tému, v ktorej sa zadávateľ ani poriadne nenadýchol, a už mu traja zabuchli dvere. A medzi topexpertov Porady sa dá predrať cez dvadsať metrovú zmrzlinu a plné chladiace boxy alkoholu. No, takže opäť mám smolu. Topexpert Porady zo mňa nikdaj nebude.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pikoška Pozri príspevok
No, ako funguje Porada? Porada funguje supiš. Ja na bráchu, brácha na mne. Jasnovidecké sklony poniektorých poraďákov, čo vedia vycítiť, kto sa skrýva za novozaloženým nickom je skutočným prínosom. Je teda potrebné pred založením tém takýchto " privandrovalcov " rovno vylúčiť nové nicky. Sú tu aj dôležitejšie pikantérie, ako to, či je téma založená duplicitne. Keď kliknem na úvodnú stránku Porady, tak ako prvú medzi najzaujímavejšími vidím tému, v ktorej sa zadávateľ ani poriadne nenadýchol, a už mu traja zabuchli dvere. A medzi topexpertov Porady sa dá predrať cez dvadsať metrovú zmrzlinu a plné chladiace boxy alkoholu. No, takže opäť mám smolu. Topexpert Porady zo mňa nikdaj nebude.
..

..kuki sem:http://www.porada.sk/bodovanie.php

...ani jeden z týchto top expertov sem kopce zmrzliny nepchá..máš špatné informácie...
...skôr by som povedala, žeby si mala viacej do kaviarne chodiť, nebolo by ti ľúto, že sa ti neujde...


...
Naposledy upravil pepsikova : 17.06.12 at 19:02
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pik, kočka:
No, ako funguje Porada? Porada funguje supiš. To si píš, že je supiš. Ja na bráchu, brácha na mne.Ale hádam nie. Brácha sem nechodí. Jasnovidecké sklony poniektorých poraďákov, čo vedia vycítiť, kto sa skrýva za novozaloženým nickom je skutočným prínosom. Často sa poznajú podľa spôsobu vyjadrovania. Je teda potrebné pred založením tém takýchto " privandrovalcov " rovno vylúčiť nové nicky. No sú aj experti ako čarodeji tretej kategórie - menia sa, vyhodíš jedným koncom, prídu druhým. Sú tu aj dôležitejšie pikantérie, ako to, či je téma založená duplicitne. Ale často práve tá duplicita robí z toho mrník. Keď kliknem na úvodnú stránku Porady, tak ako prvú medzi najzaujímavejšími vidím tému, v ktorej sa zadávateľ ani poriadne nenadýchol, a už mu traja zabuchli dvere. Žeby prievan? A medzi topexpertov Porady sa dá predrať cez dvadsať metrovú zmrzlinu a plné chladiace boxy alkoholu.No ja zmrzku nyjééé a to druhé už vôbec. No, takže opäť mám smolu. Topexpert Porady zo mňa nikdaj nebude. Ale bude, len sem-tam to chce dobre poradiť (bez emócií).
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

pepsikova Pozri príspevok
..

..kuki sem:http://www.porada.sk/bodovanie.php

...ani jeden z týchto top expertov sem kopce zmrzliny nepchá..máš špatné informácie...
...skôr by som povedala, žeby si mala viacej do kaviarne chodiť, nebolo by ti ľúto, že sa ti neujde...


...
Kuki sem.
Archív nepustí. Ja už som sa zľakla, keď si dva dni neprišla, že trháš ako ja zelinu v záhrade. Ak mne je osobne niečoho ľúto, tak najmä toho, že Stanko už ma má najmenej rád zo všetkých poraďákov, takže premýšľam, čím a kedy som mu stúpila na otlak.

Stanislav 1975
29.09.09, 17:21

Ja si musím zastať troška Danillu-má pravdu v tom, že sú tu fakt aj falošní ľudia, ktorí tebe do ss píšu iné ako potom verejne do Porady..., a má pravdu aj v tom, že keď s niekym nesúhlasíš,tak si ten najhorší a nedodržuješ etiketu a už sa vypisuju sťažnosti moderátorom a pod.A veselo sa potom mínuskuje,ani nič nenapíšeš a už si vymínuskovaný...Ale však čo sme my ???,my sme len noví poraďáci a nemáme na starú poraďácku šlachtu...



A čo sa týka tých skupiniek-však to je pravda ako delo- každý si vie všimnúť ako sa tu naháňajú body a súhlasy- niekto napíše smajlíka a už má za to od kamošky bod a naopak...
Koniec citácie...

P.S. Časy sa menia, takže zajtra dovidenia! Myslím, že Stankov výrok sa na Porade ujal a zakorenil.



0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

misoft Pozri príspevok
Pik, kočka:

Kua, vidíš, ako sa od teba rada učím?Len teraz neviem, či to bola emócia pozitívna, alebo negatívna. Vyber si.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

No, tema "starostlivost o psov" je otvorena vdaka moderatorke, ktora potrebovala nieco ako prva do temy po otvoreni napisat.
Ja som uz skoro pred 3. tyzdnami poziadala administratora o otvorenie temy "chov psov", nakolko si myslim, ze tato tema ma este urcite co ludom, ktorych to zaujima, co povedat.
Doteraz som nedostala ziadnu odpoved,preco je stale zatvorena, iba upozornenie, ze ma adminovi niekto nahlasil, co je podla mna primitivizmus najvyssieho stupna. Potichu, nenapadne bonznut.

Tak kde je objektivita tejto stranky a serioznost a nezaujatost moderatorov.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pikoška Pozri príspevok
Kuki sem.
Archív nepustí. Ja už som sa zľakla, keď si dva dni neprišla, že trháš ako ja zelinu v záhrade. Ak mne je osobne niečoho ľúto, tak najmä toho, že Stanko už ma má najmenej rád zo všetkých poraďákov, takže premýšľam, čím a kedy som mu stúpila na otlak.

Stanislav 1975
29.09.09, 17:21

Ja si musím zastať troška Danillu-má pravdu v tom, že sú tu fakt aj falošní ľudia, ktorí tebe do ss píšu iné ako potom verejne do Porady..., a má pravdu aj v tom, že keď s niekym nesúhlasíš,tak si ten najhorší a nedodržuješ etiketu a už sa vypisuju sťažnosti moderátorom a pod.A veselo sa potom mínuskuje,ani nič nenapíšeš a už si vymínuskovaný...Ale však čo sme my ???,my sme len noví poraďáci a nemáme na starú poraďácku šlachtu...



A čo sa týka tých skupiniek-však to je pravda ako delo- každý si vie všimnúť ako sa tu naháňajú body a súhlasy- niekto napíše smajlíka a už má za to od kamošky bod a naopak...
Koniec citácie...

P.S. Časy sa menia, takže zajtra dovidenia! Myslím, že Stankov výrok sa na Porade ujal a zakorenil.



..

..danila...toto je moja posledná reakcia sem...ak by si si poriadne všimla, je rozdiel medzi bodmi a bodmi...a ak si účtovníčky medzi sebou oceňujú rady bodom či súhlasom, je to normálne, ak si oceňujeme kávu a krásny deň bodom či súhlasom, je to tiež normálne, až na to,že tieto body sa nepridávajú ako tie, čo sa dajú v odborných témach..nechápem, čo ťa žerie na bodoch a súhlasoch!...nejdem si myslieť, že stratená dôležitosť,žeby závisť?..lebo mne to tak pripadá...čo sa týka Stankovho výroku, tak tu je namieste, že Porada je vec verejná, prístup má každý a je na ňou, ako s kým vychádza a ako sa tu prezentuje...aj ty si sa na porade ujala, aj zakorenila..len neviem, za ktorý tvoj nick kopeš..tak, môžeš kludne ďalej závidieť...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Veronika, bohužial, Danila-citáciou Stanovho príspevku, má v mnohom pravdu. Pred chvílou som zmazala v tejto téme príspevok, ktorý som zadala pred jej uzamknutím. Aj moja "vojna" s Terezkou pred rokom začala práve kvoli bodovaniu na Porade (či sa ti to páči - alebo nie).
Naposledy upravil veronikasad : 23.06.12 at 10:34
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
veronikasad Pozri príspevok
Veronika, bohužial, Danila-citáciou Stanovho príspevku, má v mnohom pravdu. Pred chvílou som zmazala v tejto téme príspevok, ktorý som zadala pred jej uzamknutím. Aj moja "vojna" s Terezkou pred rokom začala práve kvoli bodovaniu na Porade (či sa ti to páči - alebo nie).
Buď taká láskavá a moje meno si neber do úst, ani do písmeniek, až doteraz som ticho znášala Tvoje paranoické výpady voči mne, ktorými si mi stále ubližovala a nielen mne, ale aj Barbore / Anikó/, ktorá tiež bola z Tvojho správania úplne vedľa.
Opakuješ sa veľmi často, toto si tiež dala do Porady, aby si sa zviditeľnila, citujem :
veronikasad
by si sa divila, kvoli nim som zrušila jedno priatelstvo. (nie preto, že nedostávam ja, ale stálym výčitkám, že body nedávam ...)
Ďaľší citát : veronikasad
Terezka, mrzí ma to, práve som klikla na zrušenie tvojho priatelstva na Porade. Neviem aké účty si vybavuješ s Barbarou (jej som žalúdok už vyčistila), ale to čo robíš ty je choré ...
Veronika
Barbara po dlhej neprítomnosti na Porade dávala body za dobré príspevky, ja som veru vtedy našťastie akútne chorá nebola

Zober si láskavo moje body, ktoré som doteraz počas viac ako 3 rokov na Porade dostala, povedz Richardovi, že som dovolila, aby si si zobrala všetky do jedného. Prestaň do mňa rýpať, lebo v opačnom prípade už nebudem pozerať na bontón, ale zariadim sa tak, ako sa na takú ženu, o ktorej stále píšeš takéto nepravdy, patrí.
Konečne by si každý mal uvedomiť, že prvoradá je rada pre toho, kto ju potrebuje a nie body, ktoré dostane.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Terezka, tvoje SS týkajúce sa výčitiek kvoli (ne)bodovaniu by som ešte niekde v archíve "vyhrabala" tiež. Nemám na to žalúdok, aby som ich pridávala. Sú to predsa súkromné správy, adresované konkrétnej osobe ...

Ešte dovetok na záver - v žiadnej téme som nespomenula tvoj nick. Ak si sa v niektorých príspevkoch spoznala "trafená hus zagágala".
Naposledy upravil veronikasad : 23.06.12 at 14:19
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
veronikasad Pozri príspevok
Terezka, tvoje SS týkajúce sa výčitiek kvoli (ne)bodovaniu by som ešte niekde v archíve "vyhrabala" tiež. Nemám na to žalúdok, aby som ich pridávala. Sú to predsa súkromné správy, adresované konkrétnej osobe ...

Ešte dovetok na záver - v žiadnej téme som nespomenula tvoj nick. Ak si sa v niektorých príspevkoch spoznala "trafená hus zagágala".
Všade si uviedla moje meno, až na jednu výnimku. Takže túto Tvoju inteligentnú poznámku, ktorú som zdôraznila nevidím. Ale zaslúžiš si aj za ňu bod.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Systém bodovania na Porade, na ktorý upozornila Danila citáciou Stanovho príspevku z roku 2009 na Porade existoval a ešte stále existuje. Ak niektorý poraďák odmietne akceptovať jeho pravidlá ... - viď reakciu v prísp. č. 31.

Doporučujem Richardovi - ak zavíta do tejto témy - zrušiť zverejňovanie zoznamov poraďákov podľa počtu pridelených bodov v jednotlivých témach. Poraďákov, ktorí píšu kvalitné odpovede v odborných témach, oceniť bezplatným prístupom do DRAKa, aby ich odpovede boli ešte fundovanejšie a Porada sa vrátila tam, kde patrila v časoch svojho vzniku.
Naposledy upravil veronikasad : 24.06.12 at 09:44
4 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

terezamaria Pozri príspevok
Všade si uviedla moje meno, až na jednu výnimku. Takže túto Tvoju inteligentnú poznámku, ktorú som zdôraznila nevidím. Ale zaslúžiš si aj za ňu bod.
Terezka, čudujem sa Ti. Len nedávno som čítala Veronikinu súkromnú správu odcitovanú na Porade, ale v tej bola do nebies vychválená. Citácia súkromných správ od kohokoľvek vyacepná verejne na Porade svedčí tiež o niečom. A nekaz Veronike prvé priečky, lebo až to bude problém. Peknú nedeľu Terezka zabuchni dvere a otvor si okienko.
0 0
martuli martuli

