Zavrieť

Porady

Cýbajúci používateľský profil aplikácie Firefox

Po reštartovaní PC mi naskočila hláška,že chýba aplikácia Firefox. Nedá sa mi spustiť Mozilla. Čo s tým ďalej?
mozilla firefox.jpg  
6 komentárov     zbaliť
Slavka1307 Dobrý deň. Mne sa stalo to isté, nejde mi vôbec spustiť firefox. Neviem kde mám ten profil hľadať, ktorý tam vraj chýba alebo nie je nainštalovaný ? Ďakujem za pomoc.
ivka70 Vsetko aj s riesenim je v odpovediach. Citaj a postupuj podla toho.
Slavka1307 Už som robila, ale nemám tam čo čo píšu, nejde mi to vyhľadať a ani znova nainštalovať.
ivka70 To si ale nenapisala, tvoja otazka bola presne kopiou povodnej. Necuduj sa teda, ze ti niekto vysvetlil, ze zbytocne opakujes uz zodpovedanu otazku.
Ak to nevies najst, obrat sa na niekoho,kto je pocitacovo zdatnejsi.
Zatial pouzivaj chroma alebo explorer.
Slavka1307 Však som to napísala o 10.19.
Uvidím, či ešte niekto napíše. Ďakujem.
avalik Pravdepodobne mas nastavene nezobrazovat skryte subory ... ak nie si pocitacovo zdatna, tak sa do toho nepustaj, a daj to opravit niekomu, kto sa v tom vyzna.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Stiahni a nainštaluj znova. Potom sa pozri do C:\"menotvojhoúčtunapc"\AppData\Local\Mozila\Fir efox - tam by mal byť priečinok Profiles. Ak je tam, zmaž ho (bude poškodený).
    Potom si vytvor svoj profil (teda si prehliadač prispôsob.)
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Sosaj tu: http://www.mozilla.sk/download/ - posledná stabilná verzia 22.0 - beta verziu zatiaľ nesťahuj - vychytávajú na nej muchy.
    martuľa ďakujem, ale skúšam všetko možné a nový profil nie a nie vytvoriť. Ja už neviem, čo mám robiť, lebo tá hláška vyskakuje stále..
    misoft Odinštalovať FF. V C://Users/menoužívateľa/AppData/Local nájdi adresár Mozilla a zmaž ho (komplet). Prečisti registre.
    Vykonaj novú inštaláciu FF. Toto vytvorí znova uvedený adresár aj s novým profilom.
    Hláška sa vyskytne preto, že zmazaním profilu sa neodstránili odkazy na tento profil v registroch - stále ich hľadá a nenachádza - preto FF sa nespustí - nevie, kde má začať.
      zbaliť

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Slavka1307, stiahni si program :http://www.sosej.cz/Software/Tweak/O...otal-Uninstall
    Pomocou neho si Firefox odinštaluj, odstránia sa i zbytky programu a potom si môžeš nainštalovať nanovo Firefox.
    martuľa ďakujem, už je to neaktuálna téma
    sosak Slavka1307 (06.01.16 10:19) Dobrý deň. Mne sa stalo to isté, nejde mi vôbec spustiť firefox. Neviem kde mám ten profil hľadať, ktorý tam vraj chýba alebo nie je nainštalovaný ? Ďakujem za pomoc.
    Ja som radu adresoval @ slavka1307 ktorá chcela radu už v starej téme, tak som odpovedal tu.

    Cýbajúci používateľský profil aplikácie Firefox

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.