Zavrieť

Porady

Zla kupa auta

Kupil som auto, zmluva vsetko spisana o dakej nehode vozidla ani zmienka, proste nic. Ked som ho uz prepisal tak som zistil ze auto bolo na strechu!!! Je to zlozene z dvoch aut!!! Uz sa to vratit asi neda, ci?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    felino Pozri príspevok
    Kupil som auto, zmluva vsetko spisana o dakej nehode vozidla ani zmienka, proste nic. Ked som ho uz prepisal tak som zistil ze auto bolo na strechu!!! Je to zlozene z dvoch aut!!! Uz sa to vratit asi neda, ci?
    felino Pozri príspevok
    Auto bolo kupovane od fyzickej osoby, v autobazare mozno by to slo bud vymena alebo vratenie penazi. Len ma zaujima ci je to dako tak podobne aj ked auto bolo kupovane od fyzickej osoby...
    ...čítaj ...

    http://www.porada.sk/t86302-zmluva-kupa-auta.html

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Tak ako v 99,99% podobných prípadov: môžeš sa súdiť alebo ešte lepšie poučiť sa do budúcna.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    felino Pozri príspevok
    Kupil som auto, zmluva vsetko spisana o dakej nehode vozidla ani zmienka, proste nic. Ked som ho uz prepisal tak som zistil ze auto bolo na strechu!!! Je to zlozene z dvoch aut!!! Uz sa to vratit asi neda, ci?
    Buď rád , že nie z troch alebo aj viac ...
    Na druhej strane máš možno Transformersa ....

    Ale dá sa vrátiť , dá ..... či ???

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    prečo ked sa niekto nevyzná...si na kúpu auta nezavolá niekoho kto si tieto detaily hned všimne....nepochopiteľné
    alebo, že by obhliadka v servise pred kúpou

    felino je offline (nepripojený) felino

    felino
    buchač Pozri príspevok
    Buď rád , že nie z troch alebo aj viac ...
    Na druhej strane máš možno Transformersa ....

    Ale dá sa vrátiť , dá ..... či ???
    Auto bolo kupovane od fyzickej osoby, v autobazare mozno by to slo bud vymena alebo vratenie penazi. Len ma zaujima ci je to dako tak podobne aj ked auto bolo kupovane od fyzickej osoby...

    juraj.be je offline (nepripojený) juraj.be

    juraj.be
    No to uz nevratis...Kamosovi sa stalo, ze kupil RS-u, prepisal to a potom ked ho predaval, tak sa zistilo, ze je poskladane a mal len opletacky s fizlami (to bolo pred 6 rokmi) a ked patrali po predchadzajucom majitelovi, tak sa nedopatrali, kedze pri podpise predlozil falosne doklady...
    spajder tusim som presne o tomto pripade pocul
    juraj.be no neskutocne opletacky mal a aj krasne na tom prerobil

    spajder je offline (nepripojený) spajder

    Pravy pavuci muz spajder
    Felino ja som tak kupil Fabiu a az po 3 mesiacoch ked som robil KO, tak som zistil, ze motor je vymeneny....typek si vypol telefon a nevedel som s tym uz pohnut, lebo je to slovo proti slovu....kupovat od osobnych predajcov je velke riziko
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    spajder a kamos kupoval v Darexe a az po kupe zistil, ze bolo buchnute a tam mu tvrdili, ze havarovane nie je....samozrejme, ze ho vratit nemohol....takze krasne ho tam obtiahli
    juraj.be deraxaci nemaju chrbtove kosti, to nevies?
    lujza.j to,že niekto kúpi burané auto je iba jeho blbosť....
    kyjko presne tak, siri sa to ako mor tieto spravy, co je zas na druhej strane aj dobre. pokial clovek neni sam mechanik, co vacsina asi neni, bazar je istotka
      zbaliť
    kopretinka 23.04.15 20:10 odstránil(a) z Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.