Zavrieť

Porady

Vyzivne

Dobry den chcem sa informovat podala som navrh na sud o zvysenie vyzivneho kedze moj byvaly pracuje v zahranici...mam 3 rocneho syna...ale stala sa taka vec ze ho prepustili a pride domov bude vedeny na urade prace ako nezamestnany...co teraz bude na sude ziadam z 50 eur zvysenie na 250eur
Naposledy upravil eliska21 : 03.11.13 at 16:42
4 komentárov     zbaliť
lujza.j a už je to tu!!!zmazané
marjankaj Šak aj to sú ludé. Ako sa hovorí na záhorí
nika.sum to co je za novinku zmazavat otazky?
willma keby len otázky ale aj príspevky - posledný nech zhasne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    ak preukáže, že je nezamestnaný, tak veľkú šancu zvyšovaniu nedávam.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    nika.sum ale suma 50 EUR je naozaj smiesna v dnesnej dobe....nech si skusia chlapi vychovavat deti sami
    willma nika, sama dostávam na 12 ročnú 66, zvyšovačka nemá význam, ten chlap je viac na PN ako v robote, veľmi ľahko sa môže stať, že síce bude skonštatované, že áno, je to nízke, ale vzhľadom k ďalším okolnostiam ho skrešú na úroveň minimálneho - tak mi povedz, čo je lepšie - treba byť realista.
    willma a len tak mimochodom, kam zmizli ostatné príspevky???
    marjankaj Kam zmizli? No pokecali ste, tak to vymazala. Načo by to tu svietilo? To je nový trend.
    willma a to sa dá enem tak zmazať cudzie príspevky??? Asi tu budem naozaj končiť nadobro a nie len v tejto téme
    nika.sum ja to beriem, bohuzial taka je realita a velakrat si to chlapi zariadia aby to tak bolo. Ja mam na 18-rocneho 100 €, ale byvaly plati jeho sportovu aktivitu, kupuje mu vramci toho co k sportu potrebuje a tiez aj obuv ci oblecenie niekedy. Je hanba, ze manzel pytajucej sa doteraz ked nebol nezamestnany a pracoval v zahranici, sam od seba neprispieval viac....
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.