Zavrieť

Porady

Aké auto kúpiť do 3 500 €?

Zdravím Vás. Chcem kúpiť auto do 3500 Eur. Určite by to mal byť benzín, minimálne 1.6l, najlepšie do 150 tisíc km a rok výroby od 2004. Zápalkové krabičky typu Peugeot 206, Citroen C3 a pod. som vylúčil hneď. Na trhu je milión takýchto áut. Čo odporúčate? V hľadáčiku mám mazdu 3, ford focus II, opel astra II alebo citroen C4. Díky za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ty máš v hľadáčiku - my nie. A radiť? Na to zabudni - poradíme toto a keď to kúpiš a nebudeš spokojný, zvalíš to na nás, že čo za sprostosť sme ti poradili.
    Moja rada: má mať karosériu, motor, kolesá, volant, rezervu, interiér, poistku. Musí sa samo pohybovať, pekne vrčať a žiadne podozrivé pazvuky vydávať.
    vlado 33 Misoft, dal som ti užitočné lebo presne si vystihol moje slová. Nebudem tu rozvíjať tému po akom aute túžiš, záleží od majiteľa aký je seriózny a ako sa o vozidlo staral. Niekedy kuknem na predávajúceho a odchádzam. Vyber si vozidlo a choď, vyberaj. Po obhliadke trvaj teste motora, hoci ho aj zaplatíš zo svojho, 20€čka ťa nezabije. Pokiaľ sa predávajúci bude štorcovať, otoč chrbát. Rátaj, že tri a pol litra je dosť málo na kúpu málo poruchového vozidla.

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    treba sa poradiť so svojím garážovým mechanikom, ktorý bude auto servisovať a vie odhadnúť zo skúseností najčastejšie náklady pri danom type vozidla.

    mondes je offline (nepripojený) mondes

    mondes
    Z tvojej ponuky by som brala buď mazdu 3, alebo citroen C4. A prečo? Lebo sa mi páči ich tvar.

    radomir76 je offline (nepripojený) radomir76

    gastronóm z álp a expert na moto, bicykel, Ebay a dovoz mot.vozidiel z nemecka ...viac radomir76
    Jednoznačne Focus , 1.6 je od yamahy a ťahá ako bes , náhradné diely dostupné , francúza len pre hazardéra
    lujza.j Ford a spolupraca s PSA...
    http://m.podkapotou.zoznam.sk/cl/100...-Volvo-za-malo
    Auta su tak zbastardene,ze neviem....ci je este nieco bežne cistokrvne...

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Over si ceny náhradných dielov,aby si neskončil s prázdnou peňaženkou po prvom probléme;pokiaľ chceš na ňom jazdiť a nie len pucovať kasňu.

    ninka24 je offline (nepripojený) ninka24

    ninka24
    honda civic - dajá sa nájsť v cenovej kategórii ktorú hľadáš, a hlavne pri tomto type auta bývajú aj km skutočné

    kanon2 je offline (nepripojený) kanon2

    kanon2
    porad sa s mechanikom ohladom kazovosti a ceny nahradnych dielov potom sa zameraj ci budes jazdit po meste alebo mimo mesta a podla toho si vyber

    JerryD je offline (nepripojený) JerryD

    JerryD
    z tvojho výberu usudzujem, že nešliapneš vedľa ani jedným, ale neorientoval by som sa počítadlom kilometrov, ale technickým stavom,nakoľko ten sa nedá obalamutiť ... ja ak som radil vždy som povedal aspoň toľko, kto chce jazdiť za úplné minimálne minimum, teda šetrílek, ktorý si dá za cent vŕtať do kolena - pre toho je nalilinké prdítko, hladký diesel, bez elektroniky a liať do toho len prepálený fritovací olej, ďalej niečo o triedu vyššie je úplne jednoduchá lacná a dobrá Felicia s LPG, takmer všetko si dokáže na nej človek opraviť sám, spotreba vzhľadom k lpg je smiešne nízka a za 400-500 eur človek nájde auto, ktoré ešte poslúži, nuž a potom je to len o osobných preferenciách, spoľahlivé autá vyrábajú japonci, samozrejme stane sa že odíde nejaká blbosť alebo spotrebný tovar, ktorý je drahší, tu by som volil atmosferický benzín a dať to na cng, ak chceš pohodlie za najlepšiu cenu voľ Citroen C5 exclusive, ak chceš bezpečnosť voľ Volvo S80, ak chceš prestíž Voľ Lexus nuž a ak ti je to všetko jedno a si len bežný slovák, kúp hocijaké auto a aspoň sa oň staraj tak, aby ti slúžilo rovnako dobre ako ty jemu

    Aké auto kúpiť do 3 500 €?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.