Zavrieť

Porady

Nepíše mi mäkčeňe cez shift

Ahojte. Mam taky problem pri pisani velkych aj malych pismen z mekcenom. Samozrejme tie ktore mam dane na klavesnici tie idu problem vsak nastava ked potrebujem dat napriklad dlhe L alebo ktorekolvek velke pismeno s makcenom. Miesto toho co chcem aby napisalo mi napise ˇˇS alebo ´´l alebo ˇˇC... Proste hodi mi hned dvakrat mekcen a potom pismeno... Tlacim to spravne nerobilo mi to niekedy ale zrazu to uz robi takto... Prosim o radu.
4 komentárov     zbaliť
taiko a mas stale nastavenu slovensku klavesnicu
Marek Benčko Ano stale kontroloval som si to. aj nastavenie som si pozeral vsetko je ako ma byt
taiko stlacis SHIFTˇa pri stalcenom SHIFT stlacis "+" a "L" a nedostanes Ľ ?
Marek Benčko ked to urobim tak dostanem: ˇˇL
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    to je vírus.. mala som nainštalovaný Microsoft Security Essentials, a ten nič nenašiel.. potom mi syn nainštaloval AVG, a ten zistil pár trójskych koňov.. po odstránení vírusov sa to vrátilo do normálu..
    Marek Benčko Skusal som aj prekontrolovanie antivirusom konkretne avg a nic mi to nenaslo a problem stale pretrvava
    misoft Skús
    http://www.eset.com/sk/domacnosti/pr...nline-scanner/
    alebo
    http://www.bitdefender.com/scanner/online/free.html
    prípadne ďalšie on-line antivírusy.
    Ak by to nezabralo - skús Malwarebytes
    www.malwarebytes.org

    PaloPa je offline (nepripojený) PaloPa

    PaloPa
    No ak to robí vo Worde, mohlo by ísť o rovnaký problém, ktorý sa tu už raz riešil. Pozri, či na stroji nie je nainštalovaný PDF complete.

    Viac tu: http://www.porada.sk/t222515-word-in...ml#post2399581

    P.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Marek Benčko Robí to všade nie len vo worde aj v prehliadačoch aj inde. Nič take s pdf nemam nainštalovane
    misoft Nuž - tak hĺbková kontrola - dal som odkazy. Máš tam breberky, ktoré ti písmenká prehadzujú a mäkčene žerú.....
    PaloPa A môžeš podrobnejšie špecifikovať o aký HW ide ? (PC, resp NB, aká značka, typ ...). Resp či si už eliminoval možnú HW poruchu, napr, či si skúsil pripojiť inú klávesnicu ? Prípadne update driveru pre klávesnicu (devmgmt.msc) ...

    Podľa iných (starších) príspevkov - i tu na Porade - by to mal byť vírus. Skús pretestovať iným AV ako je AVG, napr NOD-om, ako odporúčal Misoft.

    Možno v Safe Mode, prípadne ešte lepšie, vymontovať disk a pripojiť ako externý k inému ("zdravému") PC a pretestovať tam.
      zbaliť

    Nepíše mi mäkčeňe cez shift

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.