Zavrieť

Porady

Kupelna , sprchovy kut + vana

Comu by ste dali prednost v kupelni ?
1. Sprchovy kut + mala vana (120cm )
2. Velka vana sa sprchovou zastenou
3. Sprchovy kut + velka vana ( naukor miesta v kupelni , dalo by sa to natesnat. Uz by bol problem umiestnit kos na pradlo , pracku , radiator )
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves
Už nas firma naťahuje! Včera boli takí poloviční majstri do poludnia a potom zmizli. Vela toho neporobili. Dnes som teda vybral kovovu zarubňu do špajze - mame tam taku uzku miestnosť a okrem kupelne to boli stare kovove zarubne. Zajtra idem do prace, po 2 tyzdnoch dovolenky. Dcerka to musi zvladnut. Skusim na stredu dovolenku, to bude montaž všetkeho.
no...to teda nepoteší
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujza.j
duves
Už nas firma naťahuje! Včera boli takí poloviční majstri do poludnia a potom zmizli. Vela toho neporobili. Dnes som teda vybral kovovu zarubňu do špajze - mame tam taku uzku miestnosť a okrem kupelne to boli stare kovove zarubne. Zajtra idem do prace, po 2 tyzdnoch dovolenky. Dcerka to musi zvladnut. Skusim na stredu dovolenku, to bude montaž všetkeho.
no...to teda nepoteší
Možno zajtra sa sprchujem doma. Ja som v praci od včera, s majstrami čo dorabaju je dcerka. Zajtra sa osadza sanita a ostatne zriadovacie predmety, beriem den dovolenky. Už sme z toho na nervy.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vidis....zmakol by si aj sam a keby bol by si jedovaty na seba...takto ta jeduju majstri...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujza.j
Vidis....zmakol by si aj sam a keby bol by si jedovaty na seba...takto ta jeduju majstri...
Tak vidiš, tak sme dorobili.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Od stredy sa sprchujeme, vela vecí má závady, okrem toho, že zo SIKA kupelne mame sprchovy panel bez hornej ružice (sprchujeme sa ručnou sprchou), tak kadejake problemiky. Vodar pod umyvadlo zle namontoval skrinku, zostali nejake dielce, vraj to ma byť nejaka polička a figu borovu. Pozeram to cez vikend a podla tohoto obrazku
http://www.sanitec.cz/product/koupel...cm_wenge/32334
to malo byt tak, že pod keramickym umyvadlom je taka dištatnčna obruba 4 cm, tak na to tvrdil, že to je asi polička a on nie je montažnik nabytku. OK, som si pomyslel, cez vikend to pozriem, takže takto to nahodil on -obr.1
Tečie sifon, a to bol vo štvrtok "opraviť". Dosilikovali aj kupelnove kut, stale sa dostava voda von cez lem ramu dveri dolu nad hranou vaničky. To tiež už dorabali.
No a špecialita. Takto vodar upravil plech na vyvode odpadu pre pračku. Dal to tak blízko k napuštacemu ventili, že z plechu jednudochu odstrihol. Pat a Mat blednu záviťou. Obr.2.
Naposledy upravil duves : 27.07.13 at 18:26
IMGP2716.jpg  
IMGP2713.jpg  
1/1
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves
Od stredy sa sprchujeme, vela vecí má závady, okrem toho, že zo SIKA kupelne mame sprchovy panel bez hornej ružice (sprchujeme sa ručnou sprchou), tak kadejake problemiky. Vodar pod umyvadlo zle namontoval skrinku, zostali nejake dielce, vraj to ma byť nejaka polička a figu borovu. Pozeram to cez vikend a podla tohoto obrazku
http://www.sanitec.cz/product/koupel...cm_wenge/32334
to malo byt tak, že pod keramickym umyvadlom je taka dištatnčna obruba 4 cm, tak na to tvrdil, že to je asi polička a on nie je montažnik nabytku. OK, som si pomyslel, cez vikend to pozriem, takže takto to nahodil on -obr.1
Tečie sifon, a to bol vo štvrtok "opraviť". Dosilikovali aj kupelnove kut, stale sa dostava voda von cez lem ramu dveri dolu nad hranou vaničky. To tiež už dorabali.
No a špecialita. Takto vodar upravil plech na vyvode odpadu pre pračku. Dal to tak blízko k napuštacemu ventili, že z plechu jednudochu odstrihol. Pat a Mat blednu záviťou. Obr.2.
pmoooóc...už to len predýchať....
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Skrinku budu musiet zdemontovat, daju sa tam tie lemy zložene z 3 doštičiek (obrazok) a navrtať nanovo do obkladu nove otvory. My už lapame po dychu.
Lepenie doštičiek urobim sam, ale nebudem nič demontovať, ešte by nam tvrdili, že sme si to dojebali my.
Som zvedavy, pri odovdavani diela, čo a ako bude manažer reagovať. Ak by ste koladovali novy byt (davate si stavať byt na kluč) a s takou kupelnou presne s tymito závadami, ako by ste reagovali? Ake zlavy by ste požadovali?
IMGP2717.jpg  
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

to ako je zmontované?nejak to nesedí
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Tie tri diely drevotriesky maju tvoriť dištanc od umyvadla. Neda sa zatvoriť zásuvka. Ma to logiku.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves
Tie tri diely drevotriesky maju tvoriť dištanc od umyvadla. Neda sa zatvoriť zásuvka. Ma to logiku.
tá širšia má ísť dopredu /predok umyvadla/tie dve sú boky, ale to určite vieš to kto tak zmontoval ?"majster"
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Duves, jedno ti musím uznať, trpezlivosť máš obrovskú
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujza.j
duves
Tie tri diely drevotriesky maju tvoriť dištanc od umyvadla. Neda sa zatvoriť zásuvka. Ma to logiku.
tá širšia má ísť dopredu /predok umyvadla/tie dve sú boky, ale to určite vieš to kto tak zmontoval ?"majster"
Ano, ved som ho videl. V stredu.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Takže majster si zarobil, dnes tu bol syn majitela s inym vodarom a fotili si skrinku. Skrutky nejdu povoliť, asi to budu musieť rozrezať a na naklady firmy kupiť novu skrinku.
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Ako to dopadlo so sprchovou vaničkou?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pmajap
Ako to dopadlo so sprchovou vaničkou?
Bol sa pozrieť na to pan stadeto (mal cestu okolo)
http://www.jika.sk/servis-montaz-zaruka/zarucny-servis/
a potom som s nim telefonoval. On dal iba neofiacialne inštrukcie, tie jednotlive bodky vylupnuť niečím ostrým a potom doleštiť. Z firmy mi chceli poslať človeka, čo to akože urobí. Tak som si pokecal s tym servisákom. Takže stop, lebo česka firma JIKA nedisponuje žiadnym technologickym postupom, ako to odstraniť so zárukou. Nič sa s tym nebude robiť. Zavada sa uvedie do preberacieho protokolu.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Trocha elegancie.http://www.pluska.sk/ipeknebyvanie/i...elna-snov.html
1 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

duves
Skrinku budu musiet zdemontovat, daju sa tam tie lemy zložene z 3 doštičiek (obrazok) a navrtať nanovo do obkladu nove otvory. My už lapame po dychu.
Lepenie doštičiek urobim sam, ale nebudem nič demontovať, ešte by nam tvrdili, že sme si to dojebali my.
Som zvedavy, pri odovdavani diela, čo a ako bude manažer reagovať. Ak by ste koladovali novy byt (davate si stavať byt na kluč) a s takou kupelnou presne s tymito závadami, ako by ste reagovali? Ake zlavy by ste požadovali?
Prepáč Duves, staval som jednu kúpelku a druhú prerábal, ale kúpelku s takýmito nedostatkami by som ani neprebral (a určite by som trval na odstránení závad). Fušeri tohto typu by u mňa teda nezarobili ani na slanú vodu a trval by som aj na výmene dielov (to čo vidím s tými ventilmi to je priam úžas) - mám rovnaké vývody, ak chceš môžem Ti nafotiť moje - a to podotýkam, že ja som inžinier ekonómie a nie samozvaný "majster". Trvaj na písomnom zázname všetkých chýb s dátumom odstránenia a podpisom oboch strán !
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Braňo
Prepáč Duves, staval som jednu kúpelku a druhú prerábal, ale kúpelku s takýmito nedostatkami by som ani neprebral (a určite by som trval na odstránení závad). Fušeri tohto typu by u mňa teda nezarobili ani na slanú vodu a trval by som aj na výmene dielov (to čo vidím s tými ventilmi to je priam úžas) - mám rovnaké vývody, ak chceš môžem Ti nafotiť moje - a to podotýkam, že ja som inžinier ekonómie a nie samozvaný "majster". Trvaj na písomnom zázname všetkých chýb s dátumom odstránenia a podpisom oboch strán !
Braňo, pošli foto, ja to ukažem majitelovi. No nam sa to už nechce davať burat. Ukažem to majitelovi. My už potrebujeme v kupelni fungovať.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Naše vývody.
IMG_0099[1].jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať