Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    No neviem, mne bolo povedané že slivovica zabíja helikobaktera. A to mi zistili, že som ho mala z krvi ( mala som tam protilátky či čo ) ale v žalúdku už nebol a počas výšky bola slivovica oblúbený nápoj ...
    Takže ak neberieš lieky , kludne si daj ... a všetko najlepšie prajem k sladkým 18
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kristián Këisy Bejda nie..o tri dni mam 18ste narodky a neveim či možem piť nato alebo nie :/
    Kristián Këisy Bejda ako mam zisteneho ho terz len mi ešte nepredpisali lieky
    Jarka 1 Chápem, že si mladý a 18 treba osláviť. Ak ešte neberieš žiadne lieky na liečbu, tak nejaký ten alkohol vo veľmi rozumnej miere by Ťa asi nezabil. Ak začneš liečbu, tak neodporúčam žiaden alkohol.
    Tweety Môžeš si dať panáka, a k tomu knihu Slovenského jazyka. ALe ak už budeš užívať lieky,s alkoholom si daj pauzu.
    Kristián Këisy Bejda Ďakujem za radu
      zbaliť
    Tweety teraz ešte lieky neberie

    Sofia19 je offline (nepripojený) Sofia19

    Sofia19
    Najlepší liek na zničenie helikobaktera je a) repovica ; b) každé ráno vypiť na prázdny žalúdok cca 1 dcl odštavenej čerstvej kapusty ( nie je to extra chutné, no ak vydržíš 3-4 týždne helikobakter bude fuč ) Vyskúšané na vlastnom žalúdku po predchádzajúcom opakovanom preliečovaní liekmi, ktoré nezaberali... Niekedy sú lepšie rady starých materí... :-)

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Nemalo by sa ....

    Ale kua , šak sa zrúb do nemoťi ...šak oslava 18 narodenyn je len raz ...
    ...nejaká helikoptéra sem - helykobaktéryja tam ...

    Chcel by som sa spýtať, či sa môže užívať alkohol na helikobaktera??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.