Zavrieť

Porady

Euro padá, oplatí sa kupovať ruble

EÚ začala tlačiť eurá, tým znížuje ich hodnotu. Rusku sa predpokladá dlhodobý rast a rubeľ je vplyvom západných firiem umelo stlačený dolu. Ten kto nakupil v zime ruble v kurze 1:80 už dnes zarobil, čo by nezarobil v bankách ani za desaťročia, viď súčasný kurz 1:64.
http://www.xe.com/currencycharts/?from=EUR&to=RUB

http://europskaunia.sulik.sk/europsk...ikviduje-euro/
Tuto Śulik odporúča nakúpiť pozemky, nehnuteľnosti. Čo si nemyslím, že je dobrý nápad. Kedže ľudia sú čoraz viac chudobnejši. Peniaze sa využívajú na blbosti a nebudú mať z čoho splácať pozemky, nehnuteľnosti a budú predávať a cenami pojdú dolu......

http://finweb.hnonline.sk/spravy-zo-...l-cisla-687473

Bol som medzi tými, čo hneď v decembri menili kurz. Kúpil som ruble za 10 000eur v kurze 1:74, už po par mesiacoch som zarobil vyše 1500eur...podľa viacerých ľudi z fachu rubeľ pojde na 1:45 naisto a menej....
Usporiadat
Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
predpokladam, ze Sulik myslel pozemky ako investiciu. To sa veru chystam urobit. Okrem toho sa mi nechce Putina podporovat.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Vari nie v Rusku za ruble?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
kolovratsk kolovratsk

kolovratsk je offline (nepripojený) kolovratsk

Bez predsudkov a zaujatosti by to neslo?
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Vidíš nejaké predsudky a zaujatosť? Ja nie - vidím kreslený humor....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kolovratsk
Bol som medzi tými, čo hneď v decembri menili kurz. Kúpil som ruble za 10 000eur v kurze 1:74, už po par mesiacoch som zarobil vyše 1500eur...podľa viacerých ľudi z fachu rubeľ pojde na 1:45 naisto a menej....
No hej, šak v pohode...si zarobil, máš recht.
Len sa pýtam, že prečo si dal takúto infošku ...

Lebo zlato za posledný rok padlo z 1500 dolárov na zhruba 1100 dolárov za uncu...no a čo ?
...a tých zbytočných desať litrov na špekulovanie (viazanie do cudzej meny alebo komodity) na burze nemá každý.

Vysoké riziko podnikania, ktoré nemôže jeden veľmi ovplyvniť...a pokiaľ sa tomu nevenuje poloprofesionálne, tak musí veriť cudziemu.
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
"Rusku sa predpokladá dlhodobý rast"

To kde sa Rusku predpokladá dlhodobý rast? Kde sú zdroje toho rastu?
1 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

Ing. Ľubomír Janoška
"Rusku sa predpokladá dlhodobý rast"

To kde sa Rusku predpokladá dlhodobý rast? Kde sú zdroje toho rastu?
Preložím "dlhodobý"

veľmi sa to podobá na "dočasný" (pobyt sovietskych vojsk u nás) = desiatky rokov

V ľudskej reči :
Ruské hospodárstvo relatívne vzrastie za desiatky rokov o toľko
ako normálne hospodárstvo za ROKY
1 0
kolovratsk kolovratsk

kolovratsk je offline (nepripojený) kolovratsk

Tema tu je za 5 rokov si ju znova precitame A preco som dal info? Aby ludia vedeli ze mnozstvo ludi zaraba na kseftovani s inymi menami... Ale ze Euro pojde dolu je jasne od momentu ako centralna banka zacala tlacit eura, kto ma trosku schopnosti chapat urcite veci chape preco to tak je a vysvetlovat to tu nemam v zaujme....
1 1
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
"kto ma trosku schopnosti chapat urcite veci chape preco to tak je a vysvetlovat to tu nemam v zaujme...."
tak pán je múdry jak rádio, keď nemá argumenty
hlavne že tu bude kydať o predsudkoch a zaujatosti
1 0
kolovratsk kolovratsk

kolovratsk je offline (nepripojený) kolovratsk

Ing. Ľubomír Janoška
"kto ma trosku schopnosti chapat urcite veci chape preco to tak je a vysvetlovat to tu nemam v zaujme...."
tak pán je múdry jak rádio, keď nemá argumenty
hlavne že tu bude kydať o predsudkoch a zaujatosti
Pani Ing. viest konflikty s ludmi utocnymi je pod moju uroven. Myslim, ze isto najdete Vam podobneho ktoreho to naplni rovnako ako Vas. To uz vazne dnes neexistuje normalna diskusia bez utokov?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kolovratsk
Tema tu je za 5 rokov si ju znova precitame A preco som dal info? Aby ludia vedeli ze mnozstvo ludi zaraba na kseftovani s inymi menami... Ale ze Euro pojde dolu je jasne od momentu ako centralna banka zacala tlacit eura, kto ma trosku schopnosti chapat urcite veci chape preco to tak je a vysvetlovat to tu nemam v zaujme....
Dnes bol k tejto teme aj zaujmava debata o dochodkovom systeme, kde spominali, ze EU chce zamerne znehodnotit EUR a tym padom budu vynosy v dochodkovych fondoch prinajmensom osemetne
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Ing. Ľubomír Janoška
"kto ma trosku schopnosti chapat urcite veci chape preco to tak je a vysvetlovat to tu nemam v zaujme...."
tak pán je múdry jak rádio, keď nemá argumenty
hlavne že tu bude kydať o predsudkoch a zaujatosti
ale ved sa nedurdi, ved zadavatel len dal info, zvysok si treb nastudovt, ak to jedenho zaujima
0 0
kolovratsk kolovratsk

kolovratsk je offline (nepripojený) kolovratsk

V priebehu 10 rokov sa predpokladaju obrovske problemy v socialnom systeme aj v krajine ako je Nemecko, viacero domacich analyz poukazuje, ze na dochodok v Nemecku bude vzhladom na starnucu populaciu vychadzat okolo 500Eur....podobne problemy maju postihnut aj ine staty....A to tlacenie beriem ako lupez ludi,kedze to co sa vytlaci o tu istu sumu sa znehodnoti hodnota vsetkych eur v obehu a defakto ako by sa kazdemu ukradlo po par centov. A samozrejme zaraba ten kto tlaci.....
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
kolovratsk
Bol som medzi tými, čo hneď v decembri menili kurz. Kúpil som ruble za 10 000eur v kurze 1:74, už po par mesiacoch som zarobil vyše 1500eur...podľa viacerých ľudi z fachu rubeľ pojde na 1:45 naisto a menej....
No hej, šak v pohode...si zarobil, máš recht.
Len sa pýtam, že prečo si dal takúto infošku ...

Lebo zlato za posledný rok padlo z 1500 dolárov na zhruba 1100 dolárov za uncu...no a čo ?
...a tých zbytočných desať litrov na špekulovanie (viazanie do cudzej meny alebo komodity) na burze nemá každý.

Vysoké riziko podnikania, ktoré nemôže jeden veľmi ovplyvniť...a pokiaľ sa tomu nevenuje poloprofesionálne, tak musí veriť cudziemu.
zadavatel mozno myslel ze ludia by vo vseobecnoti nemali svoje penaze nechavat na uctoch s 0.001% urokom a nakupit za ne nejake valuty, najlepsie rozne, aby sa ich tazko zarobene peniaze minimalne neznehodnocovali na vtipnych terminovanych uctoch
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
:taiko
nedurdím sa, len sa bavím, ako niekto na porade nie a nie poradiť
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
...a tých zbytočných desať litrov na špekulovanie (viazanie do cudzej meny alebo komodity) na burze nemá každý.

Vysoké riziko podnikania, ktoré nemôže jeden veľmi ovplyvniť...a pokiaľ sa tomu nevenuje poloprofesionálne, tak musí veriť cudziemu.
kolovratsk
Tema tu je za 5 rokov si ju znova precitame A preco som dal info? Aby ludia vedeli ze mnozstvo ludi zaraba na kseftovani s inymi menami... Ale ze Euro pojde dolu je jasne od momentu ako centralna banka zacala tlacit eura, kto ma trosku schopnosti chapat urcite veci chape preco to tak je a vysvetlovat to tu nemam v zaujme....
Zopakujem ešte raz.
Nie každý má voľné prostriedky na nejaké kšeftovanie. Ja vravím totiž o väčšine populácie, aby jasno bolo.

Lebo ak má jeden na účte pár desiatok tisíc éčiek, tak je síce v kľude, no na nejaké vyskakovanie to nie je. Lebo jeden deň mu bije karta, no v jednej sekunde sa bank padne a je po kľudnom živote. Lebo život - finanancie má nastavené na určitý príjem a aj výdavky. No zrazu príjem žiaden, no tie nastavené výdavky zostávajú a nie iba jeden rok. Ono kľudne stačí, ak je potrebné platiť mesačne hypotéku, poistky, auto, školné, dane ...atď.
Tých 10-20 litrov je - malo by byť na účte pre normálne čerpanie a používanie financií v bežnom živote....(ale to je pre väčšinu našincov také menšie sci-fi).

Toto, čo Ty spomínaš, je síce pekné, no má tiež svoje zádrhely.
Snáď nechceš tvrdiť, že takéto zhodnocovanie je vždy v plusových číslach...lebo to takto proste nefunguje.
Ak sa chceme baviť o zhodnocovaní, tak si treba uvedomiť, že toto funguje pri číslach, ktoré nie sú 5 miestne ...je potrebné bank zvýšiť o jednu nulu na konci, až vtedy je to zaujímavejšie.
Nevraviac už o tom, že ak má niekto takéto cifry k dispo, tak navštívi lepšejšejšu banku,kde sa mu dostane iného jednania, ako je za obyčajnou prepážkou.
1 0
kolovratsk kolovratsk

kolovratsk je offline (nepripojený) kolovratsk

Napisal som tu svoj nazor. Taktiez ako som za par mesiacov zarobil skoro 20%. Nikomu!!! tu nic nevnucujem, nedavam tu nazory vacsinovej populacii. Vyjadril som svoj nazor a zisk, cize moj nazor s ktorym som sa podelil. Tak uz prosim zacnite akceptovat aj ine nazory ako vase...ale koncim tuto debatu. V prvom prispevku je vyjadrene co som chcel, a v ostatnych utocte na koho chcete ale mna z toho vynechajte....Taktiez planujem zmenit vacsie mnozstvo penazi na ruble a zvazujem aj ine meny...a nikomu to neradim. Ale tak co teraz sledujem porada je vysoko specificka a urcita skupina prispievatelov tu ma nadpriemerny pocet prispevkov na den...dalo by sa povedat ze ziju poradou a ja do vasho poradoveho zivota nepatrim....takze ak som niekoho svojim nazormi netypickymi pre poradu urazil...ospravedlnujem sa...
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

taiko
buchač
kolovratsk
Bol som medzi tými, čo hneď v decembri menili kurz. Kúpil som ruble za 10 000eur v kurze 1:74, už po par mesiacoch som zarobil vyše 1500eur...podľa viacerých ľudi z fachu rubeľ pojde na 1:45 naisto a menej....
No hej, šak v pohode...si zarobil, máš recht.
Len sa pýtam, že prečo si dal takúto infošku ...

Lebo zlato za posledný rok padlo z 1500 dolárov na zhruba 1100 dolárov za uncu...no a čo ?
...a tých zbytočných desať litrov na špekulovanie (viazanie do cudzej meny alebo komodity) na burze nemá každý.

Vysoké riziko podnikania, ktoré nemôže jeden veľmi ovplyvniť...a pokiaľ sa tomu nevenuje poloprofesionálne, tak musí veriť cudziemu.
zadavatel mozno myslel ze ludia by vo vseobecnoti nemali svoje penaze nechavat na uctoch s 0.001% urokom a nakupit za ne nejake valuty, najlepsie rozne, aby sa ich tazko zarobene peniaze minimalne neznehodnocovali na vtipnych terminovanych uctoch

1, ja som videl 0,01 %
ale možno je aj drzá banka, čo dáva 10x menej

2, (ty tiež radíš ako v Emerike pred krízou radil pouličný čistič topánok _/ kam investovať)
nakúpiš valuty ?
tam nebudú mať 5 rokov infláciu ???????????????
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

kolovratsk
Napisal som tu svoj nazor. Taktiez ako som za par mesiacov zarobil skoro 20%. Nikomu!!! tu nic nevnucujem, nedavam tu nazory vacsinovej populacii. Vyjadril som svoj nazor a zisk, cize moj nazor s ktorym som sa podelil. Tak uz prosim zacnite akceptovat aj ine nazory ako vase...ale koncim tuto debatu. V prvom prispevku je vyjadrene co som chcel, a v ostatnych utocte na koho chcete ale mna z toho vynechajte....Taktiez planujem zmenit vacsie mnozstvo penazi na ruble a zvazujem aj ine meny...a nikomu to neradim. Ale tak co teraz sledujem porada je vysoko specificka a urcita skupina prispievatelov tu ma nadpriemerny pocet prispevkov na den...dalo by sa povedat ze ziju poradou a ja do vasho poradoveho zivota nepatrim....takze ak som niekoho svojim nazormi netypickymi pre poradu urazil...ospravedlnujem sa...
Klunne choď a investuj

Ak zarobíš, ja ti závidieť nebudem.

Ale ak tu zas potom budeš trúsiť múdrosti na úrovni toho trúsenia, tak ti odpoviem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať