Zavrieť

Porady

Nemecka doga v byte

Dobry den, mam otazku, chceme nemecku dogu, teda uz ju aj mame rezervovanu, a byvame momentalne v byte vo vlastnom. Moze do bytu taky pes? Susedia mi nemozu nic spravit? Bytovy spravca ma narok na pytanie penazi za psa ako za osobu? Dan viem ze treba rocne. Prosim o radu. Dakujem.
Prepacte za duplovanie, som myslela ze mi to neposlalo. Som cez tablet. Uvedomujem si co vsetko velky pes potrebuje a mam vsetko zaobstarane a aj skusenosti. Nemecka doga kvoli povahe. A nepodporujem mnozitelov. Neviem napisat sem odpoved.
Naposledy upravil Beuska86 : 07.05.15 at 12:17
Peggynka Prečo dupľuješ otázky?http://www.porada.sk/t265990-pes-v-byte.html
ivka70 Keby len dupluje, 2 som uz zmazala .... toto je tretia
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    Za psa sa platí iba daň obci,v ktorej bude pes prihlásený.
    Susedia ti nemôžu nič,ani bytový správca.
    Ja len dúfam,že ten pes nie je od množiča,a že si plne uvedomuješ všetky povinnosti,ktoré ti z vlastnenia psa vyplývajú....................

    Durov je offline (nepripojený) Durov

    Durov
    Prečo si sa rozhodla pre nemeckú dogu?
    Ako pes do bytu to naozaj nie je šťastná voľba. Nemecká doga je veľký pes a potrebuje veľa pohybu a veľký priestor. V byte sa bude len trápiť.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j Psy sa trapia inde niekde priviazany....tiez mam psa v byte...ma svoju izbu....
    kopretinka detskú
    lujza.j jak si vedela...aj ju tak voláme ked niečo....u bruna v izbe....ved je to moje decko 4nohé....
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.