Zavrieť

Porady

Kupelna , sprchovy kut + vana

Comu by ste dali prednost v kupelni ?
1. Sprchovy kut + mala vana (120cm )
2. Velka vana sa sprchovou zastenou
3. Sprchovy kut + velka vana ( naukor miesta v kupelni , dalo by sa to natesnat. Uz by bol problem umiestnit kos na pradlo , pracku , radiator )
Usporiadat
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Dnes robili (ina firma) dvere, takže už to vyzera k svetu. Okrem tej zničenej umyvadlovej skrinky.
IMGP2727.jpg  
IMGP2726.jpg  
IMGP2725.jpg  
1/1
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

veru tak,kupelna bez radiatora a tiez bez okna je uplna katastrofa-podla mna.to je lokal ako stvoreny pre plesne :-)

Ach jaj, v bloku nie je ani radiátor ani okno, a nie je žiadna katastrofa. Namiesto radiátora je ohrievač, miesto okna(neviem, kde by bolo) ventilátor. Nie je v nej žiaden priestor pre pleseň. V RD to je už o inom, je tam priestoru viac, takže aj radiátor môže byť, aj okno je samozrejmosťou.
3 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
už sa to rysuje
IMGP2567.jpg  
3 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
duves
už sa to rysuje
tú vaničku si mohol mať plytšiu ak by si mal sifón 90 mm a nie 60 mm...ten obklad je Paradyž, nie? Aj ja som ho raz dával...
umývadlo Avokádo Ravak.jpg  
3 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Take teda 2 zabery
IMGP2576.jpg  
IMGP2575.jpg  
1/1
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nikdy by som nechcela prísť o vaňu....aj ked sa nekúpem predstava, že po robote prídem a musím sa umývať na stojáka...nikdy, ale nedajte sa odradiť..to som ja
2 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
duves
11-ZUZKA-11
Momentalne tiež prerabame menšiu kupelňu. Mame aj vaňu, aj sprchovy kut. Miesta sice neostava veľa, ale je to postačujuce, sme len dvaja. Zmesti sa nam dovnutra len menšia pračka. Radiator v kupelni podla mna nie je nutnosť, len ešte musime premyslieť kde umiestnime koš na pradlo
No nie je nič horšie ako kosa v kupelni. My tam mame stupačky, tie sa zakryju sadrokartonom a obložia obkladom. Strašne zo špar zhora ako prechadzaju trubky vypadava bordel. Teplom sa mení objem trubiek a stale to pracuje a drví to maltu a ta vypadava. Na stupačky pojde kupelnovy radiator 45cm široky a vysoky 129 cm. Zo spodu pojde naskrutkovať elektricka špirala 600 watov s termostatom, aby sa v prechodnom období človek cítil dobre a aj usušky vyschli. Ja už mam 50-ku, rekonštrukciu sme sa rozhodli urobiť už na dožitie.
Dajte si urobiť podlahové kúrenie zo spiatočky rebríka, potom budete mať príjemný komfort.
2 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

lujza.j
nikdy by som nechcela prísť o vaňu....aj ked sa nekúpem predstava, že po robote prídem a musím sa umývať na stojáka...nikdy, ale nedajte sa odradiť..to som ja
Ja by som uz vanu na sprchovanie nechcel. Sprchovaci kut a sedadlo. Najlepsie riesenie! Nizsi vstup do vanicky, nez do riadnej vane... to sedadlo je vo vyske, nie ako ked si sadnes do vane a potom sa z nej dvihat...ovela lepsie riesenie pri nejakom uraze, resp. u starsich ludi.
Naposledy upravil erik555 : 07.07.13 at 08:34
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tvoj sprchový kút sa mi velmi páčiak ja niekedy tak takýto....
2 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Dispozične sa na tom meniť nedá skoro nič. Stena vpravo : práčka 60 cm, hľbka výklenku s umývadlo cca 50 cm a ostáva manipulačný priestor 80 cm čo nie je veľa.
Vchod do sprchy z výklenku - nereálne, šírka dverí by musela byť 40-45 cm
Zvolila by som len iný typ umývadla, tiež osadené na doske a predsadenej asi 5 cm, ale z prírodného, alebo umelého mramoru a ukladací priestor pod umývadlom s dvierkami osadenými trochu hlbšie a sklom ako je na dverách do sprchy.
2 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
My ideme teraz robit prerabku takej malej kupelne. Hodim sem projekciu. vaňa ide preč, bude sprchovy kut a pračka. Pračka je v kuchyni a tam pojde umyvačka.
1_postcard.jpg  
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves
My ideme teraz robit prerabku takej malej kupelne. Hodim sem projekciu. vaňa ide preč, bude sprchovy kut a pračka. Pračka je v kuchyni a tam pojde umyvačka.
kedy na miesto kde je umývadlo bola práčka?...nemusíš obchádzať práčku ked ideš k umývadlu...a k práčke ideš ked ideš prať...ale k umyvadlu častejšie...
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Neviem, ešte som neskušal, zajtra sa to začína (búračka....)
Podla mna treba sediet v klude, ved to nie je ako v buse v bratislavskej mhd, že to s človekom hadže dobokov a dopredu a dozadu.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves
to ako?
po dlhom čase si všimol pripojnú vodovod. hadicu od práčky....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves
Okno nemame, ale bude odsavanie pary v sprche.

Dnes po 1.dni
Pomoooc...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

my máme v byte nainštalovaný vetrací systém "lunos" - je to nonstop ventilácia bytu. odsávanie v kúpeľni a wc ide na min. otáčkach stále. pleseň - neznámy pojem
1 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

A navyše tam bude aj málo svetla a ešte to pôsobí stiesňujúco, tie dve steny v úzkom priestore :-(
1 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

duves
mareko
A navyše tam bude aj málo svetla a ešte to pôsobí stiesňujúco, tie dve steny v úzkom priestore :-(
Ved tam nebudeme spávať
No veď práve že tam nebudete spávať. Na spanie je tma dobrá :-). Reagovala som na príspevok od Lujzi, že by bolo lepšie vymeniť práčku s umývadlom. Manželka sa bude chcieť fintiť a nebude na to dobre vidieť :-). Je to iba môj pohľad na vec. Ja mám panelákovú kúpeľňu s veľkým oknom tak som navyknutá na dobré svetlo.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A Ďalšie obrázky nedáš? Manželka s dcérkou mali dobrý vkus.
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Duves, jedno ti musím uznať, trpezlivosť máš obrovskú
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať