Zavrieť

Porady

Dobrý psychológ? Bratislava a okolie

Ahojte,
poraďte mi prosím dobrého psychológa na konzultácie v oblasti osobnostného rozvoja. Nejde mi o riešenie žiadneho akútneho problému, ale skôr o to, ako zmeniť niektoré svoje osobnostné charakteristiky a návyky, ktoré ma brzdia v pracovnom rozvoji. Ale prosím žiadnych prvoplánových motivátorov, tých je na youtube dosť. Naozaj dobrého psychológa, s ktorým máte skúsenosti.
Ideálne Bratislava a okolie.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Pomáham ľuďom lepšie sa vyznať v peniazoch ...viac Norbert Gasaj
    Ahoj,
    neviem, ci uspokojivo odpoviem na tvoju otazku, lebo si myslim, ze psycholog ti tvoj "problem" nevyriesi. A tvoje navyky a osobny rozvoj psycholog nezmeni. Ved riesenie si si napisal sam, ze potrebujes zmenit niektore osobnostne navyky a zlozvyky. Riesime to kazdy, len nie kazdy si to aj prizna. Zmenit to mozes zas len a iba ty. Ziaden psycholog ani osobnostny kouc. Pokus sa o to najprv sam. Mne pomohli nasledovni autori a ich knihy alebo videa: Ivo Toman: Debordelizace hlavy, Tajemstvi sebamluvy ... a v podstate vsetky jeho produkty ci uz knizne, cd, videa alebo jeho osobny seminar s nim o Osobnostnom rozvoji - pozri si ho na nete www.ivotoman.cz . dalej najnovsie Petr Ludwigh: Konec prokrastinace. Uplne genialny vo vsetkych oblastiach je Peter Urbanec a jeho videa: http://www.sradostoukuspechu.sk Ma to daleko od nejakej prvoplanovosti. Treba najst tie peniaze a zaplatit si to, ked na to pride. Psycholog by tiez nebol za darmo, a navyse bolo by to bez neisteho vysledku, A tu si zarukou uspechu ty sam. Urbanca, Ludwigha, a Tomana ti fakt odporucam. Vezmi to (teda seba) do vlastnych ruk a vykroc s ktorymkolvek z nich! A daj mi vediet, ako ti to ide. Ja tiez makam na svojom osobnostnom rozvoji. Tak budeme aspon dvaja. :-) Drzim palce!
    Roderich Ahoj. Ďakujem ti za tvoj názor, ale to fakt nie je odpoveď na moju otázku. Konec prokrastinace a tiež diela Iva Tomana samozrejme poznám, a sú to presne tie veci, ktoré som v mojej otázke napísal že ďakujem, ale nepotrebujem. Evidentne sa somnou nestotožníš, ale podľa môjho názoru sú to všetko sprostosti. Je to plné všeobecných múdrostí aké nájdeš hocikde, a ktoré si aj každý rozumnejší človek uvedomuje. Je to určené pre neúspešných, ktorí závidia úspešným a chcú byť ako oni (poväčšine sa aj tak tými radami nezariadia, ale to je o inom) a je to celé o vyťahaní penazí z týchto zúfalcov. Proste to nie je môj prípad. Ja riešim úplne iný problém a s tým mi žiadna takáto knižka nepomôže. Je to o osobných a veľmi konkrétnych a špecifických limitoch ktoré si uvedomujem, ale neviem ako sa s nimi vysporiadať. Všeobecné rady určené pre 90% populácie mi fakt nepomôžu.
    Norbert Gasaj Aha. Potom ti ako osvedceneho, vyhladávaného a vyborneho psychologa-psychoterapeuta odporucam Rolanda Cagáňa z Bratislavy. Viac a kontakty na neho si pozri na nete.

    Dobrý psychológ? Bratislava a okolie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.