Zavrieť

Porady

Kaviaren - WC pre zamestnancov

Ahojte, viete mi niekto odpovedat na otazku ci musi mat kaviaren wc pre zamestnancov ak tam nik nepracuje iba majitel? Dakujem
Naposledy upravil ivka70 : 27.06.16 at 15:42
3 komentárov     zbaliť
kopretinka a majiteľ bude chodiť na wc kam?
ivka70 asi chce vediet, ci musi mat aj zamestnanecke wc okrem wc pre zakaznikov
kopretinka ja to chápem,na čo sa pýta.....on to wcko nechce zriadiť,ak by to nebolo nutné.kam potom ale bude chodiť na wc majiteľ?zavrie kaviareń a pôjde domov?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Ano, aj na pracujuceho majitela platia vsetky hygienicke normy a predpisy ako na jeho zamestnancov.

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Mimo temy-zaujimave ze taky Lidl s tym problemy nema,zachod pre zakaznikov mat nemusi.K teme-kaviaren musi.
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Lidl .... to je obchod? Ja mám stále dojem, že je to nejaký sklad... U mňa teda Lidl obchodom nie je....
    sosak V Lidli sa nekonzumuje, tak WC pre zákazníkov mať nemusí.
    kopretinka zaujímavé,že tesco má wc pre zákazníkov,dokonca aj špeciálne pre postihnutých.....zaujímavé,že pred časom tie wc museli prerábať a dať tam viacej wc mís....v kauflande tiež nie sú wc pre zákazníkov?
    BXLmiami Kaufland ma,Billa nema.
    avalik je to podla velkosti predajnej plochy
    sosak V Tescu a Kauflande, presnejšie v budove sú predsa aj iné prevádzky, kde sa konzumuje, napr, bufet, ázijská reštaurácia, čajovňa, kaviareň, pizzeria a iné a vtedy sú k dispozícii WC pre zákazníkov, kde chodia aj zamestnanci ostatných prevádzok v budove. Netreba zabúdať na skutočnosť, že také Tesco má v samotnej prevádzke teplý bufet, kde predáva a zákazníci konzumujú jedlo a pijú nápoje. To je podmienka na prenájom priestorov v budove. Bez toho by hygiena nepovolila prevádzka. V Tescu Expres, nie sú WC pre zákazníkov. Ani omylom WC nie sú podľa veľkosti predajnej plochy, ale podľa počtu prevádzok, kde sa konzumuje a pijú nápoje a podľa predpokladaného počtu zákazníkov týchto prevádzok. Obchod samotný nemusí, ani nemá WC pre zákazníkov.
    bjuty smis Odkedy musi mat obchod wc??
    misoft Nááááá .... hádam personál nebude za plot oné.... robiť.....
    bjuty smis Wc pre zakaznikov...
    buchač BXLmiami
    K teme-kaviaren musi.
    ===================
    Poznám podniky, kde wc pre zamestnacov nie je....a jedná sa o podniky, ktoré nie sú v nejakom nákupnom stredisku.
      zbaliť

    Kaviaren - WC pre zamestnancov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.