Zavrieť

Porady

Bezdrôtová bluetooth klávesnica reaguje oneskorene a dupluje znaky

Dobrý deň,

ako vianočný darček som si k tabletu kúpil bluetooth klávesnicu s púzdrom. Prepája sa len cez bluetooth no reaguje zvláštne.

Po rozbalení asi 30 minút písala v poriadku, no potom začala meškať (stlačil som "z" a napísalo to "z" za 3 s) a následne duplovať znaky (stlačil som po jednom a h o j a napísala "ahoooooooooooooooooojjj"). Keď som trikrát ťukol do backspace, zmazala mi všetko.

Klávesnica je nabíjateľná a ja potrebujem vedieť, či toto nebol prejav vybitia batérií. Lebo dal som ju na noc nabiť a ráno písala v poriadku.

Ak je to klasický prejav vybita, že prenos Bluetooth nie je dokonalý - tak potom je to v poriadku. Ale ak by to robilo bez ohľadu na to, rozmýšľam, že ju vrátim, lebo nemá zmysel ju mať. Trocha ma prekvapilo, že to blblo aj keď bola v nabíjačke.

P.S. nabíja sa cez MicroUSB s PC
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    skovco je offline (nepripojený) skovco

    skovco
    Vyhodit ako som to spravil ja s lenovo klavesnicou tiez BT, nedalo sa stym robit rovnako dopadla lenovo BT mys

    Bezdrôtová bluetooth klávesnica reaguje oneskorene a dupluje znaky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.