Zavrieť

Porady

Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Tweety
lujza.j
Tweety
lujza.j
olemeta se sejremz domácich vajčísk....pažitka
Olemeta, to je ako omeleta, či?
nebuc na mna zla...budem revať....písmenka sedia len....majú zle poradie....nič nové u mňa
Nie som zlá len pre poriadok. Ale mne sa to páči.
Lui iba preskočilo......
pre úplnosť
(jedno písmenko miesto druhého )
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

lujza.j
Tweety
lujza.j
olemeta se sejremz domácich vajčísk....pažitka
Olemeta, to je ako omeleta, či?
nebuc na mna zla...budem revať....písmenka sedia len....majú zle poradie....nič nové u mňa
Nevidíš, že sranduje? Veď ona máva pravidelne rapadajky. Nepovedz jej, že ju ohováram
3 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Kuracie pečienky, zemiaky, zeleninový šalát
DSCF6817.jpg  
7 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Zajtra si musim kupit nejake pecenky
Babík moj posledny brept....marojanka a nejde to precfurt mam na jazyku
3 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

veď to znie skoro ako marjankaj...
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

u nás budú dnes tvarohové knedle s jahodami rozložené na prvočinitele Teda https://nanicmama.sme.sk/sladke-jedl...vocnou-omackou len to vylepším opraženou strúhankou
t.jpg  
10 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Šošovicová omáčka s párkami a volským okom.
6 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Hlavné jedlo si ešte idem iba urobiť - pečienky. Zatiaľ iba dodatok - bryndzovniky a škvarkovníky. Posielam nejaké ovko z humna v Lujzinej miske, aby ma nehrešila, že sa mi nelúbí, keď ju nepoužívam. Nie je umyté, umyte si
DSCF6837.JPG  
DSCF6838.JPG  
DSCF6836.JPG  
1/1
8 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

polievka paradajková so syrom, palacinky plnené kuracími pečienkami dusenými na cibuľke, šalát.. a asi to budeme mať aj zajtra, lebo mám toho navarené veľa..
DSC_1977.JPG  
DSC_1984.JPG  
1/1
9 1
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Šišky bez kysnutia, a dojedámé šošovicu.
7 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
bryndzová plievka, fazuľkový prívarok, údený varený bôčik z mrazáku, salko želatina s orechami
7 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Ohnivé mäso, nové zemiaky, šalát z uhoriek s kôprom, cesnakom,kys. smotana,orechy,olej, potom som videla Olinkin tanier tak čučoriedky s ovocným jogurtom a tortové oplátky ...
7 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

pmajap
Ohnivé mäso, nové zemiaky, šalát z uhoriek s kôprom, cesnakom,kys. smotana,orechy,olej, potom som videla Olinkin tanier tak čučoriedky s ovocným jogurtom a tortové oplátky ...
Dobrý nápad. Mám kdesi oplátky, idem si z nich niečo urobiť.
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

v rámci haluškového týždna dnes u nás špenátové halušky . A ešte aj polievka z červenej šošovice a zemiakov.
7 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Olinka rozlámem oplátky na pásiky a vyjedám nimi jogurt, kupujem si také v nepriesvitnom bledožltom obale, sú krehké a chutné
2 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Polievka klasika slepačia, sviečková na smotane, parená kvásková knedľa zo špaldy, tvarohová torta s vareným ovocím.
6 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Kuracie polievka, kuracie prsia naložené v jogurte a kurkume s vajíčkom, varené zemiaky, šalát z lístia zo záhrady. Ako dezert mascarpone s cokoládou a kyslou smotanou na dlhých piškotach s jahodami

mmch, ten čo vymyslel naložiť maso do zmesky jogurtu, kyslej smotany, vajíčka, soli a ľubovoľných korenín by si zaslúžil vyznamenanie. Jednoduché, výborné, vydrží aj v chladničke kľudne do druhého dňa, kedykoľvek za pár minút hotové čerstvé. Napríklad obalené v strúhanke, pečené v rúre, opekané, grilované, vysmážané...
7 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Polievka z morčacieho krka, prihodila som tam aj krídlo, to som potom dala pripiecť ku kuracím stehnám. Ryža, zeleninový šalát.
DSCF6841.JPG  
DSCF6840.JPG  
DSCF6839.JPG  
DSCF6842.JPG  
1/1
10 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Víkendovo na chate chatičke : hovädzia polievka s rezancami, vyprážaný karfiol, nové zemiaky s petržlenovou vňaťou, kôprový dip, diabolské rezne, nové zemiaky , rapadajkovo- paprikový šalát na olivovom oleji, čerešňová bublanina, dyňa, jahody, čerešne, moruše, višne zo záhrady.
10 1
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Zeleninová polievka, černohorské rezne, zemiakovo-cibuľový šalát, čerešne.
11 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať