Zavrieť

Porady

Zabudol som PIN kod na tablet

Cavte mam tablet ASUS MemoPad HD 7 ale zabudol som PIN ale ked dam zly pin tak mi tam vyskoci len ze nespravny pin nic ine proste nic. PROSIM POMOZTE MI



Nic mi tam nevyskoci ako napr. na mobiloch ze kontrolna otazka alebo tak, proste na principe ze bud heslo vies, alebo ...
Naposledy upravil ivka70 : 22.07.15 at 14:41
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Damian1 Dakujem ale ako resetovat do vyrobnych zariadeni akozze spravit factory reset. Sorry, nejak mi nejde otaznik na kompe.
    Damian1 Ale vlastne ked spravim factory reset tak tie gygabyty ktore miniem na stiahnute veci tak sa mi po factory resete zase pridaju ci nie.

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Damian, ja som zmenila "pin kod v mobile a potom som dala do tabletu.
    ...možno by to šlo aj u teba
    Damian1 Aha, ale napis mi PLS postup ako si to robila
    Valcake Ja so to robila v "Ochrana, ..Ochrana PIN kódom,..Zmena PIN..

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Reset factory = výrobné nastavenia - t.z. do stavu, v akom si ho kúpil. Vrátane aplikácií, čo tam boli už aktivované a nahrané výrobcom. To čo si si pridal neskôr - všetko bude fuč. Pokiaľ však niečo máš na SD karte, to zostane.
    Rada - zapni tablet a pripoj sa káblom k PC - nevadí, že nebude v prevádzke - po čase by sa mali v PC (Tento počítač) - objaviť Asus K007Z - teda tablet a jeho obe úložiská - interné i SD. Môžeš potom svoje súbory zálohovať. A potom urob Reset factory....po odpojení od PC.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Damian1 Dakujem, ale kabel k PC si myslel USB ? A cez co si to mam potom zalohovat ? Akoze interne alebo SD ??? Sorry, na tieto vyrazy som trochu antitalent
    Damian1 Dakujem a to je USB kabel ??? A potom co mam stlacit interne alebo SD aby som to ulozil ??? Sorry na toto som trochu antitalent
    misoft Nemusíš opakovať... USB kábel jeden koniec do PC (široký) druhý do tabletu (malý) - chvíľu počkáš.... potom klik na Tento počítač a odrazu uvidíš okrem svojich diskov počítači i ďalšie zariadenie (ASUS tablety majú často označenie K00*Z) - klikneš na to a vedľa uvidíš (ak máš v ňom SD kartu) interné úložisko a SD karta a pracuješ s tým ako s bežnými diskami - súbory môžeš kopírovať, presúvať, mazať, premenovať....
    Damian1 Dobre ale cez co to mam zalohovat ? A co s tym interne a SD vlastne tam bude nejaka kolonka zalohovat ???
    misoft Jednoducho - ako v PC - použiješ Drag & Drop - chytíš potiahneš na iné miesto a pustíš a už sa to kopíruje do zvoleného miesta...
    Veď sú to len súbory, tak aj s nimi pracuješ ako keby boli v PC.
      zbaliť

    Zabudol som PIN kod na tablet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.