Zavrieť

Porady

Kupelna , sprchovy kut + vana

Comu by ste dali prednost v kupelni ?
1. Sprchovy kut + mala vana (120cm )
2. Velka vana sa sprchovou zastenou
3. Sprchovy kut + velka vana ( naukor miesta v kupelni , dalo by sa to natesnat. Uz by bol problem umiestnit kos na pradlo , pracku , radiator )
Usporiadat
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Lujzi, tu je porovnanie povodnej vizualicie - oranžova/zelena s tou dalšou bielo-fialkovou a tu nam znížili!
1.jpg  
2.jpg  
1/1
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Neviem ten odkaz pripnúť k príspevku, ku ktorému som ho písala :-(. Parí to ku
comodo 07.07.13 21:23

comodo, v tej 2. alternatíve si daj urobiť puzdrové dvere (dvojdvere) do kúpelne aj WC s tým, že otvor kúpeľňových posunieš doľava o cca 25 cm (teda smerom preč od WC) aby sa ti dali zasunúť po wc dvere no a tie veckové zasunieš smerom ku špajzke. Snáď rozumieš čo chcem vyjadriť :-).
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
mareko
A navyše tam bude aj málo svetla a ešte to pôsobí stiesňujúco, tie dve steny v úzkom priestore :-(
Ved tam nebudeme spávať
Naposledy upravil duves : 17.07.13 at 21:15
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

.
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Je to iba môj pohľad na vec. Ja mám panelákovú kúpeľňu s veľkým oknom tak som navyknutá na dobré svetlo.[/QUOTE]

Paneláková kúpeľňa s veľkým oknom??? To kde postavili taký luxus?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
mareko
No veď práve že tam nebudete spávať. Na spanie je tma dobrá :-). Reagovala som na príspevok od Lujzi, že by bolo lepšie vymeniť práčku s umývadlom. Manželka sa bude chcieť fintiť a nebude na to dobre vidieť :-). Je to iba môj pohľad na vec. Ja mám panelákovú kúpeľňu s veľkým oknom tak som navyknutá na dobré svetlo.
Byval som v 2 bytoch v panelaku, ale okno tam nebolo nikdy. To si ho mám vyburať k susedom? Mohlo sme pracovať len s rozmermy, ktore sme mali k dispozícii.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lapejko
duves
už sa to rysuje
tú vaničku si mohol mať plytšiu ak by si mal sifón 90 mm a nie 60 mm...ten obklad je Paradyž, nie? Aj ja som ho raz dával...
sranda, akurat to ukazujem dcerke, lebo ten vzor vybrali s manželkou.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lapejko
duves
už sa to rysuje
tú vaničku si mohol mať plytšiu ak by si mal sifón 90 mm a nie 60 mm...ten obklad je Paradyž, nie? Aj ja som ho raz dával...
Jejó....to je peknucke....sikovna vana....
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Dnes doviezli sklene dvere FROST, skrinku s umyvadlom. Dnes nam obkladač povedal, že už netreba žiadny obklad dokupovať. Našťastie, aj ked nam robili vypočet o 1 rad menej, je toho dosť, akurat 2 kusy dekoru treba dokupiť. Pokračuje sa zajtra. Je toho strašne vela. Kto sa rozhodnene rekonštruovať kupelnu v bytovke (ale nie panelak), tak sodoma gomora. Všetko je tam krive. Bytovy dom z roku 1960 - Bratislava sidl.Krasňany.
Naposledy upravil duves : 19.07.13 at 17:32
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Držím teda všetkých 20 nech sa to podarí k spokojnosti rodiny.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Už nas firma naťahuje! Včera boli takí poloviční majstri do poludnia a potom zmizli. Vela toho neporobili. Dnes som teda vybral kovovu zarubňu do špajze - mame tam taku uzku miestnosť a okrem kupelne to boli stare kovove zarubne. Zajtra idem do prace, po 2 tyzdnoch dovolenky. Dcerka to musi zvladnut. Skusim na stredu dovolenku, to bude montaž všetkeho.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves
Už nas firma naťahuje! Včera boli takí poloviční majstri do poludnia a potom zmizli. Vela toho neporobili. Dnes som teda vybral kovovu zarubňu do špajze - mame tam taku uzku miestnosť a okrem kupelne to boli stare kovove zarubne. Zajtra idem do prace, po 2 tyzdnoch dovolenky. Dcerka to musi zvladnut. Skusim na stredu dovolenku, to bude montaž všetkeho.
no...to teda nepoteší
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujza.j
duves
Už nas firma naťahuje! Včera boli takí poloviční majstri do poludnia a potom zmizli. Vela toho neporobili. Dnes som teda vybral kovovu zarubňu do špajze - mame tam taku uzku miestnosť a okrem kupelne to boli stare kovove zarubne. Zajtra idem do prace, po 2 tyzdnoch dovolenky. Dcerka to musi zvladnut. Skusim na stredu dovolenku, to bude montaž všetkeho.
no...to teda nepoteší
Možno zajtra sa sprchujem doma. Ja som v praci od včera, s majstrami čo dorabaju je dcerka. Zajtra sa osadza sanita a ostatne zriadovacie predmety, beriem den dovolenky. Už sme z toho na nervy.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vidis....zmakol by si aj sam a keby bol by si jedovaty na seba...takto ta jeduju majstri...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujza.j
Vidis....zmakol by si aj sam a keby bol by si jedovaty na seba...takto ta jeduju majstri...
Tak vidiš, tak sme dorobili.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Od stredy sa sprchujeme, vela vecí má závady, okrem toho, že zo SIKA kupelne mame sprchovy panel bez hornej ružice (sprchujeme sa ručnou sprchou), tak kadejake problemiky. Vodar pod umyvadlo zle namontoval skrinku, zostali nejake dielce, vraj to ma byť nejaka polička a figu borovu. Pozeram to cez vikend a podla tohoto obrazku
http://www.sanitec.cz/product/koupel...cm_wenge/32334
to malo byt tak, že pod keramickym umyvadlom je taka dištatnčna obruba 4 cm, tak na to tvrdil, že to je asi polička a on nie je montažnik nabytku. OK, som si pomyslel, cez vikend to pozriem, takže takto to nahodil on -obr.1
Tečie sifon, a to bol vo štvrtok "opraviť". Dosilikovali aj kupelnove kut, stale sa dostava voda von cez lem ramu dveri dolu nad hranou vaničky. To tiež už dorabali.
No a špecialita. Takto vodar upravil plech na vyvode odpadu pre pračku. Dal to tak blízko k napuštacemu ventili, že z plechu jednudochu odstrihol. Pat a Mat blednu záviťou. Obr.2.
Naposledy upravil duves : 27.07.13 at 18:26
IMGP2716.jpg  
IMGP2713.jpg  
1/1
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves
Od stredy sa sprchujeme, vela vecí má závady, okrem toho, že zo SIKA kupelne mame sprchovy panel bez hornej ružice (sprchujeme sa ručnou sprchou), tak kadejake problemiky. Vodar pod umyvadlo zle namontoval skrinku, zostali nejake dielce, vraj to ma byť nejaka polička a figu borovu. Pozeram to cez vikend a podla tohoto obrazku
http://www.sanitec.cz/product/koupel...cm_wenge/32334
to malo byt tak, že pod keramickym umyvadlom je taka dištatnčna obruba 4 cm, tak na to tvrdil, že to je asi polička a on nie je montažnik nabytku. OK, som si pomyslel, cez vikend to pozriem, takže takto to nahodil on -obr.1
Tečie sifon, a to bol vo štvrtok "opraviť". Dosilikovali aj kupelnove kut, stale sa dostava voda von cez lem ramu dveri dolu nad hranou vaničky. To tiež už dorabali.
No a špecialita. Takto vodar upravil plech na vyvode odpadu pre pračku. Dal to tak blízko k napuštacemu ventili, že z plechu jednudochu odstrihol. Pat a Mat blednu záviťou. Obr.2.
pmoooóc...už to len predýchať....
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Skrinku budu musiet zdemontovat, daju sa tam tie lemy zložene z 3 doštičiek (obrazok) a navrtať nanovo do obkladu nove otvory. My už lapame po dychu.
Lepenie doštičiek urobim sam, ale nebudem nič demontovať, ešte by nam tvrdili, že sme si to dojebali my.
Som zvedavy, pri odovdavani diela, čo a ako bude manažer reagovať. Ak by ste koladovali novy byt (davate si stavať byt na kluč) a s takou kupelnou presne s tymito závadami, ako by ste reagovali? Ake zlavy by ste požadovali?
IMGP2717.jpg  
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

to ako je zmontované?nejak to nesedí
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Tie tri diely drevotriesky maju tvoriť dištanc od umyvadla. Neda sa zatvoriť zásuvka. Ma to logiku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať