Zavrieť

Porady

černohorský rezeň

ahojte kuchári !!!


kto mi poradí dobrý recept na černohorský rezeň????
vopred dakujem
Dana
Usporiadat
S.Skrabakova S.Skrabakova

S.Skrabakova je offline (nepripojený) S.Skrabakova

Pridám vám do zbierky ďalší recept, ak ho nepoznáte...
MORČACIE PRSIA S ORECHAMI
-prsia umyjeme, osušíme, nakrájame na rezance a dávame do pripravenej zmesi (bielka zľahka natrepeme, pridáme korenie, soľ, worcester, cit. šťavu)
-prsia necháme v zmesi a v chlade asi 2 hod.
-potom ich obalujeme v strúhanke zmiešanej s orechami
Je to dosť pracné, keď to majú byť malé "rezance", ale veľmi chutné. Podávame s opekanými zemiakmi a čerstvým šalátom (hocijakým).
Dobrú chuť!
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
S.Skrabakova
Pridám vám do zbierky ďalší recept, ak ho nepoznáte...
MORČACIE PRSIA S ORECHAMI
-prsia umyjeme, osušíme, nakrájame na rezance a dávame do pripravenej zmesi (bielka zľahka natrepeme, pridáme korenie, soľ, worcester, cit. šťavu)
-prsia necháme v zmesi a v chlade asi 2 hod.
-potom ich obalujeme v strúhanke zmiešanej s orechami
Je to dosť pracné, keď to majú byť malé "rezance", ale veľmi chutné. Podávame s opekanými zemiakmi a čerstvým šalátom (hocijakým).
Dobrú chuť!
Ja ich robievam z kuracinky s olúpanými mandľami, sú vynikajúce. Nakoniec pridám opražiť jablko - krúžky z neho bez jaderníka.
Ako sviatočné jedlo si to vyberá môj starší vnúčik.
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

Ale v nedeľu ich idem aj ja robiť, aspoň mám inšpiráciu![/quote]


......no v nedeľu bude asi vo viacerých domácnostiach na obed černohorský
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
adam
Ale v nedeľu ich idem aj ja robiť, aspoň mám inšpiráciu!
......no v nedeľu bude asi vo viacerých domácnostiach na obed černohorský[/quote]

Aj na takúto inšpiráciu je dobrá Porada.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
S.Skrabakova
Pridám vám do zbierky ďalší recept, ak ho nepoznáte...
MORČACIE PRSIA S ORECHAMI
-prsia umyjeme, osušíme, nakrájame na rezance a dávame do pripravenej zmesi (bielka zľahka natrepeme, pridáme korenie, soľ, worcester, cit. šťavu)
-prsia necháme v zmesi a v chlade asi 2 hod.
-potom ich obalujeme v strúhanke zmiešanej s orechami
Je to dosť pracné, keď to majú byť malé "rezance", ale veľmi chutné. Podávame s opekanými zemiakmi a čerstvým šalátom (hocijakým).
Dobrú chuť!
Toto pracné nemusí byť. Teta ma naučila fintu FŇ. Do misky s vrchnáčikom dať múku s orechami, podávať tam mäsko, zatvoriť dekel a potriasť, kým nebude mäsko obalené. Tak isto obaľujem aj šampiňóny a je to raz-dva.
0 0
S.Skrabakova S.Skrabakova

S.Skrabakova je offline (nepripojený) S.Skrabakova

AlaNR
Toto pracné nemusí byť. Teta ma naučila fintu FŇ. Do misky s vrchnáčikom dať múku s orechami, podávať tam mäsko, zatvoriť dekel a potriasť, kým nebude mäsko obalené. Tak isto obaľujem aj šampiňóny a je to raz-dva.
Tak to teda musim vyskusat
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
AlaNR
Toto pracné nemusí byť. Teta ma naučila fintu FŇ. Do misky s vrchnáčikom dať múku s orechami, podávať tam mäsko, zatvoriť dekel a potriasť, kým nebude mäsko obalené. Tak isto obaľujem aj šampiňóny a je to raz-dva.
Aj ja používam podobnú fintu. Väčšinou to využívam, keď vyprážam karfiol.Len ja dávam strúhanku zmiešanú so sezamovými semienkami do mikroténového sáčku , pridám kúsky karfiolu, a ostatný postup rovnaký ako v predch. prípade.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať