Zavrieť

Porady

Ako fungujú notifikácie k sledovaným/vlastným otázkam cez ikonku vpravo hore?

Predpokladala by som, že ak si cudziu otázku označím ako sledovanú, notifikácie mi budú chodiť o všetkom, čo v nej pribudne. Nechodia. Dnes som napríklad nedostala notifikáciu o pridaní odpovede k otázke, ktorú sledujem (v sledovanej rubrike).
Predpokladala by som, že o všetkom, čo v mojej vlastnej otázke pribudne, dostanem notifikáciu. Nedostávam. Stalo sa mi napríklad, že som nedostala notifikáciu o pridaní odpovede k mojej otázke. Len náhodou, až po viacerých dňoch, som zistila, že mi pribudla odpoveď a cítila som sa nepríjemne, že som ako zadávateľka otázky reagovala tak neskoro.
O ktorých komentároch notifikácie chodia a o ktorých nechodia, tomu tiež nerozumiem. Predpokladala by som, že budú chodiť o všetkých, ale nie je to tak.
Chcem týmto poprosiť, či mi niekto môže prehľadne vysvetliť, ako funguje systém notifikácií o pridaných odpovediach, komentároch k odpovediam a komentároch ku komentárom pri sledovaných/vlastných otázkach (cez ikonku vpravo hore, nie zasielanie notifikácií na e-mail).
Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    logo
    TriviTax,s.r.o.
    všetko máš v návode Porady, možno máš síce poradu-rubriku sledovanú, ale nemáš vo svojich nastaveniach zasielanie notifikácii. Tie chodia bud len na poradu - vpravo na stránke hore po prihlásení
    alebo ich môžeš dostávať e-mailom - zasa iba zaškrtneš pri sledovani aj vedlajšiu ikonku "e-mail"
    Okrem toho môžeš si sama pozrieť - kliknuť na lištu "moje otázky" a tam sa najnovšie zobrazujú hore (ak si to upravíš v nastaveniach - tuším). Ja ot tak mám a vidím zvýraznené všetky otázky, kde niečo pribudlo, či odpoveď alebo komentár.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    luja5 V nastaveniach mám všetky notifikácie označené a práveže mi vpravo hore vždy všetky nechodia. E-mailom nechcem, aby mi chodili, o tie mi ani nejde. Chcela som skôr vedieť, prečo niekedy notifikácia vpravo hore príde a niekedy nie. Ani notifikácia o tejto Tvojej odpovedi mi neprišla a nerozumiem, prečo.
    luja5 Dala som užitočné preto, lebo v odpovedi je odkaz na návod
    Porady. U mňa je však problém, že mne návod nepomôže, lebo to podľa neho nefunguje a preto som sa pýtala, ako to má vlastne fungovať. Uvediem pár príkladov typov notifikácií, ktoré som podľa návodu Porady mala dostať a nedostala som (bolo ich viac, ale tieto si pamätám ako najaktuálnejšie):
    Nová odpoveď na Vašu otázku – nedostala som notifikáciu o tejto Tvojej odpovedi na moju otázku.
    Komentár k Vašej odpovedi – nedostala som notifikáciu o dnešnom komentári k mojej odpovedi na cudziu otázku.
    Nová odpoveď na otázku, ktorú ste si dali sledovať – nedostala som notifikáciu o včerajšej odpovedi na sledovanú (cudziu) otázku.
    KEJKA zaujímavé, lebo ja napr. toto nemám v sledovaných a napriek tomu notifikáciu o tvojej reakcii mám. Vpravo hore pri mene mi svietila "1" - znak počtu nových upozornení a ked som klikla na ňu, tak sa mi rozbalili a videla som, že si reagovala a ako....komentárom.
    Tak neviem, písala som ako radový užívateľ, ak máš problém obrát sa na Richarda. Ja som vždy od neho dostala odpoveď.
    luja5 OK, ď.. Tak skúsim napísať Richardovi a poprosiť ho, či by sa mi na to mohol pozrieť.
      zbaliť
    Príspevok zbalený
    spam
    luja5 Buď taký(á) láskavý(á) a nestaraj sa, prosím, o moje starosti. Keď nevieš poradiť a ide Ti o kaviarenské reči, na to tu máš inú rubriku.

    Ako fungujú notifikácie k sledovaným/vlastným otázkam cez ikonku vpravo hore?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.