Zavrieť

Porady

Založenie živnosti ? aký typ potrebujem ? a čo všetko potrebujem vybaviť?

Zdravím, plánujem si otvoriť salón s Pedikúrou rybičkami. Chcem sa informovať aký typ živnosti potrebujem ? čo všetko potrebujem vybaviť čo sa týka "papierovačiek". Vie mi niekto poradiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    Browzy Pozri príspevok
    Akú prax potrebujem ? alebo čo konkrétne máš na mysli ?
    nepýtam sa či si daňový expert, ale či máš prax ako pedikér

    Browzy je offline (nepripojený) Browzy

    Browzy
    Mila123 Pozri príspevok
    nepýtam sa či si daňový expert, ale či máš prax ako pedikér
    Nemam žiadnu prax ako pedikér, ale ja neplánujem prevádzkovať normálnu pedikúru, ale pomocou rybičiek

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    Browzy Pozri príspevok
    Nemam žiadnu prax ako pedikér, ale ja neplánujem prevádzkovať normálnu pedikúru, ale pomocou rybičiek
    odporúčam preštudovať http://www.zakonypreludi.sk/zz/1991-455/znenie-20130101

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Browzy Pozri príspevok
    Nemam žiadnu prax ako pedikér, ale ja neplánujem prevádzkovať normálnu pedikúru, ale pomocou rybičiek
    No neviem, či sa ti podarí vybaviť živnostenské oprávnenie pre tie rybičky.

    sroservis je offline (nepripojený) sroservis

    sroservis
    toto asi nie je pedikura, skuste prekonzultovat na zivnostenskom urade, ci sa vami planovana cinnost neda zastresit len ako prevadzkovanie zariadenia na regeneraciu alebo sluzba suvisiaca so skraslovanim tela, samozrejme je to potrebne prejst aj na hygiene /regionalny urad verejneho zdravotnictva.
    pekny den

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    sroservis Pozri príspevok
    toto asi nie je pedikura, skuste prekonzultovat na zivnostenskom urade, ci sa vami planovana cinnost neda zastresit len ako prevadzkovanie zariadenia na regeneraciu alebo sluzba suvisiaca so skraslovanim tela, samozrejme je to potrebne prejst aj na hygiene /regionalny urad verejneho zdravotnictva.
    pekny den
    a ako sa inak volá ošetrovanie, úprava nôh ? okrem zdravotníctva.......jedine pedikúra.....

    sroservis je offline (nepripojený) sroservis

    sroservis
    neviem, necham sa poucit :
    ja pedikuru vnimam ako odborne osetrenie, zahrnajuce aj mierne invazivne postupy s vyuzitim nastrojov, na ktore su stanovene nejake hygienicke standardy /sterilizacia/.
    rybicky zrejme 'len' okusuju zhrohovatenu kozu, ziadne nastroje nepouzivaju, ale neviem, mozno s ich pouzitim je spojene zdravotne riziko, ktore ma byt pokryte nejaky druhom vzdelania alebo praxe, pekny den

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    sroservis Pozri príspevok
    neviem, necham sa poucit :
    ja pedikuru vnimam ako odborne osetrenie, zahrnajuce aj mierne invazivne postupy s vyuzitim nastrojov, na ktore su stanovene nejake hygienicke standardy /sterilizacia/.
    rybicky zrejme 'len' okusuju zhrohovatenu kozu, ziadne nastroje nepouzivaju, ale neviem, mozno s ich pouzitim je spojene zdravotne riziko, ktore ma byt pokryte nejaky druhom vzdelania alebo praxe, pekny den
    autokláv nie je v podmienkach na zriadenie pedik. salónu......používajú sa jednorázové nástroje (napr. hoblíky s vymeniteľnou žiletkou)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.