Zavrieť

Porady

Čo robiť pri bolestiach v podrubšku, pravdepodobne zápal močových ciest, je dobré užívať po predpise lekárky ciprinol?

Po prečítaní nežiadúcich účinkov sa ho bojím brať, doktorka ho predpísala bez akéhokoľvek vyšetrenia, iba na základe ťažkostí, u gynekológa som bola. Som citlivá na všetko a alergička, hoci nie na lieky
Anika61 A gynekologicky nalez bol aky? Ani on ti nevysetril moc?Tak mi napadlo,ze vlastne na zaklade toho gyn.vysetrenia ti lekarka predpisala antibiotika…
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Určite je to dobré na močové cesty.....je to odroda ciploxu, asi to vyrába iná firma. Všade máš vedľajšie účinky.....už som ho užívala, vždy ale po jedle. Musíš vedieť, aké si mala výsledky vyšetrenia moču, či sú to močové cesty....pri nezaliečení to môže postupovať na ľadviny.

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Načo antibiotiká,lepšie je počkať kým sa infekcia rozšíri na obličky,ved máme dialýzu,tak čo.
    buchač Nežiadúce účinky antibiotík potiera a zmierňuje alkohol...
    Anika61 No to si jej pomohol-velmi vtipneee""

    Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

    Som Anika61
    Asi som to dobre nepochopila…lekarka Vam predpise lieky,len tak ,bez vysetrenia…?Odporucam dajte si vysetrit moc a podla vysledku si pytajte vymenny listok k urologovy a az po vysetreni by som brala lieky...!

    Čo robiť pri bolestiach v podrubšku, pravdepodobne zápal močových ciest, je dobré užívať po predpise lekárky ciprinol?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.