Zavrieť

Porady

Kupelna , sprchovy kut + vana

Comu by ste dali prednost v kupelni ?
1. Sprchovy kut + mala vana (120cm )
2. Velka vana sa sprchovou zastenou
3. Sprchovy kut + velka vana ( naukor miesta v kupelni , dalo by sa to natesnat. Uz by bol problem umiestnit kos na pradlo , pracku , radiator )
Usporiadat
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Ach ide to všetko pomaly a krive steny všetko komplikuju.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duv..ako?hotovo...či ani nie...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujza.j
duv..ako?hotovo...či ani nie...
Ja som hotovy, ale s nervami. WC ako tak funkčne od pondelka, takže už nemusim behať do garaže na veľkú. Kupelna mala strašne krive steny, až dnes sa začalo obkladať. Položila sa vanička, a daval sa tam strop zo sadrokartonu.
toto je fotene okolo 12:50 dnes
IMGP2565.jpg  
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Lujzi, tu je porovnanie povodnej vizualicie - oranžova/zelena s tou dalšou bielo-fialkovou a tu nam znížili!
1.jpg  
2.jpg  
1/1
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

A navyše tam bude aj málo svetla a ešte to pôsobí stiesňujúco, tie dve steny v úzkom priestore :-(
1 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Neviem ten odkaz pripnúť k príspevku, ku ktorému som ho písala :-(. Parí to ku
comodo 07.07.13 21:23

comodo, v tej 2. alternatíve si daj urobiť puzdrové dvere (dvojdvere) do kúpelne aj WC s tým, že otvor kúpeľňových posunieš doľava o cca 25 cm (teda smerom preč od WC) aby sa ti dali zasunúť po wc dvere no a tie veckové zasunieš smerom ku špajzke. Snáď rozumieš čo chcem vyjadriť :-).
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
mareko
A navyše tam bude aj málo svetla a ešte to pôsobí stiesňujúco, tie dve steny v úzkom priestore :-(
Ved tam nebudeme spávať
Naposledy upravil duves : 17.07.13 at 21:15
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
už sa to rysuje
IMGP2567.jpg  
3 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

duves
mareko
A navyše tam bude aj málo svetla a ešte to pôsobí stiesňujúco, tie dve steny v úzkom priestore :-(
Ved tam nebudeme spávať
No veď práve že tam nebudete spávať. Na spanie je tma dobrá :-). Reagovala som na príspevok od Lujzi, že by bolo lepšie vymeniť práčku s umývadlom. Manželka sa bude chcieť fintiť a nebude na to dobre vidieť :-). Je to iba môj pohľad na vec. Ja mám panelákovú kúpeľňu s veľkým oknom tak som navyknutá na dobré svetlo.
1 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

.
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Je to iba môj pohľad na vec. Ja mám panelákovú kúpeľňu s veľkým oknom tak som navyknutá na dobré svetlo.[/QUOTE]

Paneláková kúpeľňa s veľkým oknom??? To kde postavili taký luxus?
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
duves
už sa to rysuje
tú vaničku si mohol mať plytšiu ak by si mal sifón 90 mm a nie 60 mm...ten obklad je Paradyž, nie? Aj ja som ho raz dával...
umývadlo Avokádo Ravak.jpg  
3 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
mareko
No veď práve že tam nebudete spávať. Na spanie je tma dobrá :-). Reagovala som na príspevok od Lujzi, že by bolo lepšie vymeniť práčku s umývadlom. Manželka sa bude chcieť fintiť a nebude na to dobre vidieť :-). Je to iba môj pohľad na vec. Ja mám panelákovú kúpeľňu s veľkým oknom tak som navyknutá na dobré svetlo.
Byval som v 2 bytoch v panelaku, ale okno tam nebolo nikdy. To si ho mám vyburať k susedom? Mohlo sme pracovať len s rozmermy, ktore sme mali k dispozícii.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lapejko
duves
už sa to rysuje
tú vaničku si mohol mať plytšiu ak by si mal sifón 90 mm a nie 60 mm...ten obklad je Paradyž, nie? Aj ja som ho raz dával...
sranda, akurat to ukazujem dcerke, lebo ten vzor vybrali s manželkou.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lapejko
duves
už sa to rysuje
tú vaničku si mohol mať plytšiu ak by si mal sifón 90 mm a nie 60 mm...ten obklad je Paradyž, nie? Aj ja som ho raz dával...
Jejó....to je peknucke....sikovna vana....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A Ďalšie obrázky nedáš? Manželka s dcérkou mali dobrý vkus.
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Dnes doviezli sklene dvere FROST, skrinku s umyvadlom. Dnes nam obkladač povedal, že už netreba žiadny obklad dokupovať. Našťastie, aj ked nam robili vypočet o 1 rad menej, je toho dosť, akurat 2 kusy dekoru treba dokupiť. Pokračuje sa zajtra. Je toho strašne vela. Kto sa rozhodnene rekonštruovať kupelnu v bytovke (ale nie panelak), tak sodoma gomora. Všetko je tam krive. Bytovy dom z roku 1960 - Bratislava sidl.Krasňany.
Naposledy upravil duves : 19.07.13 at 17:32
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Držím teda všetkých 20 nech sa to podarí k spokojnosti rodiny.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Take teda 2 zabery
IMGP2576.jpg  
IMGP2575.jpg  
1/1
3 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Už nas firma naťahuje! Včera boli takí poloviční majstri do poludnia a potom zmizli. Vela toho neporobili. Dnes som teda vybral kovovu zarubňu do špajze - mame tam taku uzku miestnosť a okrem kupelne to boli stare kovove zarubne. Zajtra idem do prace, po 2 tyzdnoch dovolenky. Dcerka to musi zvladnut. Skusim na stredu dovolenku, to bude montaž všetkeho.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať