Zavrieť

Porady

Zápaľ štítnej žľazy!

Dobré ránko!

Chcela by som sa opýtať či náhodou niekto nemal zápaľ štítnej žlazy?
A aké mal pri tom príznaky.Keď áno a ko dlho sa liečil z tejto choroby a čo užíval?
Ja užívam ibalgin 3x denne už druhý týždeň ale mám pocit , že sa to vôbec nezlepšuje naopak sa mi viac zdurila štítna žľaza.
moje príznaky sú keď mi prestane zaberať ibalgin bolenie uší ,zubov, vzadu hlava, mám triašku zimnicu a teplotu 37 stup.Pokašľiavam a mám pocit že sa dusím.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    marcelaStanakova
    Dobré ránko!

    Chcela by som sa opýtať či náhodou niekto nemal zápaľ štítnej žlazy?
    A aké mal pri tom príznaky.Keď áno a ko dlho sa liečil z tejto choroby a čo užíval?
    Ja užívam ibalgin 3x denne už druhý týždeň ale mám pocit , že sa to vôbec nezlepšuje naopak sa mi viac zdurila štítna žľaza.
    moje príznaky sú keď mi prestane zaberať ibalgin bolenie uší ,zubov, vzadu hlava, mám triašku zimnicu a teplotu 37 stup.Pokašľiavam a mám pocit že sa dusím.
    Neviem, ako Ty, ale ja by som to nenechala na domáce liečenie a zašla s tým k odborníkovi. So štítnom žľazou nie sú žarty.
    Ja nie som na domácom liečení to mi predpísala primárka vraj sa to tak lieči dokonca vraj acylpirínom ale cítim sa stále rovnako.Chcela som len vedieť či niekto nemá s touto chorbou skúsenosť

    Pepa je offline (nepripojený) Pepa

    Pepa
    Mám s tým skúsenosti - pred xy rokmi mi to liečili tiež takýmto niečím /len vtedy sa tomu inak "nadávalo"/. Marcelka daj si veľký pozor - ja som dnes chronický pacient.

    Pepa je offline (nepripojený) Pepa

    Pepa
    marcelaStanakova
    Ďakujem!
    A ako dlho sa lieči ti liečil zápal? Ja som strašne unavená a slabá.
    Marcelka - toto je je príznačné pre ochorenie štítnej žľazy. No ak je to primárka, hádam vie čo má robiť.
    Nechcela som - ale napíšem ako som ja dopadla:
    Obvodný lekár vyslovil podozrenie na zápal štítnej žľazy. Nasledoval endokrinológ a jeho liečba /naozaj neviem, koľko to trvalo - možno 14 dní/,
    po "ukončení" liečby sa odborník vyjadril, že možno to ani nebol zápal štítnej žľazy. Obvoďák sa napálil a poslal ma do Bratislavy na špeciálne vyšetrenia, kde sa zistila porucha štítnej žľazy. Odvtedy denne jedna malá tabletka a mám to doživotne.

    Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

    Darina1234
    Ja som dlho hladala príčinu mojho zleho zdravotneho stavu. Bolo to hrozne. Teraz v týchto dnoch mi zistili hlboku hypotyreozu, krvne testy maju vysoko extremne hodnoty.Prosim ak mate skusenosti, napište.
    Naposledy upravil Darina1234 : 09.04.06 at 18:46

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    . Teraz v týchto dnoch mi zistili hlboku hypotyreozu, krvne testy maju vysoko extremne hodnoty.Prosim ak mate skusenosti, napište.[/quote]

    Mne zistili zase zvýšenú činnosť štítnej žlazy,takisto hypetyreozu a tachikardiu.Stále mi bolo teplo,mala som búšenie srdca a tep som mala 120.Lekár povedal,že už nežijem.A ešte ma boleli oči.
    Teraz užívam Carbimazol ,Lexaurín (na upokojenie) a Concor 5.
    Zatial sa cítim dobre,len ma bolia oči.Najlepšie sa cítim,ked prší-ako dnes.
    Daniela.

    Pepa je offline (nepripojený) Pepa

    Pepa
    Hybenova Darina
    Ja som dlho hladala príčinu mojho zleho zdravotneho stavu. Bolo to hrozne. Teraz v týchto dnoch mi zistili hlboku hypotyreozu, krvne testy maju vysoko extremne hodnoty.Prosim ak mate skusenosti, napište.
    Je to znižená činnosť štítnej žľazy: malátnosť, ospalosť, totálna nechuť niečo robiť....."spomalený film". Zmierni sa to "konzumovaním" hormónov štítnej žľazy /samozrejme pokiaľ tam nie je niečo vážnejšie - zmeny na štítnej žľaze a pod./. Žijem s tým 25 rokov a je to v "pohode". U mňa je to doživotne - ale dá sa...

    Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

    Darina1234
    Bola som strasne ale naozaj strasne slaba, padali mi vlasy, zistili mi osteooporozu, trpim silnou anemiou, bolia ma klby.Momentalne som na PN, uzivam lieky uz dozivotne. Odporucam si dat krvny test na hormon stitnej zlazy urobit pri beznej navsteve u lekara.

    Alan je offline (nepripojený) Alan

    Alan
    marcelaStanakova
    Dobré ránko!

    Chcela by som sa opýtať či náhodou niekto nemal zápaľ štítnej žlazy?
    A aké mal pri tom príznaky.Keď áno a ko dlho sa liečil z tejto choroby a čo užíval?
    Ja užívam ibalgin 3x denne už druhý týždeň ale mám pocit , že sa to vôbec nezlepšuje naopak sa mi viac zdurila štítna žľaza.
    moje príznaky sú keď mi prestane zaberať ibalgin bolenie uší ,zubov, vzadu hlava, mám triašku zimnicu a teplotu 37 stup.Pokašľiavam a mám pocit že sa dusím.
    Mila Marcelka.
    Klikni si na stranku www.*******-om.com/jirka kde najdes i môj kontakt.Pokial sa chces dostat na vyssiu uroven zdravia nemala by si uzivat preparaty ako je ibalgin apod. Na tychto strankach sa dozvies jedinecne informacie o *******ovej energii a ako mozes svoj problem vyriesit. Ponukam ti len informacie a pomoc a bude zalezat len na tebe ci chces svoj problem riesit. Pokial budes mat zaujem o viac inf. napis mi na moj e-mail.
    Zdravi Alan (Jirka)
    Naposledy upravil Alan : 01.09.06 at 07:16

    Andulenka je offline (nepripojený) Andulenka

    Andulenka
    Na štitnu žlazu je vhodná bylinka: Chaluha bublinatá,nevie niekto, kde sa dá v Bratislave zohnať?Poraďte,ak viete.

    rybanka je offline (nepripojený) rybanka

    rybanka
    Skús sa opýtať v lekárni na prípravok KELP. Sa mi zdá, že je to z morských chalúh. Sú to také tabletky.

    marek.g je offline (nepripojený) marek.g

    marek.g
    Čavte mám 12 rakov a zistili mi zapal stitnej zlazy neviem ci to s tym suvysi ale velmi som pribral nevedel bi mi niekto povedat ci to s tim suvysi za odpoved dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.