Zavrieť

Porady

Prečo nefunguje tlačiareň?

Ahojte,chcela by som poprosiť o radu...nefunguje mi tlačiareň,neviem,čo sa stalo,včera išla normálne,dnes mi stále vyhadzuje,že je pripravená,no po stlačení tlačiť,mi vyhodí tabuľku,že je stav nefunkčná.
Inštalovala som ju nanovo,aj ovládače...dakujem za radu
5 komentárov     zbaliť
Kabaka123 technické parametre? značka? typ? pozatláčať kábliky... možno iba chybný kontakt...neinštaloval win nejakú aktualizáciu?
DAJANKA81 EPSON STYLUS SX 400,je nastavená ako predvolená,no nejde
Kabaka123 nejde vytlačiť ani skúšobnú stranu? a čo toner? nechýba? kontakty si pozatláčala? skús ešte tlačiareň úplne vypnúť zo siete, z PC a nanovo zapnúť...
Žabinka a máš ju v ovládacom paneli nastavenú ako predvolenú tlačiareň?
Kabaka123 vidíš to mi nenapadlo... aj to treba pozrieť....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    DAJANKA81 Práve,že som nerobila absolútne nič.Mám nainštalovanú EPSON STYLUS SX 400 series,no táto sa nedá dať ako predvolená,dalej mi ukazuje EPSON STYLUS SX 400 series kopia,tá je ako predvolená,no stav stále ukazuje ako nečinná
    Kabaka123 a keď odstrániš kópiu tlačiarne? alebo tú druhú? resp. zrušiť obidve a nainštalovať na novo? urob Prentsreen a hoď sem obrázok, ako to vyzerá... a skúšala si tlačiť skúšobnú stranu? nevytlačí ani tú?
    DAJANKA81 prave som všetky odinstalovala,no to som už skúšala ráno,nainštalovala nanovo,no nejde,nevytlačí ani skúšobný obrázok.Pri instalovaní mi vypytuje port tlačiarne,aký tam mám zadať?
    Žabinka reštartovala si pc po inštalácii?
    misoft Ako je pripojená? Cez USB?
    Je celkom možné, že preto ti hlási "port", lebo sa zmenil. Nemenila si náhodou zapojenie v USB portoch - niekedy i to zaváži.
    Tu je návod na Epsony:
    http://support.epson-europe.com/onli...ml/setpc_2.htm
    DAJANKA81 pripojená je k pevnému PC
    misoft Teda káblom USB.
    Otvor si Zariadenia a tlačiarne. Nájdi si tú svoju tlačiareň a klikni PTM - Vlastnosti tlačiarne - karta Porty. A tam uvidíš zoznam portov. V zozname portov si nájdi USB001 - vedľa toho by mal byť názov tlačiarne a malo by to byť označené zeleným. Ak nie je - v malom okienku (vľavo vedľa názvu) PTM označíť (aktivuješ) ten port. A OK.
    Kabaka123 vidíš port... to si predtým neudala... možno keby si to napísala hneď ... tak by sme boli múdrejší... skús urobiť čo čo radí misoft a daj vedieť čo a ako...
    DAJANKA81 konečne,dakujem Vám mooooc krásne,bola som už zúfala
    DAJANKA81 áno,urobila,už to funguje,´dakujem všetkím
    Kabaka123 takže port... sme radi, že si rada...
      zbaliť
    DAJANKA81 nie,pripravená,no ked už idem tlačiť a zobrazí sa tabuľka,koľko kópii atd,stav ukazuje nečinna

    Prečo nefunguje tlačiareň?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.