Zavrieť

Porady

chcel by som sa opýtať kolko registrovaných-prihlásených v SR na moje meno aut môžem predať do roka , bez toho aby som musel odvádzať daň, samozrejme ako súkromná osoba nie podnikateľ .

chcel by som sa opítať kolko registrovaných-prihlásených v SR na moje meno aut môžem predať do roka , bez toho aby som musel odvádzať daň, samozrejme ako súkromná osoba nie podnikateľ
Naposledy upravil Dav : 12.09.13 at 17:13
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Zákon o dani z prijmov:
    http://www.zakonypreludi.sk/zz/2003-595#p9
    §9 ods.1, písm a.

    .....hoci aj milión - ale to by už asi niekoho trklo a začal by byť veľmô zvedavý....
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j kedysi to bolo obmedzené....autá sa písali na známych a tí za to inkasovali keš.....nebolo to OK, ale robilo sa to tak
    misoft ...kedysi..... dnes môže mať osoba prihlásených X vozidiel (ak na to má ) .... to len za socializmu si takto kontrolovali, aby niektorí nemali viac majetku, ako stranícki funkcionári!
    lujza.j ne ne to nebolo za socializmu...bolo to po roku 1991...neviem presne...
    marjankaj Veď aj teraz je to obmedzené. Prestupný rok má iba 31 622 400 sekúnd. A na DI sa veľmo nepretrhnú.
    marjankaj Misoft, ale podľa toho §9 ods.1 písm a) to treba aj oznámiť na katastri, aby to previedli
    Katy a R
    misoft Sorry - ups - preklep - písm.c - sypem si na gebuľu celú popolnicu horúceho popola.
    misoft KUÁÁÁ - to páááááli!
      zbaliť

    chcel by som sa opýtať kolko registrovaných-prihlásených v SR na moje meno aut môžem predať do roka , bez toho aby som musel odvádzať daň, samozrejme ako súkromná osoba nie podnikateľ .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.