Zavrieť

Porady

VšZP - e-pobočka od 1.1.2015

Na stránkach VšZP sa objavila informácia, že od 1.1.2015 môžu e-pobočku využívať už všetci - teda včítane poskytovateľov ZS - to je tá dobrá správa.

Zlá správa je tá, že zjednotenie Elektronických služieb s e-Podateľňou naplánovali na prelom roka - teda na obdobie, kedy poskytovatelia ZS podávajú elektronicky svoje podania. A ešte horšie je, že im to akosi nefunguje - ani 31.12. ani dnes 2.1. som sa nevedel nakontaktovať na podateľňu... telefonická podpora tiež preťažená, neberie, raz sa podarilo dovolať, dali link na technika, ale toho tel.č. neustále obsadené...
Podarilo sa niekomu odoslať dávky od 31.12.2014?
Naposledy upravil karakul : 02.01.15 at 20:46 Dôvod: oprava dátumu
Usporiadat
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

ano ja som odosiela po 31.12.2014 aj dnes , mne sa dokonca da dostat aj do "starej" podoby podatelne a v novej mi funguje zasielanie ale len prostrednictvom grid karty (certifikat mi nefungoval - nesiel mi nainstalovat cez kroky uvedene v pomocnikovi neviem preco)

vzdy po prihlaseni ked zavriem okno a otvorim nanovo som zrazu v "starej" podatelni...
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Mentolka12 Mentolka12

Mentolka12 je offline (nepripojený) Mentolka12

Ja som pred cca 30 minutami posielala davku a v pohode mi to islo a tak isto ako pise sarlotka viem sa dostat aj do starej verzie
2 0
karakul karakul

karakul je offline (nepripojený) karakul

.... ja som sa žial do starej verzie už nedostal, nová ma raz vôbec k podaniu nepustila, resp. raz vyhodnotila dávky ako nekorektné... z VsZP mi potvrdili problémy, možno kvôli nim pustili i staršiu verziu (v nej som ešte 29.12. bez problémov komunikoval)
0 0
karakul karakul

karakul je offline (nepripojený) karakul

.... dnes som to skúšal doobeda o 10:00 cez Elektronické služby, vždy ma to presmerovalo na "novú e-pobočku"; na základe vašich príspevkov som sa skúsil prihlásiť teraz - a naozaj - ponúka sa pôvodná stránka ! takže asi zrušili automatické presmerovanie.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať