Zavrieť

Porady

odškodné po nehode

Chcela by som od vás radu, mama mala pred 2 rokmi nehodu, kde do autobusu nabúral kamión. Ona v tom autobuse sedela. Pri prvotnom vyšetrení je zistili nezávažné poškodenie stavcu na chrbtici s liečbou 3 mesice. Liečba trvala pol roka, keď jej zistili že utrpela vážnejšie poranenie chrbtice, kde bola po roku operovaná, ďalej aj zlomenú kostrč. Necelé dva roky bola PN, kde dostávala po roku aj polovičný invalidný dôchod. teraz sme dali papiere do poisťovne, kde jej určili ušlú mzdu len za 3 mesiace. čo stým , ??? vie niekto pomôct??,
4 komentárov     zbaliť
ivka70 Nárok si uplatnila z akej poistky?
effienka Ten kamionista mal zakonnu a skoda sa ma hradits toho
effienka Bola to vina kamionistu
Penzin urazovka nie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VANUSKA je offline (nepripojený) VANUSKA

    Som VANUSKA
    Dúfam, že k príspevku sa dostane aj agent VOTUM...tak ho žeňte svinským krokom....obrátte sa na advokáta, dohodnite si s ním podielvú odmenu a budete príjemne prekvapená aké sa dajú z poisťovne vymôcť peniaze !!! Pozor ale na premlčacie lehoty !!!!! Držím palce.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    effienka ďakujem veľmi pekne, Firma Votum už bola hneď po nehode aj osobne u nás,,,,
    VANUSKA majú to skvele zariadené, mám info, že "AJ" samotní policajti, nettvrdím, že všetci informujú okamžite agenta VOTUM a ten už ide po poškodenom ako "dziva šviňa po žaluďu " !!!!! Nasľubujú HORY DOLY a Vymôžu .......holý !!!!!
    MŇa žiaľbohu dostali o 3000 EUR a keď bolo treba skutočne pre mňa niečo urobiť tak povedali, že FINITO !!!!! Advokát to zobral v poslednej chvíli, ale som spokojný a tých 3000 EUR ....no hold aj horšie sa stave, ale bohatnú na nešťastíma bolesti iných a tvária sa ako SPASITELIA, fuj fuj, nemám slov.....
    effienka No prišli s papierami, kde ich provízia bola len vybodkovaná a trvali na tom aby to mama podpísala. Lenže tá mi hneď volala, a počkali na mňa a keď som videla toto ,,, tak som sa ich hneď pýtala, a oni sa vykrúcali... takže som bola rada že to nepodpísala... CHcem hneď vyhľadať právnika a uvidí sa, len sa zajtra chcem spojiť s tou pani likvidátorkou... Lebo ako 2 roky marodovať a uznať 3 mesiace je iná sila... ale ďakujem za vašu skúsenosť aj keď nie príjemnú....
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.