Zavrieť

Porady

Babovka

Ahojte cukrarky. Preco mi pri peceni babovky vzdy vyduje vrch? Co robim zle? Poradte prosim. Ide ma porazit uz z toho. Potom ani na tanieri nesedi pekne, ale nakrivo. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ja nie som cukrárka je to tu o mne známe...tento tiež môj problém som "vyriešila"...robím babofku do plechu...prihodím na ňu...orechy,polámanú čokinu... iné veci....
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Tweety Lui ale to potom už nie je bábofka ale plechofka.
    lujza.j ale problém vyréšený
    Tweety to hej
    pmajap aj som sa poučila aj sa rehocem
    Žabinka majka, plechovka.. moje nervy.. krásny názov..
    ale zaujal ma ten vydutý vrch.. tomu celkom nerozumiem.. to bolo myslené že vydutá vrchná časť čo keď sa vyklopí tak je spodok? aj ja to mám okrúhle.. nepovažujem to za vadu.. rovné to ešte nikdy nebolo.. doteraz som sa nad tým nezamýšľala..
      zbaliť

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Pricin moze byt viac
    1. recept samotny, treba skusit, ci iny recept to urobi tiez
    2. privela prasku do peciva alebo sody
    3. prilis prudke pecenie, babovku treba piect pomaly, na zaciatku mozno na 120 max. 150 stupnoch, neskor sa da pridat teplota
    pripadne ju dat do studenej rury a nechat ruru ohrievat uz s babovkou
    4. obcas na niektorych receptoch pomaha cesto prikryt kruhom vystrihnutym z papiera na pecenie
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    pmajap keď ju vyklopí teplú problém sa vyrieši sám, hlavná vec, že je chutná
    ivka70 nie vzdy, ked je spravne puknuta, pomoze len zrezat vrch ( teda spodok)
    buchač Nie som cukrár...ale občas na chalupe upečiem pre vnučku maffiny (najlepšie na svete.. ).
    Mladšia dcéra zas pečie neskutočnú bábovku.
    Forma sa nenaplní úplne po vrch a tým pádom sa nič nevyduje.
    Veď aj video potvrdzuje moje tvrdenie...

    http://www.akosatorobi.sk/video/2616...akaova-babovku
    lujza.j ja mám vysokú aj nízku formu a vždy sa...
    pmajap deduško všaj ju tiež vydulo, pozri si to lepšie aká je dole kajlavá, a ty Laurinka sa netráp vidíš aj profikuchár má vydutý vrch
    ivka70 Moja sa tiez casto vyduje a popraska teda ovladam teoriu, prax nie casto davam radsej do mafinovych kosickov cesto ... ale zasa, to naz tak nevadi, ved hlavne, ze je dobra
    lujza.j ja dávno nerobím do formy....chlap povie,že "prašina v hube"...do plechu je to praktickejšie-pre mňa ...dá sa rôzne vylepšiť...aby to nebola prašina v hube
      zbaliť

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Aj mne vyduje, zjedia aj tak. Ak ti to prekaza, odrez tu cast a zarovnaj

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Tento druh chutneho kolačika poznam. Ako chlapec som sa to naučil u mojej českej starej mamy. Ako už tu píšu dievčata, ide o priliš horucu ruru. Radšej pomalšie. Ale priznam sam už som to dlho nerobil. Priberam aj z vody, tak sa pečeniu vyhybam.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.