Zavrieť

Porady

Kto mi poradí osvedčeného daňového poradcu zo Žiliny alebo blízkeho okolia?

Chcel by som Vás poprosit o kontakt na osvedčeného daňového poradcu, ktorý by nám mohol pomoct s daňovým priznaním. Najlepšie Žilina alebo okolie.

Co sa tyka DP, islo by o priznanie za tento rok pre zahranicnu pravnicku osobu. Ide o to, aby danovy poradca bol flexibilny a mohol poskytnut sluzbu v prvy tyzden noveho roka 2016...

Tip mi mozete zaslat aj na email: jozeflak@post.sk

Velka vdaka.
Naposledy upravil jozeflak : 30.06.15 at 10:33
4 komentárov     zbaliť
ivka70 Mozno by bolo dobre vyspecifikovat, s akym DP ... a za ktory rok, alebo ci hlada niekoho ako podnikatel na trvalu spolupracu ...
marjankaj A nemal by poskytovať služby počas roka? Po Novom roku toho asi veľa nezachráni. Na vypísanie daňového priznania je daňový poradca trochu pridrahý.
Alebo budete daňové priznanie podávať v Belize? alebo v Japonsku?
jozeflak Netreba nic zachranovat ani upresnovat. Zahranicny vlastnik potrebuje okruhlu preciatku, kalkulaciu dane z prijmov, priznanie ci cokolvek ine si vieme pripravit aj sami, no treba este aby to niekto za jeden den prebehol. Niekto flexibilny, kto moze hned po novom roku.
marjankaj Srandisti, vraj za jeden deň.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Kto mi poradí osvedčeného daňového poradcu zo Žiliny alebo blízkeho okolia?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.