Zavrieť

Porady

Dobrý kožný lekár TTa okolie

Poraďte mi prosím dobrého kožného lekára z Trnavy, príp. okolia na ekzém, resp. s problematickou pokožkou na hlave. Dík.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    utrápená Pozri príspevok
    Máš kontakty?

    t.c. na Dr.Bajera v TT na poliklinike Družba je 033/5953221 (dufam že číslo funguje). už som tam dlho nebola (niekoľko rokov). stačilo mi u neho pár návštev a dodržiavam to, čo mi povedal

    holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

    holubička1
    Veľmi dobrá kožná lekárka je v Banke pri Piešťanoch ozaj výborná.A ešte jedna v Hlohovci na poliklinike.

    ivantt je offline (nepripojený) ivantt

    obyčajný človek ivantt
    Tak taky problem som mal aj ja... kožná lekarka v trnave mi predpisala nejaku vodicku a sampon, potom mi doporucila si kupit dalsí šampon v lekarni a to sa mi ani do hlavy nepozrela. Lekárnik sa čudoval, preco som si len vybral to co bolo na recepte a dva krat sa spytal ci je to vsetko a nechcem este nieco.... a to som mal protekciu... takze v TT asi ozaj dobrý kožny nie, skôr tie Piešťany>... alebo Bratislava...

    ubka je offline (nepripojený) ubka

    ubka
    utrápená Pozri príspevok
    Poraďte mi prosím dobrého kožného lekára z Trnavy, príp. okolia na ekzém, resp. s problematickou pokožkou na hlave. Dík.
    Ekzém je široký pojem, čo konkrétne Ti diagnostikovali, poprípade, ako to vyzerá, kde konkrétne na hlave to máš ? Nožno to vôbec nespadá do kompetencie kožného lekára. Žiadny kožný lekár nie je dobrý alebo zlý, ten dojem robí iba jeho prístup, správanie sa k pacientovi.

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    ktovie či treba kožneho alebo alergologa. ja mam atopický ekzem a pochodila som s tym fakt kam sa len dalo. najlepšie mi pomohol alergolog MUDr.Bajer na poliklinike v TT. on jediny mi zistil, o čo ide a porobil testy.

    slavka124 je offline (nepripojený) slavka124

    začiatočníčka v jú slavka124
    zdravím, poradila by som vám p. jaceková termálne kúpalisko podhájska. neviem či to nemáte ďaleko, ale my s dcérou dochádzame viac ako 400km každý rok a pomáha to. je tam 80°C prameň, ktorý riedia a hovorí sa o podhájskej- slovenské mŕtve more. za vyskúšanie nič nedáte a je tam perfektne.
    krásny deň a veľa zdravia

    utrápená je offline (nepripojený) utrápená

    utrápená
    Toto podobné zažívam aj ja, ešte k tomu sa lekárka so sestričkou neustále rozprávajú o šoubiznise a pododobných blbostiach, ešte k tomu pred pcientom, takže si tam pripadám ako piate koleso u voza a preto k nej už nechcem ísť /aj keď má plnú stenu diplomov/.

    utrápená je offline (nepripojený) utrápená

    utrápená
    Ani presne neviem, či sa to dá nazvať ekzémom, sú to vlastne vačšie lupiny vo vlasovej časti hlavy, ale nie je to psoriáza.

    slavka124 je offline (nepripojený) slavka124

    začiatočníčka v jú slavka124
    ja poznám dr.martináskovú, ktorá je primárkou na kožnom oddeleni v prešove. je fakt dobrá
    na oddelenie:051/7011111, 7011031, 7011430 kde je každý deň a na detskú kliniku- kde je v utorok a piatok 051/7011551
    Naposledy upravil slavka124 : 18.11.10 at 11:32

    mato74 je offline (nepripojený) mato74

    mato74
    MUDR.peciova na druzbe na poliklinike.
    na vlasy pouzivam skincap,da sa kupit volne v lekarni-20euro,dost rychlo zaberie...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.