Zavrieť

Porady

Bolesti v tehotenstve

ahojte, chcela som sa opytat, som v 10tt velmi ma od vcera boli v podbrusku ked chodim, robila som si test, druha ciarka zoslabla... Mozno bol vadny alebo ja neviem... Volala som mojej dr, ale kedze som v UK, musim pockat do sona ktkre mam za 10 dni.... Prosim vas o vase nazory... Dakujem
Naposledy upravil Dav : 02.09.14 at 06:56
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    denisa1189
    Dobry den, dakujem za vas nazor , aale uz som si zistila, ze je to uuplne normalne... Sa roztahuje maternica.... A zijem v UK, tu bez objednania nezoberu ani na surgery
    Estetic je lekárka, ja by som jej názor rešpektovala. Ak si sa však radila s odborným lekárom, je to tvoje rozhodnutie či ešte neísť aj na kontrolu.

    Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

    Kvaka
    "Veľmi ma bolí v podbrušku" môže byť aj začínajúci samovoľný potrat. Zažila som to, treba ísť k odborníkovi. Držím prsty.

    Estetic je offline (nepripojený) Estetic

    Estetic
    Zdravim,nie,nie je to v poriadku,treba isť na pohotovosť a vyčkať to tam.
    Dobry den, dakujem za vas nazor , aale uz som si zistila, ze je to uuplne normalne... Sa roztahuje maternica.... A zijem v UK, tu bez objednania nezoberu ani na surgery

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    No nie je to úplne normálne, divím sa, že si sa uspokojila s takýmto názorom.. Bolesti (píšeš že veľké) v tehotnosti môžu signalizovať rôzne problémy, napr. missed abortion.. Určite by som navštívila doktora.. Na pohotovosti sa predsa neobjednáva, ani v UK..

    Bolesti v tehotenstve

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.