Zavrieť

Porady

Eshop - nedodanie tovaru

zaciatkom decembra som si v istom eshope objednal tovar. Ucinil som tak v dostatocnom predstihu aby som ho synovi mohol dat na Vianoce.

V eshope bol ten tovar skladom, uvedena doba dodania do 3.dni.

Dlho sa nic nedialo, potom sa na ich stranke objavila hlaska, ze objednavky budu spracovavat o 7-8 dni dlhsie kvoli navalu.

OK, pockal som...stale nic... preslo uz aj viac ako 10 dni, tak som im volal ze co sa deje...

Odpved znela.. priznavame, ze sme na vasu objednavku zabudli a ten tovar uz nie je k dispozicii! Vraj pri dalsej objednavke mi daju 20% zlavu kvoli tomuto... lenze ziadna dalsia objednavka v takomto eshope odo mna uz nebude...

da sa toto nejak riesit? SOI? Proste nedodrzali termin dodania a proste ani vobec nedodali objednany tovar. Nastastie som zan nezaplatil, kedze to mala byt dobierka...

Nikdy viac v takomto eshope...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    je to nemilé, ale ak si prečítaš ich obchodné podmienky, tak na 95% je tam napísané niečo z zmysle, že prevádzkovateľ obchodu môže bez upozornenia, bez uvedenia dôvodu jednostranne zrušiť objednávku.
    Že je to svinstvo? čo ti poviem... Preto treba nakupovať v osvedčených e-shopoch, ktoré túto možnosť nevyužívajú a ktoré nezabúdajú. Ale pred sviatkami nie je odveci prižmúriť oči, občas sa stane. Aj keď to človeka nasrrrrdí.

    Mňa zas hnevá, že niektoré obchody majú pri všetkých položkách "skladom". To ale vraj znamená "skladom u dodávateľa". Minule ma jeden týpek presviedčal, že to "všetky e-shopy tak majú". Túto "vlastnosť" obchodu spojili tiež so zabudnutím, zavádzaním, a nakoniec ešte poslali niečo iné...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Neurobis nic,zial. Nech ta tesi aspon to,ze si neposlal peniaze vopred a ze na ne nemusis aj mesiac cakat.
    Nabuduce nakupuj radsej u overenych predajcov,tam je mensia pravdepodobnost zlyhania.Recenzii je na nete dost,treba pred nakupom overit

    Eshop - nedodanie tovaru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.