martuli je offline (nepripojený) martuli

Zdravím, a ja som si myslela, že konečne som našla fórum, kde sa v prvom rade radí a ide o snahu pmôcť niekomu.. Vôbec som netušila, že sa tu dejú nejaké vojny nad bodmi. Poteší samozrejme, ak niekto so mnou súhlasí /hlavne moje ego, že fajn, viacero ľudí zdieľa môj názor/, alebo je to pre niekoho užitočné. Ale toto. Je to smutné.:-(
4 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

veronikasad Pozri príspevok
Systém bodovania na Porade, na ktorý upozornila Danila citáciou Stanovho príspevku z roku 2009 na Porade existoval a ešte stále existuje. Ak niektorý poraďák odmietne akceptovať jeho pravidlá ... - viď reakciu v prísp. č. 31.

Doporučujem Richardovi - ak zavíta do tejto témy - zrušiť zverejňovanie zoznamov poraďákov podľa počtu pridelených bodov v jednotlivých témach. Poraďákov, ktorí píšu kvalitné odpovede v odborných témach, oceniť bezplatným prístupom do DRAKa, aby ich odpovede boli ešte fundovanejšie a Porada sa vrátila tam, kde patrila v časoch svojho vzniku.

Trochu pohľad do zákulisia...

http://pocitace.sme.sk/c/3874802/por...o-recepty.html
Naposledy upravil Indeed : 24.06.12 at 19:42
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Indeed Pozri príspevok
Trochu pohľad do zákulisia...

http://pocitace.sme.sk/c/3874802/por...o-recepty.html

ODHALENIE , KTO stoji za Poradou !
objavil si Ameriku
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Indeed Pozri príspevok
A predovštkým ON je zodpovedný zato , ako Porada VYZERÁ , teda tak vyzerá ,ako vyzerá....
porada.sk nie je statny portal zriadeny zo zakona, preto je len na majitelovi stranky ako vyzera, ake pravidla urci ... ak sa to niekomu nepaci, nie je povinny poradu citat ani do nej prispievat

a citujem z clanku:

„Tých najhorších blokujeme podľa IP adresy a na zbytočné či nevhodné príspevky máme tlačidlo „vypnúť“, na ktoré keď klikne dosť užívateľov, príspevok zmizne“. Naopak, dobré riešenie je možné oceniť kliknutím na tlačidlo „súhlasím“ a tak ho odlíšiť od jalových rád vševedov.
2 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

ja osobne nikoho z porady nepoznam, ale toto tvrdenie mi nevyvratite, ze Veronikasad, skutocne odborne poradi a zasluzi si pochvaly a podakovanie, bez debaty. A vobec preco jej nick sa v tetjo teme pretriasa.
1 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

To Indeed!
Ak by Indeed nebol zakladateľom tejto témy, povzniesla by som sa nad jeho dnešnou ss pre moju maličkosť. V založenej téme chce riešiť TABU témy. Tak ja vyriešim TABU ss. Indeed, ak si taký priamy a čestný, odhoď Tvoju škrabošku a píš mi názory verejne!
Dnes si mi napísal ss. A aj keď to zverejnenie ss ja skutočne odsudzujem, tak obsah tejto správy mojej maličkosti zverejním, aby poraďáci mali možnosť posúdiť, ako píšeš verejne, a ako súkromne. Ja sa snažím v mojich príspevkoch byť pravdivá, aj keď môj názor nemusí väčšina akceptovať, mám právo rovnako sa mýliť, mám právo byť aj kritická, poukazovať na veci, ktoré obsahovo nie sú pätolizačské a už vôbec nie na klikanie užitočných. Lebo život nie je o ťahaní motúzov popod nos. Pod také príspevky súhlas vyjadrí len človek s chrbtovou kosťou a znalý problematiky. Ja tiež hodnotím príspevky podľa obsahu a nie podľa nicku. Nick ma pokojne môže n....ť niekoľkokrát denne, ale ak obsahovo je jeho príspevok užitočný podľa môjho vkusu, nemám problém to vyjadriť.A tak to je podľa mňa objektívne. Takže Indeed, toto si mi dnes napísal:

Si namyslena P.I.Č.A ! Padnutá na hlavu.

P.S. Chudáci v mužskom prestrojení, ak im žena siahne na ich krívajúce ego, sú hrubí a hlúpi. Nech Ti padne na úžitok, Ty moralizátor všetkých.
9 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať