Zavrieť

Porady

Nejde mi zvuk na pc:(

Vobec mi nejde zvuk na pc skúšal som všetko v počítači mi píše že zvukové zariadenie je nainštalované a pripravené na používanie ale zvuk vobec nejde pomôžte mi mam windows 7 ja nechapem tomu...
Usporiadat
MuciaK MuciaK

MuciaK je offline (nepripojený) MuciaK

Ja mam tú istú chybu ale chcem sa spýtať, kde sa nachádzajú tie možnosti ovládania zvuku ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

MuciaK
Ja mam tú istú chybu ale chcem sa spýtať, kde sa nachádzajú tie možnosti ovládania zvuku ?
Dúfam, že vieš čítať a pozerať - hore je to napísané a aj obrázok je tam.
0 0
MuciaK MuciaK

MuciaK je offline (nepripojený) MuciaK

Chyba bola inde ale dík tak či tak
0 0
drajko45 drajko45

drajko45 je offline (nepripojený) drajko45

aj ja mam podobný problém nejde mi zvuk na notebook windows 8 ja som si ho na chvílu vipol ked som si ho šiel zapnút tak to nešlo už tam je len zistujú sa problémy a nič ked dam možnosti ovládania zvuku je tam všetko okrem speakers a tych zvukov pls help .
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

V Správcovi zariadení skontroluj, či tam nie je nejaká výstraha, prípadne či nie je zakázaný.
0 0
drajko45 drajko45

drajko45 je offline (nepripojený) drajko45

diky pomohlo to stačilo reštartnut nb.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Tiez mam win8, asi posledne 2-3 mesiace z nicoho nic sa strati ikona zvuku, potom sama naskoci...kontrolovala som nastavenia, ziadne chyby nehlasi :-O
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

To je asi dané tým, že W8 hodili priskoro na trh (a nebola ešte poriadne odladená) a hneď na to už W8.1 - a už boli ďalšie problémy. A teraz v Redmonte plánujú W8.2 (alebo aj W9) - to zase bude tóčó - zase bude kopa problémov......
0 0
Palino Trnkocy Palino Trnkocy

Palino Trnkocy je offline (nepripojený) Palino Trnkocy

Nejde mi zvuk na sluchadkach ani mi ich neukaze proste nic a to iste aj s mikrofonom kupil som si nove sluchadka a nic nejdu mi a ani ten mikrofon. znacka sluchadiel. Sencor

MOze sa stat ze mam pokazeny Jack na pripajanie ??
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zadaj to ako nový problém. Inak - i tu je popísané, ako to riešiť. Začni čítať od začiatku.
Dodaných málo údajov.
Je to stolný PC, alebo NB.
Všetko uveď - hádať sme sa ešte nenaučili.
0 0
Filda Fiškus Koubek Filda Fiškus Koubek
Vlado40
Ak zapneš napr.MP3 ,tak vypíše chybu alebo prehrávač normálne prehráva.
To ,že výstup zvuku je zelený konektor to hádam netreba pripomínať.
Ahoj,co mám dělat,když mi nejde zvuk na PC a když zpustím MP3 tak mi to píše error?
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Filda - odpovede máš vo svojej otázke, nerob tu bordel....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať