Zavrieť

Porady

Po inštalácií novej verzie skypu sa mi stále ukazuje chyba

Dobrý deň!
Pri zapnutí skypu mi stále nabehovala informáia, že si mám aktualizovať novú verziu. Tak som si ju aktualizovala za verziu 6.18..73.106. Inštalácia prebehla v poriadku. Ale keď som klikla na osobu z kontaktu, tak mi naskočila tabuľka s krížikom v červenej kocke- CHYBA:Text je na tej tabuľke asi takýto:

A Runtime ERRor has occurred.
Do you wisch to Debug?
Line: 4
Error: Objekt nepodporuje túto vlastnosť alebo metódu.


Áno Nie

Neviem čo mám robiť. Skype je nefunkčný pokiaľ mám tam takuto chybu.
Prosím poraďte mi, čo mám robiť.
Ďakujem!
Zlata
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    No moja zlatá - veď ty máš tam verziu 6.18.73.106 (a pochybujem, že Skype ju dalo na aktualizáciu) - je to BETA verzia - nevyskúšaná a s možnými "muchami"!
    Odinštaluj. A stadeto http://www.skype.com/en/download-sky...-for-computer/ nainštaluj naozaj poslednú stabilnú verziu Skype!

    Som sa mrkol na 6.18 - hlásia chyby (ako som písal - je to beta verzia). Ak ju však naozaj chceš používať - tu je postup, ako to spojazdniť!
    http://growl.info/documentation/appconfigs/skype.php
    Ide tam o spôsob notifikácií hlásení, ktoré zatiaľ normálne nepracujú....
    zlatica.turisova +Dakujem ya radz , skusim to spravi5/ / dala som si teray veryiu 6.14 a aj to sa tak isto prejavilo/ tak neviem...
    misoft Tak potom je asi poškodený "profil" - v C:\Users\Skype\skypemeno.... Presuň si ho niekde bokom (okopíruj a zálohuj) a na pôvodnom mieste (viď cestu) - zmaž. A skús sa znova prihlásiť. Mala by si sa dostať do Skype.


    A do budúcnosti: nechaj Skype, nech sa samo aktualizuje. Aktualizácia príde z oficiálnej stránky a vo väčšine je bezproblémová.... mne to robí samo. Mám nastavené automatické aktualizácie a o viac sa nestarám... a funguje bezchybne....

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Komplet odinstalovat skype a nainstalovat znovu ... starsiu verziu.
    Mozno aj ta nova by isla ,ale skusila by som najskor starsiu.

    Na akom operacnom systeme to mas pustene?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    zlatica.turisova ešte na profesional XP - môže to byť problém?
    misoft Uff, až teraz som si to všimol.... na tých Win XP máš nainštalovaný SP3? (Service Pack 3). Pretože bez neho Skype má problémy.
    http://windows.microsoft.com/sk-sk/w...ice-pack-3-sp3
    zlatica.turisova nemám nainštalovaný SP- ale do teraz mi to fuhgovalo, a to už nejaké roky. Tento problém mám prvý krá.
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Nie všetko nové je dobré.
    Ja osobne nie vždy akceptujem tie " nové " inštalačky na " vylepšenie " programov.
    Niekedy ide len o krásu a nie funkčnosť.

    Moja verzia Skype momentálne ( už dlho ) je 6.3.0.105
    ...a rozhodne ju v dohľadnej dobe nemienim meniť.
    cocker.ba budes musiet a to onedlho, nic ine ti totiz neostava...skype stare verzie odstavi...
    misoft Buchy - mám 6.16.0.105 a je stabilná.....

    cocker.ba je offline (nepripojený) cocker.ba

    cocker.ba
    este by som doporucoval nejakym programom (mapr. system mechanic) precistit registre aby odtial zmizli stare zaznamy v registroch. co sa tyka starsej verzie skypu nedoporucujem. drbnuty skype teraz vsetkych mna uz upozornil) nuti nainstalovat si najnovsie vešrzie skype s tym, ze stare znefunkcni...to sa moze zrodit len v chorych hlavach americkeho microsoftu...dovod? nove verzie vas budu nutit cumiet na reklamy...

    Po inštalácií novej verzie skypu sa mi stále ukazuje chyba

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.