Zavrieť

Porady

register obchodnych spolocnosti s.r.o.

zavolali mi z tejto firmy a opytali sa ma ci si chcem predlzit reklamu na ich obchodnym registri ze uz ju tam mam rok a ze je navstevovana a mozem si tam potom pridat e-mailom informacie ... v mylnom dojmneni ze ide o reklamu na moj obchod som s nimi uzavrela zmluvu cez telefon ... no potom ako my prisla domov predfaktura som zistila ze ide o reklamu na kadernictvo ktore uz nemam 15 rokov !!! a v tejto zmluve je aj cislo ktore mam rok ale urcite som ho nikde do zmluvy nezadavala takze si ho museli z niekade stiahnut .. po poslani emailu ze odmietam zaplatiti a chcem zrusit reklamu z dovodu toho ze nie je mozne aby som minuly rok mala u nich reklamu ma klamali o predlzeni a neinformovali ma ze ide o kadernictvo ktore 15 rokov nie je otvorene ! odpovedali mi ze to je moj problem ze zrusit sa to neda a ze ked nezaplatim budu mi pripocitane penale prosim o pomoc ako mam postupovat kedze suma 312e nie je zanedbatelna dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    gabriela hakunova Pozri príspevok
    zavolali mi z tejto firmy a opytali sa ma ci si chcem predlzit reklamu na ich obchodnym registri ze uz ju tam mam rok a ze je navstevovana a mozem si tam potom pridat e-mailom informacie ... v mylnom dojmneni ze ide o reklamu na moj obchod som s nimi uzavrela zmluvu cez telefon ... no potom ako my prisla domov predfaktura som zistila ze ide o reklamu na kadernictvo ktore uz nemam 15 rokov !!! a v tejto zmluve je aj cislo ktore mam rok ale urcite som ho nikde do zmluvy nezadavala takze si ho museli z niekade stiahnut .. po poslani emailu ze odmietam zaplatiti a chcem zrusit reklamu z dovodu toho ze nie je mozne aby som minuly rok mala u nich reklamu ma klamali o predlzeni a neinformovali ma ze ide o kadernictvo ktore 15 rokov nie je otvorene ! odpovedali mi ze to je moj problem ze zrusit sa to neda a ze ked nezaplatim budu mi pripocitane penale prosim o pomoc ako mam postupovat kedze suma 312e nie je zanedbatelna dakujem
    Neplatiť ! Doporučeným listom im vypovedaj zmluvu a popíš tam všetky dôvody.... Jedná sa o podvod... Toto často praktizujú, určite si to číslo niekde našli.... Však keby si s nimi ozaj telefonovala, nedala by si tam číslo, ktoré už nepoužívaš. Musíš mať dôkaz o tom, že si im to poslala....

    PPatricius je offline (nepripojený) PPatricius

    PPatricius
    Aj takýto "ľudia" u nás sú živnostníci:
    http://www.zrsr.sk IČO: 46440305
    Register obchodných spoločností s. r. o.


    Dnes som mal telefonát z čísla:
    0948401657

    jadranka111 je offline (nepripojený) jadranka111

    jadranka111
    no veru, dnes mi už po druhýkrát volali z tejto skvelej spoločnosti, že pred rokom som im dávala súhlas na môj web - ktorý som si mimochodom urobila až koncom min. roku, a mimochodom už som ho aj pred vyše mesiacom stihla zrušiť, že či chcem predlžiť reklamu na neho
    - to je drzosť, nenachádzam slov, musím sa vyzúriť aspoň tu, nestihla som sa pri dotyčnej panej, lebo rýchlo zložila, keď videla, že u mňa nepochodí
    - a mimochodom dala som si teraz tú námahu a na ich "stránke" som sa našťastie nenašla - tak ako ma mohli rok propagovať , to je mi záhadou
    - na otázku, ako mohli zverejniť moje údaje na nete, bez môjho vedomia, stále mlela to isté - dala som im pred rokom súhlas - to bolo jediné čo vedela povedať, no chcela by som ten súhlas vidieť
    - ako je možné, že také dačo tu môže existovať, myslím, že už o tom bola aj nejaká kauza v televízii, ale aj tak frčia ďalej
    - vytočila ma nenormálne

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    jadranka111 Pozri príspevok
    no veru, dnes mi už po druhýkrát volali z tejto skvelej spoločnosti, že pred rokom som im dávala súhlas na môj web - ktorý som si mimochodom urobila až koncom min. roku, a mimochodom už som ho aj pred vyše mesiacom stihla zrušiť, že či chcem predlžiť reklamu na neho
    - to je drzosť, nenachádzam slov, musím sa vyzúriť aspoň tu, nestihla som sa pri dotyčnej panej, lebo rýchlo zložila, keď videla, že u mňa nepochodí
    - a mimochodom dala som si teraz tú námahu a na ich "stránke" som sa našťastie nenašla - tak ako ma mohli rok propagovať , to je mi záhadou
    - na otázku, ako mohli zverejniť moje údaje na nete, bez môjho vedomia, stále mlela to isté - dala som im pred rokom súhlas - to bolo jediné čo vedela povedať, no chcela by som ten súhlas vidieť
    - ako je možné, že také dačo tu môže existovať, myslím, že už o tom bola aj nejaká kauza v televízii, ale aj tak frčia ďalej
    - vytočila ma nenormálne
    normálna obchodná taktika aj mňa sa pýtali tak som im povedal že všetko čo chcú vedieť som zo zákona zverejnil v obchodnom registri inú informáciu neposkytnem, toto som im opakoval ako pokazený gramofón

    register obchodnych spolocnosti s.r.o.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.